اسپیکر مانیتورینگ EVE Audio SC305

EVE Audio SC305 Speaker Monitoring


26,000,000 تومانچند خط درباره محصول:

اسپیکر مانیتورینگ ایو آدیو EVE Audio SC305 با ووفر 5 اینچ 100 واتی، میدرنج 5 اینچ 100 واتی، توییتر AMT RS3 با توان 50 وات، دارای 3 عدد آمپلی فایر جداگانه، جنس بدنه از MDF، پاسخ فرکانسی 50Hz - 21kHz و نهایت سطح خروجی 108 دسی بل،خروجی هوای باکس ازپشت، دارای سیستم کالیبراسیون و قابلیت Protection limiter


اسپیکر مانیتورینگ EVE Audio SC305

اسپیکرهای مانیتورینگ حرفه ای و قدرتمند EVE SC305 با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و مهندسی ویژه و منحصر به فرد صدایی عالی و با کیفیت به شما ارائه خواهد خواهد داد . هر چه صدای دریافتی شما تمیز تر و تفکیک شده تر باشد ، به همان میزان کیفیت پروژه های شما افزایش خواهد داد .

اسپیکرهای مانیتورینگ EVE SC305 به صورت three-way طراحی شده که ریزترین و ظریف ترین صدا ها را برای شما قابل شنیدن می کند.بدنه ی این اسپیکر مانیتور به نحوی طراحی شده که صدا را با داینامیک بالا ، نویز کم و کمترین اعوجاج پخش کند.

دو ووفر این اسپیکر مانیتور حرفه ای به نحوی طراحی شده اند که تا فرکانس 350 هرتز مانند یک ساب ووفر عمل کنند. برای پوشش دهی کل محدوده فرکانسی یکی از آنها مانند درایو باس - میدرنج عمل کرده و تا فرکانس 3000 هرتز را پخش می کند. همین ویژگی باعث میشود تمام جزئیات صدا قابل شنیدن باشد و صداهای باس از حد مجاز بیشتر نشده و اعوجاج به حداقل برسد. هرکدام از ووفرهای 5 اینچی به صورت جداگانه و مجزا عمل می کنند و برای تولید صدایی با کیفیت به صورت SilverCone طراحی شده اند.

توییتر AMT RS3 برای تولید فرکانس های بالای شفاف ، نرم و تمیز بهینه شده اند که در میان دو ووفر قدرتمند EVE SC305 قرار می گیرد. 3 آمپلی فایر مجزا برای هر درایو در نظر گرفته شده است که به هر درایو به صورت جداگانه 50 وات صدای تقویت شده می رساند.

یکی از ویژگی هایی که اسپیکرهای EVE SC305 را از دیگر اسپیکرهای مانیتورینگ متمایز میکند ، بهره وری از تکنولوژی فوق العاده ی DSP ( Digital signal processing ) در طراحی این اسپیکر است. EVE SC305 مبدل آنالوگ به دیجیتال Burr-Brown را در قلب خود دارد که صدایی با کیفیت و رزولوشن 24bit/192 kHz به شما ارائه می دهد. با اسپیکرهای مانیتورینگ حرفه ای شرکت EVE موزیک های خود را با بهترین کیفیت میکس کنید و از موسیقی عالی خود لذت ببرید . تمام این ویژگی ها در کنار قیمت مناسب و مقرون به صرفه باعث شده اسپیکر مانیتورینگ EVE SC305 یکی از بهترین گزینه ها برای خرید باشد.

ویژگی های اسپیکر مانیتورینگ EVE SC305 در یک نگاه :

  • اسپیکر 3way افقی با دو ووفر قدرتمند 5 اینچی و یک توییتر دقیق AMT RS3
  • آمپلی فایر قوی 150 واتی که به هر درایو صدایی با توان 50 وات می رساند
  • پاسخ فرکانسی گسترده 50Hz-21kHz
  • نهایت سطح خروجی 108 دسی بل
  • پورت های ورودی XLR و RCA
مشخصات فنی
نوع اسپیکر
3-way System
سایز ووفر
5 اینچ
جنس ووفر SilverCone
سایز توییتر
1.5 اینچ
جنس توییتر
AMT RS3
خروجی هوای باکس از پشت
توانایی خروجی توییتر
50 W
توانایی خروجی ووفر
2 x 50 W
پاسخ فرکانسی
50Hz - 21kHz
نهایت سطح خروجی
108 dB
ورودی آنالوگ
1 x XLR, 1 x RCA
خروجی آنالوگ ندارد
ورودی دیجیتال ندارد
خروجی دیجیتال ندارد
خروجی هدفون ندارد
تنظیمات فرکانس بالا دارد
تنظیمات فرکانس میانی ندارد
تنظیمات فرکانس پایین دارد
تنظیمات آکوستیکی محیط ندارد
جنس بدنه MDF
متعلقات کابل برق ، دفترچه راهنما
سوالات و نظرات کاربران
    بد           خوب