نمايش 1 تا 24 از 24 (1 صفحه)

پاور میکسر Power Mixer

پاور میکسر نوعی میکسر است که دارای تقویت کننده صدا می باشد. این نوع از میکسر ها که به علت عملکرد بهتر و با کیفیت تر به شدت محبوب هستند، کاربرد گسترده تری بین مصرف کنندگان اجرای زنده دارند. پاور میکسر ها عموما بزرگ و سنگین هستند. البته انواع مختلفی از پاور میکسرها وجود دارد که برخی از آن ها مانند مدل هایی که از فناوری های نانو استفاده می کنند، اصلا بزرگ و یا سنگین نیستند. پاور میکسر ها خروجی با توان بالایی دارند. به طور کلی این نوع از میکسر ها به شدت مدیریت گسترده و مفیدی را از آهنگ ارائه می کنند که نتیجه ای مطلوب و به یادماندی را رقم می زند.

تفاوت پاور میکسر با میکسر معمولی

اصلی ترین تفاوت پاور میکسر ها با میکسر های معمولی به داشتن آمپلی فایر باز میگردد. پاور میکسر ها با دارا بودن آمپلی فایر به صورت خودکار صدا را تقویت می کنند. از طرفی از نظر اندازه عموما پاور میکسر ها از برخی میکسر های معمولی بزرگتر هستند و وزن بیشتری دارند.

برند های تولید کننده پاور میکسر

پاور میکسر ها از تجهیزات حرفه ای اجرای زنده محسوب می شوند. این دست از محصولات به لطف قابلیت هایی که ارائه می دهند، پروسه ضبط با کیفیتی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. کیفیت بالا و قابلیت های نوآورانه این محصولات نیازمند تجربه و تخصص کافی می باشد.از همین رو برند هایی همچون بهرینگر، یاماها، دایناکورد و... در طراحی و تولید این تجهیزات فعالیت می کنند. محصولات این برند ها عملکرد بسیار راضی کننده ای دارد. خوشبختانه شما می توانید انواع محصولات این برند ها را در داور ملودی مشاهده و خرید کنید.

رنج قیمتی پاور میکسر

پاور میکسر ها به لطف طراحی پیچیده، قابلیت های جانبی متعدد و کارآمد، طراحی با کیفیت و عملکرد راضی کننده، برچسب قیمتی بالایی می خورند. همانطور که گفتیم این محصولات را می بایست به طور مستقیم در دسته تجهیزات حرفه ای اجرای زنده قرار دهیم چرا که عموما مصرف کنندگان آماتور نیازی به آن ها پیدا نمی کنند. به طور کلی رنج قیمتی پاور میکسر از برچسب ده میلیون تومانی شروع می شود.

داور ملودی مرجع خرید پاور میکسر

داور ملودی به عنوان برترین فروشگاه فروش تجهیزات اجرای زنده مرجعی معتبر و غنی از سری محصولات پاور میکسر ارائه کرده است. شما در داور ملودی می توانید انواع پاور میکسر را از برند های مختلف با رنج قیمتی متنوع تهیه کنید.