پنل پخش کننده صدا

پخش کننده های صدا نوعی تجهیزات آکوستیک هستند  که عموما از فوم طراحی می شوند و وظیفه پخش کردن صدا در محیط را به عهده دارند. پخش کننده های صدا دقیقا نقطه مقابل جذب کننده های صدا هستند که اجازه بازتاب صدا را نمی دادند. پنل های پخش کننده صدا از سلول های بسته ساخته می شوند و دارای ساختار محاسباتی مختص خودشان هستند تا صدا را آنطور که باید و شاید در محیط پراکنده سازند. طراحی های متفاوت پخش کننده های صدا با اهداف عملکردی متفاوت ایجاد شده اند. پخش کننده های صدا با پوشش متفاوت برای پخش صدا با اشکال متفاوت طراحی شده اند.

انواع پنل پخش کننده صدا

پخش صدا بر خلاف جذب صدا اهداف متفاوتی را دنبال می کند. به عبارتی ساختار های پخش صدای متعددی داریم که مطابق نیاز مصرف کننده صدا را آنطور که باید در محیط پخش می کنند. برجسته ترین و پرکاربردترین پخش کننده صدا، پنل اسکای لاین است. این پنل از یونولیت تولید شده است. به طور کلی پخش کننده صدا باعث شفافیت صدا در محیط می شود.

رنج قیمتی پنل پخش کننده صدا

پخش کننده های صدا در طرح ها با عملکرد های متنوعی عرضه شده اند. عموما این تجهیزات با متراژ قیمت گذاری می شوند. اما به طور کلی بودجه مورد نیاز برای تهیه پخش کننده صدا از بودجه مورد نیاز برای تهیه جذب کننده صدا بسیار بیشتر است. به طور میانگین هزینه هر پنل این تجهیزات بیشتر از صد هزار تومان می شود. مدل های معمولی تر را با بودجه کمتر و مدل های با کیفیت تر را با صرف بودجه بیشتر می توانید تهیه کنید.

داور ملودی مرجع خرید پنل پخش کننده صدا

فروشگاه اینترنتی داور ملودی به عنوان مرجعی غنی از انواع تجهیزات و ادوات موسیقی محسوب می شود. ما در داور ملودی دسته بندی غنی از انواع پخش کننده صدا با کیفیت و طراحی های مختلف را جمع آوری و ارائه کرده ایم تا مصرف کنندگان در محیطی قابل اعتماد با تکیه به اطلاعات درج شده هر محصول به مقایسه و خرید آن ها بپردازند.