نمايش 1 تا 30 از 256 (9 صفحه)

اسپیکر باند اکتیو

باند اکتیو را می توانیم به نوعی همان باند پسیو دارای تقویت کننده معرفی کنیم. حضور تقویت کننده در سری باند های اکتیو یک قدم مثبت برای بهبود کیفیت صدا و ارائه کارایی بهتر است. از آنجایی که گاها صداها نیاز به تقویت برای رسیدن به کیفیت استاندارد را دارد، عدم وجود تقویت کننده باعث می شود تا نتیجه آنطور که باید و شاید مناسب نباشد! البته عدم وجود تقویت کننده نیز با استفاده از تقویت کننده های خارجی قابل تعمیم است اما عملکرد اسپیکر اکتیو با داشتن تقویت کننده های داخلی بسیار با کیفیت تر و مناسب تر از سری اسپیکر های پسیو می باشد.

انواع باند اکتیو

باند های اکتیور به علت حذف تقویت کننده های خارجی محیطی بازتر و بدور از شلوغی را با کیفیت مناسب ایجاد می کنند. این باند ها با حذف امپلی فایر خارجی کار را برای کاربران بسیار راحت تر می کنند. البته نمی توان با قطعیت گفت که یک باند اکتیو، یک بلندگوی قوی و یا یک بلندگوی با کیفیت است! چرا که این محصول به عنوان جزئی از مجموعه فعالیت می کند. از مهم ترین ویژگی های باند اکتیو می توانیم به قابل حمل بودن آن به دور از هر مشکلی و قیمت تمام شده مناسب اشاره کنیم.

برند های تولید کننده اسپیکر اکتیو

طراحی و تولید اسپیکر اکتیو با ظرافت های خاص خودش همراه است! از آنجایی که تقویت کننده ها در ساختار این اسپیکر ها جای می گیرند، نوع چینش و استفاده از اجزا برای جلوگیریی از ایجاد نویز های داخلی بسیار مهم است. خوشبختانه ما در داور ملودی مجموع محصولات برند هایی همچون پریسونوس، بهرینگر، یاماها، جی بی ال، آر سی اف، اف بی تی، دایناکورد، الکترو ویس، مونتاربو، داس، توربو ساند و... را گردآوری و ارائه کرده ایم. این برند ها از جمله برترین برند های فعال در زمینه تولید تجهیزات و ادوات موسیقی محسوب می شوند.

رنج قیمتی اسپیکر اکتیو

اسپیکر اکتیو بر اساس نوع طراحی، کیفیت طراحی، کیفیت عملکرد، برند تولید کننده و قابلیت های جانبی که ارائه می دهد، ارزش گذاری می شود. این اسپیکر ها به دلیل داشتن تقویت کننده های داخلی به خودی خود برچسب قیمتی بیشتری نسبت به اسپیکر پسیو دارند. اسپیکر های اکتیو عموما در محدوده قیمتی چند میلیون تومانی تا چند ده میلیون تومانی قرار میگیرند. توصیه ما برای خرید این محصولات، توجه به نیاز و نوع مصرف است تا خریدی بی صرفه نداشته باشید.

داور ملودی مرجع خرید باند اکتیو

داور ملودی به عنوان برترین فروشگاه اینترنتی در حوزه تجهیزات استودیویی و تجهیزات اجرای زنده دسته بندی غنی از انواع باند اکتیو از برند های مختلف گردآوری کرده است. شما در داور ملودی با مشاهده و مقایسه این محصولات با یکدیگر می توانید خریدی مناسب و بصرفه را برای خودتان رقم بزنید. افزوده بر این داور ملودی با ارائه تضمین های اصالت کالا، قیمت مناسب و خرید اقساطی محیطی قابل اعتماد برای خرید تجهیزات را ایجاد کرده است.