نمايش 1 تا 30 از 42 (2 صفحه)

آمپلی فایر

نوعی تقویت کننده سیگنال های الکتریکی است. این ابزار زمانی در صنعت موسیقی به کار می آید که سیگنال های صوتی از طریق ابزار مربوطه به سیگنال های الکتریکی تبدیل می شوند. از آن جایی که سیگنال های الکتریکی دریافتی کمی ضعیف هستند و برای ثبت با کیفیت آن ها نیاز به تقویت آن ها می باشد، آمپلی فایر ها طراحی و تولید شده اند. این ابزار عموما برای تقویت صدای انواع ساز به کار گرفته می شود تا صدایی با کیفیت و کاربردی ضبط گردد. به طور کلی آمپلی فایر ها دارای 2 جزء هستند که عبارتند از دریافت کننده سیگنال صوتی-الکتریکی و تقویت کننده سیگنال صوتی-الکتریکی که در مجموع به آمپلی فایر هویت بخشیده اند.

انواع آمپلی فایر

در ابتدای ظهور آمپلی فایر ها صرفا به صورت جعبه ای بودند اما در حال حاضر انواع مختلفی از این ابزار طراحی و عرضه شده است. مدل های اکسترنال، مبتنی بر سیستم کامپیوتری و همینطور مدل هایی که به صورت مستقیم به تولید کننده های صدا متصل می شوند، از انواع این ابزار بشمار می روند. در هر حال همچنان همان مدل های آمپلی فایر جعبه ای که مبتنی بر سیستم های کامپیوتری هستند، حرف اول را در دنیای تقویت کننده های صدا برای صنعت موسیقی را میزنند. این نوع آمپلی فایر ها با مدل های مختلف عرضه می گردند که هر کدام عملکرد و قابلیت های جانبی مخصوص خودشان را دارند. برخی برای سطح کاربری حرفه ای و برخی برای آماتور ها طراحی می شوند اما در نهایت همه آن ها یک وظیفه را ایفا می کنند.

برند های تولید کننده آمپلی فایر

برند های شناخته شده و مطرحی در زمینه طراحی و تولید آمپلی فایر ها فعالیت می کنند. کیفیت، کارایی و ارائه قابلیت های متنوع و کاربردی از جمله مواردی هستند که تا کنون از برند هایی همچون یاماها، الکترو ویس و کرون دیده ایم. خوشبختانه مجموع محصولات این برند ها در فروشگاه اینترنتی داور ملودی موجود می باشد و مراجعه کنندگان می توانند از بین طیف متنوعی از محصولات گزینه مورد نظر خودشان را انتخاب و خریداری کنند.

رنج قیمتی آمپلی فایر

آمپلی فایر ها بر اساس برند تولید کننده، سطح عملکردی، کیفیت ساختاری، قابلیت های جانبی و دقت عملکرد ارزش گذاری می شوند. این محصولات را می توان از جمله تجهیزات ضروری اجرای زنده دانست چرا که ضبط صدایی با کیفیت از انواع ساز در گرو حضور آمپلی فایر ها است. به هر حال محصولات نام برده در رنج قیمتی چند میلیون تومانی تا چند ده میلیون تومانی قرار میگیرند. نکته قابل توجه این است که مراجعه کنندگان می بایست با توجه به نیاز و سطح عملکردی خودشان اقدام به انتخاب و خرید محصول نمایند.

داور ملودی مرجع خرید آمپلی فایر

داور ملودی به عنوان فروشگاه اینترنتی برتر در زمینه فروش تجهیزات اجرای زنده دسته بندی غنی از سری محصولات آمپلی فایر برای مصرف کنندگان صنعت موسیقی مهیا کرده است. حضور برند های مختلف و محصولات متعدد همراه با رنج قیمتی متنوع در داور ملودی، طیف انتخابی گسترده ای را پیش پای مراجعه کنندگان گذاشته است.