نمايش 1 تا 30 از 36 (2 صفحه)

پردازنده صدا اجرای زنده

پردازنده صدا نوعی واسطه برای تبدیل کردن سیگنال های صوتی به سیگنال های آنالوگ است. این ابزار در موسیقی حجم رگ های خونی را دارند. به کمک آن ها مدیریت کردن و اعمال تنظیمات روی صدا محقق شده است و در نتیجه صنعت نوین موسیقی شکل گرفته است. پردازنده های صدا عموما به دو مورد اعم از ورودی و سیستم کامپیوتری نیاز دارند تا صدا را گرفته و به صورت حقیقی به سیستم کامپیوتری برسانند و نمایش دهند. وظیفه اصلی این پردازنده ها، انتقال بدون نقص و دقیق صدا است به عبارتی این پردازنده ها به هیچ وجه صدا را بهتر و یا بدتر نمی کنند بلکه صرفا آن را تبدیل به سیگنال های قابل رویت برای مدیریت و اعمال تغییرات می نمایند.

انواع پردازنده صدا

پردازنده های صدا عموما به دو دسته پردازنده صدا اکسترنال و پردازنده صدا مبتنی بر سیستم های کامپیوتری تقسیم بندی می شوند. سری اکسترنال این ابزار بدون نیاز سیستم های کامپیوتری نمایی قابل مدیریت از سیگنال های صوتی ارائه می کنند. این دسته از پردازنده های صدا به دلیل راحتی کار، کیفیت بالا و دوری از نویز بسیار محبوب و کاربردی هستند. سری مبتنی بر سیستم های کامپیوتری پردازنده صدا به دلیل پردازش قوی تر، عملکردی شایسته تر را اعمال می کند اما به دلیل قرارگیری در کنار سایر تجهیزات گاهی به صورت ناخودآگاه نویزهایی را در سیگنال های صوتی اعمال می کنند. اما به صورت کلی دسته مبتنی بر سیستم های کامپیوتری عملکردی حرفه ای تر و کامل تر را ارائه می

دهند.

برند های تولید کننده پردازنده صدا

پردازنده های صدا یکی از اصلی ترین تجهیزات استودیویی و اجرای زنده محسوب می شوند. عدم وجود این تجهیزات شکل پیشرفته موسیقی امروزی را از آن بازپس میگیرد. کیفیت، کارایی و رعایت استاندارد ها مواردی هستند که می بایست در انواع پردازنده صدا برای دریافت نتایج مطلوب رعایت شود. داور ملودی با گردآوری محصولات برند های معتبری همچون بهرینگر، دایناکورد، کرگ، الکترو ویس، لکسیکون، تی سی هلیکان و تی سی الکتروینک توانسته محصولاتی متناسب با اصول کاربردی و مهم را برای خرید در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد.

رنج قیمتی پردازنده صدا

پردازنده های صدا بر اساس نوع طراحی، عملکرد، قابلیت های جانبی، برند تولید کننده و سطح طراحی با قیمت های متنوعی ارائه می شوند. این ابزار عموما در بازه قیمتی چند میلیون تومانی تا چند ده میلیون تومانی جای میگیرند. محصولات حرفه ای تر با کارایی بیشتر و به دور از هر مشکل و نقصی قطعا برچسب قیمتی بیشتری دارند اما توصیه می کنیم برای خرید ابزار ابتدا به نیاز خودتان توجه کنید و بر اساس نیاز و عملکرد کاری خودتان به خرید تجهیزات بپردازید.

داور ملودی مرجع خرید پردازنده صدا

فروشگاه اینترنتی داور ملودی به عنوان مرجعی شناخته شده در زمینه خرید تجهیزات استودیویی و تجهیزات اجرای زنده دسته بندی غنی از پردازنده صدا را مهیا کرده است. در این دسته بندی محصولات با کیفیت و مناسب برند های مطرح بازار جای گرفته اند تا مراجعه کنندگان با انتخاب و مقایسه محصولات با یکدیگر خریدی بصرفه و کاربردی را تجربه نمایند.