نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

فوم شانه تخم مرغی چیست؟

فوم شانه تخم مرغی نوعی ابزار ورقه مانند درست مثل کاغذ دیواری است که روی دیوار های استودیو ضبط صدا برای کاهش نویز، صداهای مزاحم و افزایش کیفیت صدا نصب می‌شود. فوم های شانه تخم مرغی به طور کلی از نظر قابلیت نصب شدن به دو دسته تقسیم بندی می‌شوند؛ برای نصب دسته اول به لوازم جانبی مانند چسب و... نیاز دارید اما دسته دوم نوعی از تجهیزات هستند که به راحتی و بدون نیاز به هیچ لوازم جانبی به دیوار می چسبند. کارایی بالاتر، کیفیت بهتر و عملکرد مناسب تر از جمله ویژگی هایی هستند که سری دوم فوم های شانه تخم مرغی در اختیار شما قرار می‌دهند.

نگاهی به ساختار و عملکرد فوم شانه تخم مرغی

ذاتا فوم های شانه تخم مرغی را مانند پشم شیشه برای عایق سازی محیط به کار می‌گیرند. این فوم ها در استودیو های ضبط صدا و یا تصویر برای از بین بردن آلودگی های صوتی که توسط افراد، اشیا و حتی محیط خارجی ایجاد می‌شوند، مورد استفاده قرار می‌گیرند. فوم شانه تخم مرغی نه تنها عملکردی با کیفیت و استاندارد را در اختیار شما قرار می‌دهد بلکه به علت توجه طراحان به ظاهر، محیطی زیبا را هم برایتان تداعی می‌کند. به هر حال استفاده کردن از فوم های شانه تخم مرغی بصرفه ترین و ارزان قیمت ترین روش برای عایق کردن محیط استودیو با کیفیت مطلوب، محسوب می‌شوند. در حال حاضر فوم های شانه تخم مرغی از جمله تجهیزات ضروری آکوستیک هر استودیویی بشمار می‌روند. در طراحی و ساخت فوم شانه تخم مرغی از ماده ای به نام پلی اورتان که به خوبی صدا ها را جذب می‌کند، استفاده شده است. یکی از نکاتی که در خرید فوم های شانه تخم مرغی باید به آن توجه کنید، ضخامت آن‌ها است. این فوم ها هرچه ضخامت بیشتری (دانسیته) داشته باشند، محیطی بهینه تر را برای شما ایجاد می‌کنند.

برند های تولید کننده فوم شانه تخم مرغی

داور ملودی نه تنها به عنوان یک فروشگاه برتر در حوزه تجهیزات استودیویی فعالیت می‌کند، بلکه فعالیت پررنگی در حوزه تولید فوم های شانه تخم مرغی نیز دارد. خوشبختانه داور ملودی به عنوان یک برند ایرانی موفق شده تا فوم های شانه تخم مرغی با کیفیت و بصرفه ای را طراحی و عرضه کند. افزوده بر این داور ملودی در کنار ارائه محصولات تولید شده توسط خودش، محصولات برند های مطرح خارجی را نیز برای خریداران گردآوری کرده است تا مراجعه کنندگان از مقایسه و خرید آنلاین فاصله نگیرند.

رنج قیمتی فوم های شانه تخم مرغی

فوم های شانه تخم مرغی عموما تجهیزاتی ارزان قیمت هستند و هزینه زیادی روی دست تان نمی‌گذارند. بسته به ضخامت و متراژی که از آن‌ها خریداری می‌کنید، قیمت شان کاملا متغییر است اما عموما با بودجه زیر یک میلیون تومان می‌توانید نیازتان را در این بخش تکمیل کنید.

داور ملودی مرجع خرید فوم شانه تخم مرغی

داور ملودی به عنوان یک فروشگاه اینترنتی شناخته شده در حوزه تجهیزات موسیقی سعی کرده محصولات مناسب از برند های معتبری را برای خرید فوم شانه تخم مرغی به مراجعه کنندگان ارائه نماید. شما خریداران محترم می‌توانید با مطالعه اطلاعات درج شده برای هر محصول اعم از مشخصات، نقد و بررسی و... آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید تا در نهایت انتخابی درست و بصرفه داشته باشید. افزوده بر این داور ملودی در راستای تسهیل فرایند خرید تضمین هایی همچون اصالت کالا و قیمت مناسب را برای انواع محصولات خودش ارائه کرده تا هر گونه دغدغه ای را از خریداران دور نماید.