اسپیکر مانیتورینگ Yamaha HS8

Yamaha HS8 Speaker Monitoring


9,650,000 تومان

10,850,000 تومان

با خریدش 1.2 میلیون تومن به نفعت میشه%11 تخفیف
چند خط درباره محصول:

اسپیکر مانیتورینگ یاماها Yamaha HS8 با ووفر 8 اینچی از جنس کامپوزیت و توییتر 1 اینچی، پاسخ فرکانسی 38Hz-30kHz، توان خروجی 120 وات، یک عدد ورودی XLR و یک عدد ورودی TRS، خروجی هوای باکس اسپیکر مانیتور از پشت، دارای سوئیچ کالیبراسیون، مناسب برای استفاده در استودیوی خانگی و مانیتور مکمل در استودیوی حرفه ای


قیمت خرید فروش اسپیکرمانیتورینگ یاماها HS8

اسپیکر مانیتورینگ یاماها Yamaha HS8

اسپیکر مانیتورینگ یاماها سری Yamaha HS8 با تکنولوژی ویژه و منحصر به فرد طراحی شده تا صدایی باکیفیت و عالی به شما ارائه دهد. سری HS یکی از پرطرفدار ترین و پرفروش ترین اسپیکرهای برند Yamaha بوده و صدایی تفکیک شده و با جزئیات در اختیار شما می گذارد . هر کدام از درایوها مجهز به یک آمپلی فایر جداگانه هستند، که این قابلیت از نظر علمی باعث می شود صدای خروجی کمترین میزان رنگ شدگی را داشته باشد .

مهندسی فوق العاده این اسپیکر مانیتورینگ کیفیت پروژه های شما را تا میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد . پیچ هایی که روی درایوها بسته شده که از بیرون نیز قابل مشاهده هستند ، باعث می شوند تا از میزان رزونانس های ناخواسته کاسته شود و اسپیکر با تمام توان خود با حداقل نویز و اعوجاج کار کند.

قیمت خرید فروش اسپیکرمانیتورینگ یاماها HS8

توییتر ها به شکلی خاص طراحی شده اند که لطمه ای به صدای خروجی وارد نکند با این ویژگی توییتر ها این امکان را فراهم می کنند که شما صدای فرکانس های بالا را با جزئیات عالی و دقیق بشنوید همچنین ضخامت بالای توییتر باعث شده وضوح صدای خروجی زیاد شده و رزونانس های اضافی و ناخواسته کاهش یابد.

قیمت خرید فروش اسپیکرمانیتورینگ یاماها HS8

اسپیکر مانیتورینگ Yamaha HS8 در پشت درایوهای خود مگنت های بزرگ و قدرتمند دارند . این آهنربای قدرتمند و مدار الکترونیکی مخصوص آن ، یک شار مغناطیسی قوی را کنترل میکند که باعث میشود صدا در محدوده فرکانسی گسترده ، بسیار خطی و تمیز پخش شود .

در اکثر استودیو ها و اتاق ها ، به دلیل معماری و اندازه خاص فضا ، معمولا صداها و هارمونیک های اضافی در اثر بازتاب ها و اعوجاج های داخل اتاق ایجاد می شود که گوش را به اشتباه می اندازد، این دلیلی است بر کاهش کیفیت خروجی پروژه های حرفه ای که مهندسان صدا باید نسبت به آن آگاه باشند . در پنل پشتی اسپیکرYamaha HS8 ناب و دکمه های قابل تنظیمی تعبیه شده تا شما بتوانید صدای خروجی را با توجه به اندازه فضای کارتان تنظیم کنید. با تولید این محصول کمپانی یاماها همه چیز را در یک جعبه کوچک و جمع و جور با قیمت مناسب فراهم آورده است تا شما با خرید این اسپیکر استودیوتان را به یک اسپیکر حرفه ای مجهز کنید.

قیمت خرید فروش اسپیکرمانیتورینگ یاماها HS8

ویژگی های اسپیکر مانیتورینگ Yamaha HS8i در یک نگاه :

  • آمپلی فایر قدرتمند 75 وات به صورت اختصاصی برای ووفر
  • آمپلی فایر قدرتمند 45 وات به صورت اختصاصی برای توییتر
  • پاسخ فرکانسی 38Hz-30kHz
  • ورودی های XLR و TRS 1.4 اینچ
  • ووفر 8 اینچی با کیفیت
  • توییتر 1 اینچ دقیق برای نشان دادن جزئیات صدا
  • خروجی هوای باکس از پشت
  • جنس بدنه از MDF
مشخصات فنی
نوع اسپیکر
2-way
سایز ووفر 8 اینچ
جنس ووفر کامپوزیت
سایز میدرنج ندارد
جنس میدرنج ندارد
سایز توییتر 1 اینچ
جنس توییتر فلزی
خروجی هوای باکس از پشت
توانایی خروجی توییتر
45 W
توانایی خروجی میدرنج ندارد
توانایی خروجی ووفر
75 W
پاسخ فرکانسی
38Hz-30kHz
ورودی آنالوگ
1 x XLR, 1 x 1/4" (TRS)
خروجی آنالوگ ندارد
ورودی دیجیتال ندارد
خروجی دیجیتال ندارد
خروجی هدفون ندارد
تنظیمات فرکانس بالا دارد
تنظیمات فرکانس میانی ندارد
تنظیمات فرکانس پایین ندارد
تنظیمات آکوستیکی محیط دارد
جنس بدنه MDF
متعلقات کابل برق ، دفترچه راهنما
سوالات و نظرات کاربران
    بد           خوب