همراهان عزیز به اطلاع میرسانیم به علت محدودیت های اعمال شده، خرید فقط به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد.

پیانو دیجیتال یاماها Yamaha CLP-635R

Yamaha CLP-635R Digital Piano


75,810,000 تومانچند خط درباره محصول:

پیانو دیجیتال یاماها Yamaha CLP-635R با 88 عدد کلاویه ، دارای 3 عدد پدال ، پلی فونی 256 و 6 عدد افکت Reverb


قیمت خرید فروش پیانو دیجیتال یاماها CLP-635R

پیانو دیجیتال یاماها Yamaha CLP-635R

سری پیانوهای Clavinova، ساخت کمپانی یاماها سری پیانوهای Clavinova رده‌ای از پیانوهای دیجیتال مدرن و پیشرفته از کمپانی یاماها را تشکیل می‌دهند. هدف از ساخت این پیانوهای دیجیتال، شبیه سازی تن صدا و البته القای حس نواختن یک پیانو آکوستیک کلاسیک به نوازنده است. مسلما کمپانی Yamaha، موفقیتِ دستیابی به چنین فناوری پیشرفته‌ای در ساخت پیانوهای دیجیتال را مدیون بیش از 125 سال تجربه و دانش خود در تولید و عرضه پیانوهای آکوستیک است. طراحی پیانو یاماها CLP-635R با مدرن ترین تکنولوژی های روز عجین شده تا کیفیت بالا و محبوب پیانوهای گراند کلاسیک به نوازنده ارائه گردد. درست به همین خاطر، این سری از پیانوهای دیجیتال برای همه پیانیست‌ها در تمامی سطوح مناسب است. با شبیه سازی تن صدا و تاچِ پیانوهای کلاسیک، نواختن پیانوهای دیجیتال نیز به همان اندازه لذت بخش شده است.

قیمت خرید فروش پیانو دیجیتال یاماها CLP-635R

دارای صدای فوق العاده بی نظیر

استفاده از فناوری VRM برای مدل ‌سازی ارتعاشات تولید شده توسط بدنه یک پیانو گراند کلاسیک سیستم یک پیانو کلاسیک به گونه ‌ای طراحی شده که صدا در داخل بدنه ساز می‌پیچد و ارتعاشاتی قوی ایجاد می‌کند که با طنین فوق العاده‌ای که دارند، گوش‌های شنونده را پر می‌کنند. مشابه همین اتفاق نیز به لطف استفاده از فناوری VRM (کوتاه شده عبارت Virtual Resonance Modeling) در پیانو‌های دیجیتالی Clavinova تکرار می‌شود. سیستم VRM اولیه، تمامی حالت‌های مختلف مربوط به سیم‌های هر کدام از 88 نت موجود روی کیبورد را می‌سنجد. اما حالا سیستم VRM ارتقا یافته،‌ قادر است که رزونانس جزئی در اکتاوهای بالا و نیز رزونانس کامل صدا در بدنه، لبه‌های ساز و soundboard را محاسبه نماید. به این ترتیب چنین فناوری کمک می‌کند تا صدا با شفافیت، وضوح و جزئیات کامل تری به گوش برسد.

صدایی کاملا رسا که ریسپانس بسیار دقیقی به تاچ نوازنده نشان می‌دهد

پیانو دیجیتال یاماها مدل CLP-635R به فناوری Yamaha Smooth Release مجهز شده‌اند و حتی روی ریتم staccato تن صدایی کریسپی دارند و هم زمانی که روی ریتم legato نواخته می‌شوند، تناژ طولانی‌تری بر اثر فشردن بیشتر کلیدها پخش می‌کنند. از این رو واکنش بسیار دقیق‌تر و البته سریع تری به تاچ انگشتان نوازنده دارند.

تغییرات صوتی نامحسوس و کاملا متناسب با فشار وارد بر کلیدها

در یک پیانو آکوستیک، صدا بعد از مدتی ضعیف شده و در آخر از بین می رود. نوازندگان می‌توانند به سادگی با تغییر فشاری که به کلاویه‌ها وارد می‌کنند، ولوم و نیز داینامیک صدا را نیز تغییر دهند و به این ترتیب تن صدایی شفاف و mellow داشته باشند.

این پیانو دیجیتال یاماها به رکوردهایی کاملا دقیق و طولانی از نت‌های یک پیانو کلاسیک مجهز شده‌اند که با جزئیات دقیقی به گوش می‌رسند. با وجود فناوری‌های مدرنی که در ساخت و طراحی این سری از پیانوهای دیجیتال کمپانی یاماها استفاده شده، تغییر نت‌ها و تناژ صدا به نرمی و کاملا متناسب به فشار انگشتان نوازنده انجام می‌شود. به علاوه،  این سری پیانو  به طور مداوم توسط پیانیست‌های قهار و حرفه‌ای مورد بررسی و تست قرار گرفته‌اند تا بتوانند در نهایت کیفیت و احساس نواختن یک پیانو کلاسیک را انتقال دهند.

سمپل‌های Key-Off

به هنگام نواختن یک پیانو کلاسیک، به محض آنکه انگشتان نوازنده از روی کلیدها برداشته می‌شوند، تغییرات نامحسوسیروی تن صدای ساز ایجاد می‌شود که نتیجه پایین آمدن دمپر روی سیم‌هاست تا صدا را قطع کند. سمپل‌های Key-Off به رکوردهایی واقعی از همین تغییرات مجهز شده اند تا از این طریق در حد امکان اجرایی مشابه با پیانوهای کلاسیک شبیه سازی شود.

