میکروفون باسیم Shure SM58

Shure SM58 Wired Microphones


برای اطلاع از زمان موجود شدن


تماس برای خرید


چند خط درباره محصول:

میکروفن داینامیک Shure SM58 با امپدانس 150 اهم ، الگو نمونه برداری Cardioid ، پاسخ فرکانسی 50Hz-15kHz


میکروفون باسیم Shure SM58

با خرید میکروفون افسانه ای Shure SM58 وسیله ای مادام العمر و توانا را برای پروژه های صدابردای خود به ارمغان آورید. صدای تاثیر گذار و به یادماندنی درام های پیچیده و گیتارهای الکتریک در دهه های گذشته همگی وام دار میکروفون Shure SM58 هستند. کافیست یکبار این میکروفون را امتحان کنید تا متوجه دلیل توجه ویژه بسیاری از صدابرداران حرفه ای به این میکروفون شوید.

زمانی که میکروفون Shure SM58 را در اختیار دارید ، نگران کیفیت صدای خروجی نباشید. Shure SM58 دارای الگوی قطبی کاردیوئید می باشد که کمک می کند صدایی تمیز و گسترده بدون دریافت فیدبک در اختیار داشته باشید. همچنین بر روی کپسول میکروفون شبکه ی فولادی خاصی قرار گرفته تا صدای دریافتی از منبع صوتی را از صدای پاپ و نویز های اضافه تمییزکند.میکروفون داینامیک Shure SM58 طوری طراحی شده تا به شما کمک کند صدایی تمیز با حفظ ساختار و جنس اصلی خود داشته باشید که در بین سازهای دیگر واضح و تمیز به نظر برسد.

فیدبک یکی از مشکلات آزاردهنده و عدیده ایست که هنگام اجراهای زنده به وفور اتفاق می افتد. به همین دلیل میکروفون Shure SM58 با بهره وری از الگوی قطبی کاردیوئید میزان دریافت از پشت میکروفون را به حداقل رسانده که نتیجه ی آن کاهش بسیار زیاد میزان فیدبک هاست.

Shure SM58 نسبت بر روی صداهای دریافتی از جلوی میکروفون بسیار متمرکز بوده و صداهای اطراف و پشت میکروفون را تا حد زیادی نادیده می گیرد که نتیجه ی آن صدایی صاف ، تمیز و تفکیک می باشد.در ساختار این میکروفون از متریال مقاوم و مستحکم استفاده شده تا برای اجراهای زنده ی شما بسیار مناسب باشد. به علاوه ، کپسول این میکروفون دارای لرزه گیر داخلی است که در کنار محافظ فولادی قرار گرفته بر روی کپسول ، تا حد زیادی از میزان نویز ها و صداهای اضافه می کاهد.

در نهایت مطمئن باشید مانند تمام محصولات باکیفیت دیگر کمپانی Shure ، با خرید Shure SM58 میکروفون محصولی بی نظیر و فوق العاده با قیمت کاملاً مشتری مدارانه در اختیار خواهید داشت که اجراهای زنده ی شما را جلا خواهد بخشید.

ویژگی های میکروفون اجرای زنده Shure SM58 در یک نگاه :

  • میکروفون داینامیک با الگوی قطبی کاردیوئید
  • امپدانس خروجی 150 اهم
  • محدوده فرکانسی 50Hz-15kHz
  • بدنه ی مقاوم و محکم فلزی ساخته شده از آلومینیوم
مشخصات فنی
نوع میکروفون Dynamic
الگوی نمونه برداری Cardioid
پاسخ فرکانسی 50Hz-15kHz
امپدانس 150 اهم
نوع اتصال XLR
سوالات و نظرات کاربران
Saman
ارسال شده در تاریخ 25/12/2018

میکروفون Shure SM58 برای رکورد ساز مناسب است؟

کارشناس:

سلام،شما میتوانید برای رکورد ساز استفاده کنید اما ساختار این میکروفون برای استفاده وکال مناسب تر است.

    بد           خوب