نمايش 1 تا 30 از 206 (7 صفحه)

اسپیکر باند پسیو

به طور خیلی خلاصه و ساده باند پسیو نوعی باند غیر فعال است که عموما تامین انرژی آن به صورت خارجی صورت می گیرد. برای مثال برای استفاده از این دست باند ها نیاز به ابزاری مانند آمپلی فایر، امپ، پاور میکسر و... نیاز است تا سیگنال های آن را تولید و تقویت نمایند. از جمله مزایای اسپیکر پسیو می توانیم به قابل افزایش بودن تعداد آن ها در زمان نیاز اشاره کنیم. در چنین شرایطی صرفا قدرت پاور میکسر اهمیت دارد تا بتواند باند های متعدد را پشتیبانی کند وگرنه هیچ محدودیت دیگری در کار نیست. بد نیست بدانید که نصب باند های پسیو بسیار راحت است و با استفاده از آن سرویس PA سیستم شما عملکردی ساده تر را ارائه می کند.

تفاوت باند پسیو با باند اکتیو

باند های پسیو ساختاری نسبتا متفاوتی از سری باند های اکتیو دارند. علاوه بر اینکه باند پسیو نیاز به ابزار تقویت کننده خارجی دارد و باند اکتیور ابزار های تقویت کننده را در خود جای داده است. بد نیست بدانید خروجی باند های اکتیو بیشتر از خروجی باند های پسیو است اما شما به راحتی با اضافه کردن تعداد باند های پسیو می توانید این مشکل را رفع کنید. سری باند های اکتیو به دو کابل برای جابه‌جایی سیگنال الکتریکی و سیگنال صوتی نیاز دارند در حالی که باند پسیو این دو عمل را با یک کابل انجام می دهد.

برند های تولید کننده اسپیکر پسیو

ساختار نسبتا ساده اسپیکر های پسیو و همینطور گستردگی مصرف آن ها در صنعت موسیقی باعث شده تا برند های مختلف و متعددی در سطوح مختلف به طراحی و تولید سری اسپیکر پسیو بپردازند. از جمله این برند ها می توانیم به بهرینگر، یاماها، جی بی ال، ار سی اف، اف بی تی، دایناکورد، الکترو ویس، مونتاربو، داس و توربوساند اشاره کنیم. خوشبختانه شما می توانید در داور ملودی به انواع محصولات برند های نام برده در دسته اسپیکر پسیو دسترسی داشته باشید و آن ها را برای خرید انتخاب و مقایسه کنید.

رنج قیمتی اسپیکر پسیو

اسپیکر های پسیو به علت کیفیت بالا، صدای واضح، عملکرد راحت و البته سادگی در ساختار به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفته اند. عدم وجود ابزار های مختلف در انواع اسپیکر پسیو باعث شده که به طور کلی رنج قیمتی این اسپیکر ها پایین باشد به نحوی که عموما اسپیکر های پسیو را بتوان با برچسب قیمتی یک تا 5 میلیون تومان تهیه نمود.

داور ملودی مرجع خرید باند پسیو

داور ملودی به عنوان یک فروشگاه اینترنتی معتبر در زمینه و تجهیزات اجرای زنده دسته بندی غنی از انواع باند پسیو ارائه کرده است. در این دسته بندی محصولات متنوع از برند های محبوب دنیا گردآوری شده اند و برای انتخاب، مقایسه و خرید در اختیار شما قرار گرفته اند. داور ملودی در راستای افزایش کیفیت خرید، تضمین های قیمت مناسب و اصالت کالا را ارائه کرده است تا مراجعه کنندگان به دور از هر دغدغه ای به خرید آنلاین تجهیزات مورد نیازشان بپردازند.