نمايش 1 تا 30 از 215 (8 صفحه)

تجهیزات و پنل آکوستیک

مجموعه تجهیزات آکوستیک را می توانیم روان استودیو های موسیقی معرفی کنیم. تجهیزات آکوستیک کمک می کنند تا محیطی مناسب و آرام برای ضبط صدا شکل بگیرد. این تجهیزات هر گونه آلودگی صوتی را از محیط دور می کنند. گاها شاید نیاز باشد تا صدای های محیط کاملا جذب شوند و صدایی وجود نداشته باشد یا گاهی ممکن است پخش شدن صدا در محیط و یا انعکاس آن نیاز باشد و یا چندین مورد مشابه و غیر مشابه دیگر که همه از جمله وظایف تجهیزات آکوستیک هستند. افزوده بر این تجهیزات آکوستیک کمک شایانی به رفع نویز های محیطی نیز می کنند. این تجهیزات به شفافیت بهتر صداها و همینطور رفع هر گونه خش و یا مشکلات جزئی صدا نیز کمک می کنند.

برند های تولید کننده تجهیزات آکوستیک

اغلب تجهیزات آکوستیک عملکردی فوق العاده ظریف دارند و دقیقا مطابق آن از طراحی مناسب بهره می برند. این عملکرد و طراحی خاص نیازمند تبحر و دانش بالقوه می باشد که برند های تخصصی فعال در زمینه موسیقی از آن برخوردارند. برند هایی همچون رود، بهرینگر، موتو، فوکوسرایت، زوم، یاماها، مکی و ده ها برند دیگر محصولات با کفایتی در این زمینه عرضه کرده اند.

در میان برند های خارجی و شناخته شده این عرصه، برند داور ملودی نه تنها به عنوان یک فروشگاه اینترنتی محبوب بلکه به عنوان یک تولید کننده با کیفیت نیز حضور دارد. داور ملودی برخی از تجهیزات آکوستیک استودیو موسیقی را طراحی و تولید می کند. کیفیت برتر و قیمت مناسب از جمله ویژگی هایی هستند که در محصولات داور ملودی می توانید پیدا کنید.

بودجه مورد نیاز برای آکوستیک سازی استودیو

آکوستیک سازی استودیو موردی است که به هیچ وجه نباید آن را نادیده گرفت یا اینکه بخواهید با صرف هزینه کم و استفاده از ابزار فیک سروته آن را هم بیاورید. این کار باید با ظرافت تمام و با استفاده از محصولاتی که حداقل استاندارد های لازم را دارند صورت بگیرد تا محیط ضبط استودیوی شما به دور از هر نقص، نویز و یا آلودگی صوتی باشد. در همین راستا توصیه می کنیم که برای خرید محصولات تان حتما برند های معتبر را و محصولات مناسب را انتخاب و خریداری کنید. حداقل بودجه مورد نیاز برای آکوستیک سازی یک استودیو استاندارد از بالای ده میلیون تومان شروع می شود و مطابق به استفاده از تجهیزات با کیفیت تر و حریفه ای تر می تواند به چند صد میلیون تومان هم ختم شود. ابعاد استودیو شما بیشتر از هر چیزی در بودجه آکوستیک سازی تان نقش دارد.

داور ملودی مرجع خرید تجهیزات آکوستیک

فروشگاه اینترنتی داور ملودی به عنوان مرجعی غنی از تجهیزات استودیویی و ادوات موسیقی دسته بندی های مناسبی از تجهیزات آکوستیک را برای خرید مهیا کرده است. شما در داور ملودی به محصولات متنوع ده ها برند دسترسی خواهید داشت و با تکیه بر اطلاعات درج شده هر محصول اعم از مشخصات و نقدوبررسی و... می توانید تمام محصولات مورد نظرتان را با یکدیگر مقایسه کرده و در نهایت بهترین گزینه را مطابق نیاز هایتان خریداری کنید.