نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

ایزولاتور میکروفون چیست؟

احتمالا بتوانیم ایزولاتور میکروفون را یکی از ضروری ترین اجزای استودیو برای ضبط صدایی با کیفیت و به دور از هر آلایندگی معرفی کنیم. این تجهیزات در رفع هر گونه صدای مزاحم، بازتاب صدا، نویزها و... تاثیر بسزایی دارند و به همین علت هم باعث تولید صدایی شفاف و مناسب در استودیو می‌شوند. در واقع ایزولاتور ها با محدود کردن فضای اطراف میکروفون و پوشاندن نیمی از فضای آزاد اطراف آن به نحوی که کاملا محصور شود، جلوی بازتاب صدا و هرگونه آلودگی صوتی را می‌گیرند. این ابزار آکوستیک مطلوبی را برای میکروفون ها تداعی می‌کنند.

نگاهی ساختار و عملکرد انواع ایزولاتور میکروفون

فلسفه وجود ایزولاتور های میکروفون به ذات تکامل طلب انسان باز می‌گردد. در واقع تاریخچه چند صد ساله موسیقی که تا هم اکنون با رشد قابل ملاحضه ای رو به رو بوده، تولید صدایی شفاف، واضح و با کیفیت را میطلبد. ایزولاتور میکروفون یکی از ابزاری هست که در راستای بهبود صدا نقش پر رنگی ایفا می‌کند. وزن پایین، طراحی یک پارچه و اصولی از جلمه ویژگی هایی هستند که ایزولاتور های میکروفون را در عملکرد این محصول تاثیر بسزایی می‌گذارند. به هر حال ذات این ابزار به شما در ضبط صدایی بهتر، با کیفیت تر و شفاف تر کمک شایانی می‌کند.

برند های تولید کننده ایزولاتور های میکروفون

برند های فعال در زمینه تولید تجهیزات استودیویی در خصوص طراحی و تولید ایزولاتور میکروفون نیز رزومه مطلوبی دارند. تنوع محصولات این برند ها باعث شده است تا محصولات متعدد و متنوعی در دسته بندی ایزولاتور های میکروفون برای خرید گردآوری شود. برند هایی همچون دکونیک، مرنتز و استون از جمله برند هایی هستند که می‌توانید انواع محصولات آن‌ها در خصوص ایزولاتور میکروفون را در داور ملودی مشاهده و خریداری کنید.

رنج قیمتی انواع ایزولاتور میکروفون

ایزولاتور های میکروفون عموما بر اساس ابعاد، ضخامت، کیفیت و برند طراح قیمت گذاری می‌شوند. البته این تجهیزات از جمله تجهیزات ارزان قیمت آکوستیک بین تجهیزات استودیویی هستند که بودجه زیادی نمیطلبند اما تاثیر بسیار زیادی بر روی سطح و کیفیت کاری شما در استودیو می‌گذارند. عموما یک ایزولاتور میکروفون با کیفیت و کاربردی را با بودجه چند صد هزار تومانی می‌توانید تهیه کنید. توصیه می‌کنیم در خرید و استفاده از ایزولاتور ها به شدت حساسیت به خرج بدهید تا تداخلی در عملکردتان به وجود نیاید.

داور ملودی مرجع خرید ایزولاتور میکروفون

فروشگاه اینترنتی داور ملودی به عنوان یک فروشگاه پیشگام در حوزه تجهیزات موسیقی مرجعی قابل اعتماد برای خرید انواع ایزولاتور های میکروفون با کیفیت و تضمین شده است. ما در داور ملودی تمام سعی مان را برای گردآوری انواع محصولات از برند های مختلف می‌کنیم تا مراجعه کنندگان دامنه انتخابی گسترده تری داشته باشند. شایان ذکر است که شما با مطالعه اطلاعات درج شده در هر محصول اعم از مشخصات، نقد و بررسی و توضیحات می‌توانید محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید تا در نهایت انتخابی کارآمد، بصرفه و مناسب داشته باشید. داور ملودی در راستای ارتقاء کیفیت خرید تضمین هایی همچون قیمت مناسب و اصالت کالا را ارائه کرده تا مراجعه کنندگان به دور از هر دغدغه ای به خرید محصولات از داور ملودی بپردازند.