احساس و کیفیت صدایی فوق العاده

کیبورد Graded Hammer 3X (به اختصار GH3X) کیفیت کیبورد GH3X به حدی عالی است که کاملا فراموش می‌کنید یک پیانو دیجیتال را می‌نوازید. درست همانند سیستم چکشی و مکانیزم بدون سیم موجود در یک پیانو کلاسیک، اکشن کیبورد GH3X نیز به طور بسیار دقیقی تاچ پیانو کلاسیک را شبیه سازی می‌کند. به این ترتیب که هر چه از اکتاوهای پایین به سمت نت‌های بالا بروید، فشاری که از جهت کلاویه‌ها به انگشتانتان وارد می‌گردد به نسبت کاهش می‌یابد.

ترکیبی از کلاویه‌هایی از جنس عاج و آبنوس لذتی فراوان حتی پس از ساعت‌های نواختن مداوم

انگشتان ما از آنچه به نظر میرسد حساس‌تر هستند و به همین دلیل جنس و مدل کیبورد پیانو برای نوازندگان این ساز یک فاکتور بسیار مهم به شمار می‌آید. کلاویه‌های سفید رنگ موجود در کیبورد GH3X از جنس عاج و با کیفیت اعلا هستند که به طور اختصاصی و منحصرا توسط کمپانی Yamaha طراحی و تولید شده‌اند. کلاویه‌های مشکی رنگ، با رویه‌ای از جنس چوب درخت آبنوس پوشیده شده‌اند. متریال استفاده شده بر روی این کلاویه‌ها کیفیت بسیار بالایی دارند و از تعریق انگشتان جلوگیری می‌کنند. به همین دلیل حتی بعد از ساعت‌ها نواختن نیز، انگشتان روی کیبورد سُر نمی خورند. استفاده از این ترکیب علاوه بر اینکه باعث شده احساس راحتی که کاملا مشابه نواختن یک پیانو کلاسیک است به نوازنده منتقل شود بلکه ظاهر بسیار خوشایندی نیز به خود ساز بخشیده است.

قیمت خرید فروش پیانو دیجیتال یاماها CLP-635R

رزونانس فول بادی، کاملا مشابه یک پیانو آکوستیک

همچون یک پیانو آکوستیک، پیانو Clavinova به اسپیکرها و متریال با کیفیتی برای بدنه مجهز شده تا رزونانس صوتی در تمام بدنه ساز به بهترین نحو صورت گیرد. با طراحی هوشمندانه ای که کمپانی یاماها برای نحوه گریز صدا در نظر گرفته است، صدا از طریق اسپیکرها بدون آنکه در داخل بدنه پیانو گیر کند، مستقیما به گوش شنونده می‌رسد. مدل‌های بالاتر این سری پیانوها (از مدل‌ CLP-600 به بعد) همگی دارای DSP، آمپلی فایر و اسپیکر هستند. تمامی این تجهیزات به گونه‌ای انتخاب شده‌اند که صدا با بهترین کیفیت ممکن به گوش نوازنده برسد.

تجربه اجرایی در سطح یک کنسرت اما در فضای آرام منزل شما

کمپانی Yamaha برای اولین بار از مدرن ترین تکنولوژی خود در ساخت سری پیانوهای Clavinova استفاده کرده است. در این فناوری، صدای پیانو گراند کلاسیک CFX که خود ساخت همین کمپانی می‌باشد توسط میکروفون‌های مخصوص ضبط شده است. این میکروفون‌ها جزئیات صدا را دقیقا همانطور که گوش انسان دریافت می‌کند ضبط می‌کنند. در نتیجه صدایی که رکورد می شود کاملا طبیعی است. و وقتی که با هدفون به صدای ساز خود گوش می‌دهید، فراموش می‌کنید که صدا را از داخل گوشی‌ها دریافت می‌نمایید.

قیمت خرید فروش پیانو دیجیتال یاماها CLP-635R

امکان ضبط صدا از طریق پورت USB

شما می‌توانید اجراهای خود را روی یک فلش مموری در قالب یک فایل صوتی ذخیره کنید و در زمان دلخواه روی کامپیوتر پخش کنید. اطلاعات در فرمت WAV ذخیره می‌شوند.

مشخصات فنی
تعداد کلاویه 88
نوع کلاویه
Weighted, Graded Keys with Escapement
حساسیت تاچ
Fixed, Soft1/2, Medium, Hard1/2
آهنگ دمو
50 preset songs, 19 voice demo songs, 303 lesson songs (SMF format)
تعداد صدا
36 voices - Yamaha CFX, CFX Binaural, Bosendorfer Imperial
پلی فونی
256 Notes
افکت
6 x Reverb, 3 x Chorus, Brilliance, Intelligence Acoustic Control, Sterephonic Optimizer
خروجی صدا
2 x 1/4"
ورودی صدا
1 x 1/8" (aux in)
ورودی و خروجی میدی In/Out/Thru/USB
خروجی هدفون
2 x 1/4"
تعداد اسپیکر
2 x 6.3"
توان اسپیکر
2 x 30W
تعداد پدال
3 (damper, sostenuto, soft, sustain, expression, pitch, rotary, play/pause)
USB
1 x Type B, 1 x Type A
Recording
16-track, 250 songs (1.5MB total, 500KB per song, SMF format), WAV recording/playback (USB)
طول 146.3cm
عرض 92.9cm
ارتفاع 45.7cm
وزن دستگاه 61.6kg
صندلی دارد
سوالات و نظرات کاربران
    بد           خوب