نمايش 1 تا 30 از 78 (3 صفحه)

کیبورد Keyboard 

کیبورد ها مجموعه ابزاری هستند که امکان مدیریت صدا، صدا سازی، افکت دهی و... را به تکنسین ها در استودیوها و همینطور اجراهای زنده می دهند. در یک نگاه کلی ساختار کیبورد های استودیویی با کیبورد های اجرای زنده هر چند شباهت قابل توجهی دارد اما تفاوت های شایانی نیز دارند. کیبورد ها با ساختاری استاندارد و طراحی ایده آل تولید می شوند تا افراد از طریق آن ها بتوانند به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی به مدیریت موسیقی بپردازند. مدل های مختلف کیبورد با ارائه امکانات و قابلیت های قابل توجه توان مدیریتی و عملکردی بیشتری به افراد در بازی با صدا و همینطور ترکیب آن می دهند. کیبورد ها را می توانیم به عنوان یکی از اصلی ترین ستون های موسیقی مدرن در بخش های مختلف به ویژه اجرای زنده دانست. ترکیب صدا، افکت دهی و... مهم ترین عملکرد هایی هستند یک کیبورد برای افراد مهیا می کند.

برند های تولید کننده کیبورد

کاربرد گسترده و استفاده متداول از کیبورد ها در موسیقی باعث شده تا برند های معتبر سراغ طراحی و تولید این دسته از محصولات بیایند. ظرافت موجود در کیبورد ها، طراحی استاندارد و کارآمد آن ها، امکانات قابل توجه، وجود ویژگی های کاربردی و... از جمله مواردی هستند که در یک کیبورد خوب می بایست جستجو نمود. توصیه می کنیم برای خرید یک کیبورد کاربردی و مناسب سراغ برند هایی همچون بهرینگر، نویشن، یاماها، آرتوریا کرگ و استودیو لاجیک بروید. برند های نام برده نه تنها جزء معتبر ترین برند های فعال در عرصه تولید تجهیزات و ادوات موسیقی هستند بلکه محصولات متنوع و متعدد آن ها نیز در بازار ایران به خوبی قابل دسترسی می باشند.

رنج قیمت کیبورد

تنوع قابل توجه محصولات برند های تولید کننده کیبورد موسیقی باعث شده تا رنج قیمتی منعطفی در این دسته بندی موجود باشد. تنوع بالای این محصولات در مدل های مختلف و با تعداد بالا باعث شده برای هر خریداری با نیاز های منحصربفرد و بودجه مشخص چندین محصول و گزینه برای انتخاب وجود داشته باشد تا خریدار با توجه به نیاز و مقدار بودجه بهترین گزینه را جهت خرید انتخاب نماید. به طور کلی امکان خرید کیبورد های موسیقی با کیفیت و با امکانات قابل توجه و حرفه ای با حداقل بودجه وجود دارد هر چند برای خرید این محصولات با توجه به امکانات موجود و سطح عملکردی باید بودجه معقولی را در نظر بگیرید.

داور ملودی مرجع خرید کیبورد

فروشگاه اینترنتی داور ملودی به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های تخصصی تجهیزات و ادوات موسیقی مرجعی قابل اعتماد برای خرید کیبورد موسیقی بشمار می رود. داور ملودی با ارائه تنوع محصول قابل توجه در دسته بندی کیبورد موسیقی از برند های مطرح جهان امکان خریدی ساده و سریع را مهیا نموده است. بد نیست بدانید که خریداران می توانند محصولات خودشان را در سراسر کشور تحویل بگیرند. فروشگاه اینترنتی داور ملودی که یک مرجع شناخته شده در زمینه تجهیزات موسیقی می باشد برای هر محصول اطلاعات دقیق و کاملی از جمله تصاویر، نقدوبررسی، مشخصات، ویدیوها و... منتشر نموده تا مراجعه کنندگان از طریق آن ها به بررسی دقیق محصول بپردازند و یا محصولات مورد نظرشان را با سایر گزینه های موجود و قابل توجه مقایسه کنند تا در نهایت بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنند. در نهایت بد نیست بدانید که داور ملودی به عنوان بزرگترین فروشگاه تخصصی تجهیزات موسیقی در راستای افزایش کیفیت فرایند خرید آنلاین تضمین هایی همچون اصالت کالا، بازگشت وجه و پشتیبانی کامل را برای همه خریداران مهیا نموده است.