نمايش 1 تا 30 از 38 (2 صفحه)

گیتار آکوستیک Accoustic Guitar

گیتار آکوستیک را می توانیم به نوعی یکی از پر مصرف ترین گیتار های موجود معرفی کنیم. این نوع گیتار علاقمندان زیادی بین عموم مردم و هم گیتاریست های حرفه ای دارد. صدا سازی گیتار آکوستیک در وجه های مختلف موسیقی کاربرد برجسته ای دارد و به صورت متداول از آن استفاده می شود. گیتار آکوستیک بر خلاف گیتار های بیس و یا الکتریک، نوعی گیتار است که صدای تولید شده توسط سیم های آن به وسیله بدنه تو خالی گیتار تقویت می شود و به گوش می رسد در حالی که در گیتار های نام برده اجزای جانبی و تقویت کننده ها وظیفه تقویت صدای تولیدی سیم ها را دارند. گیتار های آکوستیک را می توان جزء کم هزینه ترین گیتار های موجود نیز قرار داد چرا که بر خلاف بسیاری از گیتار ها نیاز به تجهیزات جانبی متعدد ندارند. طراحی متنوع گیتار های آکوستیک در کنار اجناس استفاده شده مرغوب در مدل های مختلف آن باعث شده تا انواع و اقسام قابل توجهی در گیتار های آکوستیک موجود باشد.

انواع گیتار آکوستیک

گیتار های آکوستیک مدل های مختلفی دارند! طراحی متنوع، استفاده از اجناس مختلف، حضور امکانات و دیگر پوئن های اینچنینی باعث شده تا مدل های مختلفی از گیتار های آکوستیک توسط تولید کنندگان به بازار عرضه شود. به طور کلی گیتار های آکوستیک دارای 6 سیم می باشند، بدنه ای نسبتا بزرگ با دسته ای متناسب دارند. عموما بدنه این گیتار ها به صورت تو خالی طراحی می شود اما مدل های محدودی از آن ها با بدنه نیمه خالی نیز وجود دارد که برای تولید صدا هایی متنوع با حجم لازم طراحی شده اند. به طور کلی گیتار های آکوستیک را می توانیم ساده ترین و کاربردی ترین گیتار های موجود معرفی کنیم.

برند های تولید کننده گیتار آکوستیک

به لطف استفاده گسترده از گیتار های آکوستیک بین مصرف کنندگان حرفه ای و عمومی و همینطور اهمیت قابل توجه این گیتار ها در تولید صدا برند های معتبر جهانی زیادی علاقمند به تولید و عرضه این نوع از گیتار ها می باشند. هر کدام از برند های فعال در عرصه موسیقی به نوعی سراغ تولید محدود و یا انبوه این دسته از گیتار ها در مدل های مختلف و با امکانات متنوع رفته اند اما دو برند یاماها و آیبانز به لطف تجربه و تخصصی که دارند جزء بهترین تولید کنندگان گیتار آکوستیک شناخته می شوند. برند یاماها با بیش از 100 سال فعالیت در زمینه تولید تجهیزات و ساز های موسیقی و برند آیبانز با بیش از 50 سال فعالیت متمرکز در حوزه طراحی و تولید انواع گیتار، محصولاتی عالی برای رفع نیاز های مصرف کنندگان تولید و عرضه نموده اند. در مدل های مختلف این گیتار ها می توان امکانات مختلف، کیفیت عالی، طراحی استاندارد و اصولی، استفاده از اجناس مرغوب و ماندگاری را مشاهده نمود.

داور ملودی مرجع خرید گیتار آکوستیک

فروشگاه اینترنتی داور ملودی به عنوان یکی از بزرگترین و برترین فروشگاه های اینترنتی تخصصی در حوزه تجهیزات و ادوات موسیقی مرجعی مناسب برای خرید گیتار آکوستیک بشمار می رود. داور ملودی با گردآوری محصولات مختلف از برند های معتبر در دسته بندی گیتار آکوستیک گستره انتخابی قابل توجهی را برای خریداران مهیا نموده است. علاقمندان می توانند انواع محصولات مورد نظرشان را در داور ملودی مشاهده، بررسی و خرید نمایند تا در سراسر کشور تحویل بگیرند. افزوده بر این موارد داور ملودی به عنوان یک مرجع شناخته شده در حوزه تجهیزات موسیقی برای هر محصول اطلاعات کاملی همچون تصاویر، نقدوبررسی، مشخصات و... را مهیا نموده تا کاربران به راحتی بتوانند محصول مورد نظرشان را بررسی کنند. از طرفی با اطلاعات نام برده می توانند به مقایسه محصولات مورد نظر با یکدیگر بپردازند تا در نهایت با توجه به نیازها و بودجه شان بهترین محصول را برای خرید انتخاب کنند.