قیمت خرید فروش میکروفون داینامیک Shure BETA 58A
قیمت خرید فروش میکروفون داینامیک Shure BETA 58A
قیمت خرید فروش میکروفون داینامیک Shure BETA 58A
قیمت خرید فروش میکروفون داینامیک Shure BETA 58A

میکروفون داینامیک شور مدل BETA 58A

چند خط درباره محصول:

میکروفون داینامیک شور Shure BETA 58A با امپدانس ۱۵۰ اهم، دارای الگوی نمونه برداری قطبی سوپرکاردیوئید، محدوده فرکانسی ۵۰ هرتز تا ۱۶ کیلوهرتز، بدنه مقاوم و محکم فلزی ساخته شده از آلومینیوم، اتصال به سیستم از طریق کابل XLR، مناسب برای اجرای زنده بر روی استیج و مکان تمرین

قیمت خرید فروش میکروفن داینامیک Beta 58A

میکروفون دینامیک دستی باسیم Shure Beta 58A

زمانی که میکروفون دینامیک Shure BETA 58A را در اختیار دارید دیگر نگران کیفیت صدای خروجی نباشید. میکروفن Shure BETA 58A دارای الگوی قطبی سوپرکاردیوئید می باشد که کمک می کند صدایی تمیز و گسترده بدون دریافت فیدبک برای وکال در اختیار داشته باشید. همچنین بر روی کپسول میکروفون شبکه فولادی خاصی قرار گرفته تا صدای دریافتی از منبع صوتی را از صدای پاپ و نویزهای اضافه تمیز کند.

قیمت خرید فروش میکروفن داینامیک Beta 58A

در اجرای زنده که معمولاً همزمان سازهای زیادی بر روی صحنه در حال نواختن هستند در دست داشتن صدای وکالی واضح در بین حجم عظیمی از صدای سازهای مختلف کار دشواریست ، به همین دلیل میکروفون دستی Shure BETA 58A طوری طراحی شده تا به شما کمک کند ، صدایی تمیز با حفظ ساختار و جنس اصلی خود داشته باشید که در بین سازهای دیگر واضح و تمیز به نظر برسد.

فیدبک یکی از مشکلات آزاردهنده و عدیده ایست که هنگام اجراهای زنده به وفور اتفاق می افتد. به همین دلیل میکروفون Shure BETA 58A با بهره وری از الگوی قطبی سوپرکاردیوئید میزان دریافت از پشت میکروفون را به حداقل رسانده که نتیجه آن کاهش بسیار زیاد میزان فیدبک هاست.

Shure BETA 58A نسبت بر روی صداهای دریافتی از جلوی میکروفون بسیار متمرکز بوده و صداهای اطراف و پشت میکروفون را تا حد زیادی نادیده میگیرد که نتیجه ی آن صدایی صاف ، تمیز و تفکیک می باشد.در ساختار این میکروفون از متریال مقاوم و مستحکم استفاده شده تا برای اجراهای زنده ی شما بسیار مناسب باشد. به علاوه ، کپسول این میکروفون دارای لرزه گیر داخلی است که در کنار محافظ فولادی قرار گرفته بر روی کپسول ، تا حد زیادی از میزان نویز ها و صداهای اضافه می کاهد.

قیمت خرید فروش میکروفن داینامیک Beta 58A

با این اوصاف مطمئن باشید مانند تمام محصولات باکیفیت دیگر کمپانی Shure ، با خرید این میکروفون محصولی بی نظیر و فوق العاده با قیمت کاملاً مشتری مدارانه در اختیار خواهید داشت که اجراهای زنده ی شما را جلا خواهد بخشید.

قیمت خرید فروش میکروفن داینامیک Beta 58A

ویژگی های میکروفون دینامیک اجرای زنده Shure BETA 58A در یک نگاه :

  • میکروفون داینامیک با الگوی قطبی سوپرکاردیوئید
  • امپدانس خروجی 150 اهم
  • محدوده فرکانسی 50Hz-16kHz
  • بدنه ی مقاوم و محکم فلزی ساخته شده از آلومینیوم

معرفی میکروفون داینامیک شور Shure BETA 58A

مشخصات فنی

نوع میکروفون
Dynamic
الگوی نمونه برداری
Supercardioid
پاسخ فرکانسی
50Hz-16kHz
امپدانس
150 اهم
نوع اتصال
XLR

نظر کاربران

هنوز نظری برای این محصول ثبت نشده

سوالات کاربران

۲۶ آبان ۱۴۰۰محمد

سلام میکروفن ساخت چینه یا مکزیک

کارشناس:

با سلام، سری جدید ساخت چین می باشد.

ثبت سوال یا نظر

6,000,000 تومان

%2

5,900,000 تومان