دی جی میکسر DJ mixer

دی جی میکسرها یکی از ابزار های تخصصی در صنعت موسیقی هستند که در سطوح پیشرفته تا مبتدی برای انجام فعالیت متنوع در زمینه میکس استفاده میشوند. میکسر دی جی معمولا کوچک تر از کنسول های میکسینگ هستند که در سیستم های تقویت صدا مورد استفاده قرارمیگیرند. میکسرهای نایت کلاب معمولی دارای 24 ورودی است اما یک میکسر بزرگ استودیویی ضبط حرفه ای میتواند 48 تا72 یا حتی 96 ورودی داشته باشد همچنین یکی از ویژگی های که دی جی میکسر ها را از انواع دیگر ان متمایز میکند توانایی cue است که با استفاده از آن میتوان آهنگی را که به کانال فرستاده شده است را در حالی که فیدرش بسته است و در خروجی اصلی پخش نمی شود به هدفون فرستاد و گوش داد. دی جی ها و دیگر افراد که در زمینه موسیقی کار می کنند می توانند با استفاده از این ویژگی ها از این سخت افزار برای میکس کردن اهنگ های بیشتر ضبط شده در مراسم و اجراها استفاده کنند و صدایی زیبا تر و جالب تر به گوش مخاطبان خود برسانند.

برند های تولید کننده دی جی میکسر

همانطور که می دانید یکی از ملاک های خرید خوب و کار آمد شناسایی برند های متفاوت است و کمپانی های زیادی در زمینه ساخت دی جی میکسر ها فعالیت می کنند.این کمپانی ها هر ساله مدل های مختلفی از دی جی میکسر ها را ارائه می کنند به همین دلیل انتخاب آنها کمی سخت می شود اما به طور کلی میتوان از برند های خوش نام این حوزه که عبارتند از نیتیو اینسترومنت، امریکن دیجی، بهرینگر، پایونیر و... نام برد که سال های زیادی در این زمینه فعالیت کرده و تجربه بسیار خوشایندی برای مصرف کنندگان خود بجای گذاشته اند.همچنین این برندها به نیاز خریداران توجه بسیار زیادی نشان داده از این رو بهترین و مطلوب ترین قیمت را در کنار کیفیت وطراحی زیبا برای محصولات خود قرار داده اند.

رنج قیمت دی جی میکسر

میکسر های دی جی با توجه به نوع برند و قیمت می توانند سطوح مختلفی از کیفیت را ارائه بدهند. دی جی میکسر های معمولی رنج قیمتی چند صد تومن تا چند میلیون تومانی را دارند که معمولا در سطح نیم حرفه ای هستند اما اگر به دنبال فعالیت حرفه ای دراین زمینه هستید محصولات حرفه ای و چند ده میلیونی میتوانند بیشتر در راسته کار شما مورد استفاده قرار بگیرند و لحظات بهتری را در اجرای زنده و دیگر فعالیت ها برای شما تدایی کنید. همچنین شما مخاطبان عزیز می توانید بسته به نوع فعالیت خود از بین برند هایی که پیش تر گفته شد محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید وعلاوه بر صرفه جویی در هزینه از محصول خریداری شده بهترین استفاده ممکن را ببرید.

داور ملودی مرجع خرید دی جی میکسر

فروشگاه اینترنتی داور ملودی مرجع فروش انواع تجهیزات دی جی و موسیقی به عنوان فروشگاهی قابل اعتماد برای خرید دی جی میکسر شناخته می شود. ما در داور ملودی تمام سعی مان را برای گرداوری انواع محصولات از برند های مختلف در راستای افزایش تنوع محصول و گسترش حق انتخاب مشتری میکنیم. علاوه بر این شما میتوانید در داور ملودی مشخصات و نقد برسی انواع تجهیزات موسیقی و دی جی میکسر را مطالعه و با مقایسه آنها خریدی بصرفه و کار آمد را برای خودتان رقم بزنید.