نمايش 1 تا 30 از 125 (5 صفحه)

جذب کننده صدا

جذب کننده صدا از جمله ضروری ترین تجهیزاتی است که باید برای آکوستیک سازی استودیو تهیه کنید. در حالت معمولی آلودگی صوتی زیادی در محیط وجود دارد که با حضور آن ها به هیچ وجه نمی توانید یک کار حرفه ای را تولید و تدوین نمایید. یکی از مشکلاتی که در این خصوص وجود دارد، بازتاب صدای تولید شده در خود استودیو است که علاوه بر کاهش دادن کیفیت صدای اصلی، گاها ایجاد نویز و تداخل نیز می کند. با استفاده از جذب کننده های صدا که درست مطابق کاغذ دیواری منتهی زخیم تر هستند، می توانید این مشکل را رفع کنید.

انواع جذب کننده صدا

جذب کننده های صدا از نظر ضخامت، روکش و همینطور نوع ساختار به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شوند. برخی از جذب کننده های صدا ضخامت بیشتری به مابقی دارند که در نتیجه در جذب صدا عملکرد بهتری اعمال می کنند. عمدتا این تجهیزات ساختار فومی دارند اما برخی از آن ها روکش چوبی دارند. روکش ها علاوه بر آنکه برای جذب صدا و آکوستیک سازی تاثیر دارند، برای زیبایی نیز مهم هستند. توصیه می کنیم برای خرید تجهیزات آکوستیک بیشتر از زیبایی روی عملکرد آن ها حساس باشید. کوچک ترین تداخل در صدای درون استودیو ممکن است کار های شما را حسابی بهم بریزد.

برند های تولید کننده جذب کننده صدا

جذب کننده های صدا ساختاری ظریف و با کیفیت دارند. طراحی کارآمد این تجهیزات مستلزم حضور تجربه و تخصص بالایی است. خرسندیم که هم اکنون با افتخار می توانیم بگوییم داور ملودی به عنوان یک برند ایرانی محصولاتی با کیفیت در این زمینه تولید و عرضه می کند. محصولات جذب کننده صدا داور ملودی در کنار رقبایی همچون دکونیک و وین آکوستیک در داور ملودی به فروش می رسند. ما تمام سعی مان را نه تنها برای تولیدی با کیفیت از این محصولات می کنیم، بلکه وظیفه مان را در گردآوری و ارائه محصولات متنوع از برند های مختلف فراموش نمی کنیم.

رنج قیمتی جذب کننده صدا

جذب کننده صدا بر اساس ساختار، جنس به کار رفته، ضخامت و متراژ ارزش گذاری می شوند. اما به طور کلی این تجهیزات را برای استودیو های استاندارد با بودجه پایین می توانید تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید. عموما جذب کننده های صدا برچسب قیمتی زیر صد هزار تومان دارند و کیفیت قابل توجهی را ارائه می کنند اما اگر تمایل دارید تا جذب کننده هایی با روکش های فانتزی برای افزایش زیبایی استودیو تان خریداری کنید، باید بودجه های بیشتر از این را به ازای هر متر در نظر بگیرید.

داور ملودی مرجع خرید جذب کننده صدا

داور ملودی به عنوان یک فروشگاه اینترنتی فعال در زمینه ادوات و تجهیزات موسیقی، تنوعی بی نظیر از انواع جذب کننده صدا فراهم کرده است. شما در داور ملودی طیف گسترده ای انتخاب از انواع جذب کننده صدا را پیش روی تان دارید و با توجه به اطلاعات درج شده برای هر کدام از آن ها میتوانید موارد مورد نظرتان را با یکدیگر مقایسه نمایید تا در نهایت خریدی مناسب و بصرفه را رقم بزنید.