نمايش 1 تا 30 از 46 (2 صفحه)

بیس ترپ چیست؟

بیس ترپ یا تله باس نوعی پوشش برای دیوار های استودیو محسوب می‌شود که جهت کاهش فرکانس های مزاحم به کار گرفته می‌شود. به نوعی ذات بیس ترپ ها برای از بین بردن آلودگی های صوتی طراحی شده‌اند. این محصولات را می‌توانیم تجهیزاتی نسبتا ضروری در بین تجهیزات استودیویی بشناسیم که در چند مدل معمولی و طرح دار، عرضه می‌شوند. بیس ترپ ها افزوده بر رفع آلودگی های صوتی تاثیر بسزایی در از بین بردن نویز های موجود نیز دارند. به هر حال برای تداعی کردن فضایی مناسب برای ضبط با کیفیت صدا به حضور این تجهیزات نیاز پیدا خواهید کرد.

نگاهی به ساختار و عملکرد بیس ترپ

همانطور که گفتیم بیس ترپ ها یا همان تله باس ها برای کاهش فرکانس های مزاحم محیط به کار گرفته می‌شوند. تله باس ها در مدل های مختلف و متعددی طراحی و عرضه می‌شوند اما اصلی ترین و پر کاربرد ترین مدل آن‌ها بیس تریپ های کنج هستند. همانطور که از نام این نوع بیس ترپ ها پیدا است در کنج اتاق مورد استفاده قرار میگیرند. عموما در یک اتاق 4 عدد از این نوع بیس ترپ ها در بالاترین بخش کنج اتاق جای گذاری می‌شوند. البته گاهی هم پیش می آید که به صورت کامل بالا تا پایین کنج اتاق با بیس ترپ های کنج پوشیده شود که اگر با این نوع پوشش در نظر بگیریم در یک اتاق استاندارد 8 عدد بیس ترپ به کار گرفته می‌شود.

برند های تولید کننده بیس ترپ

بیس ترپ ها از جمله تجهیزات آکوستیک بشمار می‌روند. رعایت استانداردها و کیفیت بالا برای عملکرد مناسب و جلوگیری از بروز مشکلات در بیس ترپ ها ضروری است از همین رو توصیه می‌کنیم این تجهیزات آکوستیک را از برند های مطرح و قابل اعتماد خریداری کنید تا تداخلی در عملکرد کاری تان پیش نیاد. استفاده از تجهیزات کم کیفیت و یا نصب غیر استاندارد آن‌ها نه تنها در تداعی کردن محیطی مناسب برای ضبط صدا کمکی به شما نمی‌کند بلکه خود عامل ایجاد سیگنال های مزاحم می‌باشد. برند های مطرحی مثل دکونیک، وین آکوستیک و... رزومه درخشانی در طراحی و تولید این تجهیزات استودیویی دارند.

رنج قیمتی بیس ترپ

بیس ترپ ها با در نظر گرفتن ضخامت، کیفیت و برند طراح ارزش گذاری می‌شوند. پیشنهاد می‌کنیم برای خرید این تجهیزات، تمرکز خودتان را فراتر از برچسب قیمت روی کیفیت محصول بگذارید تا در راه اندازی یک استودیو استاندارد و مناسب به مشکلی برنخورید. تله باس ها عموما با بودجه زیر یک میلیون تومان قابل دسترسی هستند.

داور ملودی مرجع خرید بیس ترپ

فروشگاه اینترنتی داور ملودی به عنوان مرجعی شناخته شده در حوزه فروش تجهیزات استودیویی، دسته بندی غنی از انواع بیس تریپ را برای خریداران مهیا کرده است. داور ملودی در راستای بهبود کیفیت فرایند خرید تضمین هایی همچون ضمانت اصالت کالا و بهترین قیمت را ارائه کرده تا مراجعه کنندگان خریدی بدون دغدغه را تجربه نمایند. افزوده بر این شما با مطالعه اطلاعات درج شده هر محصول اعم از مشخصات، نقدوبررسی و... می‌توانید محصولات مورد نظرتان را مقایسه نمایید تا خریدی مطمعن را تجربه کنید.