نمايش 1 تا 30 از 71 (3 صفحه)

افکت گیتار Guitar Effects

مجموعه تجهیزات افکت گیتار جزء ضروری ساز های گیتار در تولید صدای حرفه ای به ویژه استودیویی هستند. در واقع افکت های گیتار با اعمال تنظیمات روی سیگنال های صوتی دریافتی در نهایت صدایی متفاوت را در اختیار شما قرار می دهند. حضور این افکت ها در استودیو ها برای انواع گیتار به ویژه گیتار های الکتریک و بیس ضروری می باشد. در هر حال افکت های گیتار را می توانیم جزء جدا نشدنی از ساز های گیتار و صدای تولید شده توسط آن ها در کار های حرفه ای و حتی در اجرا های زنده بدانیم.

برند های تولید کننده افکت گیتار

کاربرد گسترده و ساختار ظریف و منحصربفرد افکت های گیتار باعث شده برند های بین المللی زیادی به تولید این محصولات روی بیاورند! یک افکت گیتار به دلیل ساختار نسبتا پیچیده که دارای ساختار های الکتریکی مختلف می باشد، نیازمند رعایت ظرافت و حساسیت زیادی می باشد تا در هنگام استفاده تداخلی شکل نگیرد، برای همین توصیه می کنیم سراغ استفاده از محصولات تولید شده توسط برند های معتبر از جلمه زوم، بهرینگر، تی سی الکترونیک، هدراش، باس و... بروید. برند های تخصصی که به صورت حرفه ای و در مدت زمان قابل توجهی به طراحی و تولید این محصولات مشغول بودند، قطعا هنگام خرید در اولویت قرار خواهند داشت.

رنج قیمت افکت گیتار

محصولات افکت گیتار را می توانیم به عنوان یکی از کاربردی ترین محصولات در حوزه ساز های گیتار معرفی کنیم. استفاده گسترده و حضور برجسته این تجهیزات بین کاربران باعث شده تا برند های معتبر مختلفی به طراحی و تولید این دسته از تجهیزات روی بیاورند! تولید گسترده افکت گیتار توسط برند های مختلف باعث شده تا تنوع قابل توجهی بین این محصولات وجود داشته باشد و به لطف تنوع بالای آن ها رنج قیمتی فوق العاده منعطفی برای خرید در مقابل هر خریداری شکل بگیرد. به صورت کلی هر خریداری می تواند با کمی جستجو در برند های مختلف محصولاتی ایده آل با امکانات و طراحی کاربردی را در رنج قیمتی مورد نظر خودش بیابد و خریداری کند.

داور ملودی مرجع خرید افکت گیتار

فروشگاه اینترنتی داور ملودی به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی تخصصی در زمینه خرید و فروش تجهیزات و ادوات موسیقی مرجعی مناسب برای خرید افکت گیتار در انواع مختلف می باشد. مراجعه کنندگان در داور ملودی به انواع محصولات افکت گیتار از برند های مختلف دسترسی خواهند داشت و با چند کلیک می توانند محصولات مورد نظرشان را خریداری نمایند و درب منزل در سراسر کشور تحویل بگیرند. داور ملودی به عنوان یک مرجع شناخته شده در حوزه موسیقی برای تمام محصولات اطلاعات غنی از جمله نقدوبررسی، مشخصات، نظرات، تصاویر و... را به صورت کاملا بی طرفانه منتشر نموده است! کاربران با تکیه به این اطلاعات می توانند محصولات مورد نظرشان را به صورت دقیق بررسی نمایند و یا به مقایسه محصولات مختلف با یکدیگر بپردازند تا در نهایت بهترین انتخاب ممکن را برای رفع نیازمندی های خودشان داشته باشند. در نهایت داور ملودی در راستای تداعی نمودن محیطی امن و قابل اعتماد تضمین هایی همچون اصالت کالا، بازگشت وجه و پشتیبانی کامل را ارائه کرده تا کاربران به دور از هر دغدغه ای به خرید هیجان انگیز اینترنتی بپردازند.