مشتریان عزیز با توجه به نوسانات نرخ ارز، برای اطلاع از موجودی کالا قبل از خرید با فروشگاه تماس حاصل نمائید.

میکروفون باسیم شور Shure Beta 58A

Shure Beta 58A Wired Microphones


5,300,000 تومانچند خط درباره محصول:

میکروفن داینامیک Shure Beta 58A با امپدانس 150 اهم ، الگو نمونه برداری Supercardioid


میکروفون دینامیک دستی باسیم Shure Beta 58A

زمانی که میکروفون دینامیک Shure BETA 58A را در اختیار دارید دیگر نگران کیفیت صدای خروجی نباشید. میکروفن Shure BETA 58A دارای الگوی قطبی سوپرکاردیوئید می باشد که کمک می کند صدایی تمیز و گسترده بدون دریافت فیدبک برای وکال در اختیار داشته باشید. همچنین بر روی کپسول میکروفون شبکه فولادی خاصی قرار گرفته تا صدای دریافتی از منبع صوتی را از صدای پاپ و نویزهای اضافه تمیز کند.

در اجرای زنده که معمولاً همزمان سازهای زیادی بر روی صحنه در حال نواختن هستند در دست داشتن صدای وکالی واضح در بین حجم عظیمی از صدای سازهای مختلف کار دشواریست ، به همین دلیل میکروفون دستی Shure BETA 58A طوری طراحی شده تا به شما کمک کند ، صدایی تمیز با حفظ ساختار و جنس اصلی خود داشته باشید که در بین سازهای دیگر واضح و تمیز به نظر برسد.

فیدبک یکی از مشکلات آزاردهنده و عدیده ایست که هنگام اجراهای زنده به وفور اتفاق می افتد. به همین دلیل میکروفون Shure BETA 58A با بهره وری از الگوی قطبی سوپرکاردیوئید میزان دریافت از پشت میکروفون را به حداقل رسانده که نتیجه آن کاهش بسیار زیاد میزان فیدبک هاست.

Shure BETA 58A نسبت بر روی صداهای دریافتی از جلوی میکروفون بسیار متمرکز بوده و صداهای اطراف و پشت میکروفون را تا حد زیادی نادیده میگیرد که نتیجه ی آن صدایی صاف ، تمیز و تفکیک می باشد.در ساختار این میکروفون از متریال مقاوم و مستحکم استفاده شده تا برای اجراهای زنده ی شما بسیار مناسب باشد. به علاوه ، کپسول این میکروفون دارای لرزه گیر داخلی است که در کنار محافظ فولادی قرار گرفته بر روی کپسول ، تا حد زیادی از میزان نویز ها و صداهای اضافه می کاهد.

با این اوصاف مطمئن باشید مانند تمام محصولات باکیفیت دیگر کمپانی Shure ، با خرید این میکروفون محصولی بی نظیر و فوق العاده با قیمت کاملاً مشتری مدارانه در اختیار خواهید داشت که اجراهای زنده ی شما را جلا خواهد بخشید.

ویژگی های میکروفون دینامیک اجرای زنده Shure BETA 58A در یک نگاه :

  • میکروفون داینامیک با الگوی قطبی سوپرکاردیوئید
  • امپدانس خروجی 150 اهم
  • محدوده فرکانسی 50Hz-16kHz
  • بدنه ی مقاوم و محکم فلزی ساخته شده از آلومینیوم
مشخصات فنی
نوع میکروفون Dynamic
الگوی نمونه برداری Supercardioid
پاسخ فرکانسی
50Hz-16kHz
امپدانس 150 اهم
نوع اتصال XLR
سوالات و نظرات کاربران
    بد           خوب