میکروفون باسیم AKG D 7

AKG D 7 Wired Microphones


3,200,000 تومان


تماس برای خرید


چند خط درباره محصول:

میکروفن داینامیک AKG D 7 با امپدانس 600 اهم ، الگو نمونه برداری Supercardioid


میکروفن باسیم AKG D 7

میکروفون اجرای زنده و داینامیک AKG D7 صدایی با کیفیت استودیویی در اختیار شما میگذارد. پاسخ فرکانسی گسترده باعث شده AKG D7 برای بسیاری از کاربرد ها مخصوصاً اجراهای زنده ای که سازهای زیادی به طور همزمان درحال نواختن هستند ، با تفکیک وکال از بقیه بسیار کارآمد عمل می کند.

میکروفون AKG D7 داینامیک با پاسخ فرکانسی بسیار خطی کیفیت صدایی تضمین شده در اختیار شما میگذارد که این کیفیت فقط در میکروفون های کاندانسر دیده می شود ، به همین دلیل AKG D7 در نوع خودش بی نظیر است.الگوی قطبی سوپرکاردیوئید کمک میکند تا میزان دریافت فیدبک ها مزاحم در اجراهای زنده به حداقل رسیده و صدای سازها تفکیک شده از یکدیگر به گوش برسد. میکروفون AKG D7 می تواند صداهایی با حجم بالا را بدون اعوجاج و با کیفیت عالی برای شما رکورد کند.

بدنه ی این میکروفون از آلومینیوم با کیفیت با جلوه ای خاص طراحی شده که نظر همه را به خود جلب می کند. این میکروفون با امکاناتی منحصر به فرد و الگوی قطبی سوپرکاردیوئید قیمتی مناسب دارد که شما با خرید آن میتوانید اجراهای زنده ی خود را به محصولی فوق العاده تجهیز کنید.

با این اوصاف مطمئن باشید مانند تمام محصولات باکیفیت دیگر کمپانی AKG ، با خرید این میکروفون محصولی بی نظیر و فوق العاده با قیمت کاملاً مشتری مدارانه در اختیار خواهید داشت که اجراهای زنده ی شما را جلا خواهد بخشید.

ویژگی های میکروفون AKG D7 در یک نگاه :

  • پاسخ فرکانسی 70HZ–20kHz
  • سیستم تعلیق داخلی برای کاهش نوسانات
  • الگوی قطبی سوپرکاردیوئید
  • خوش ساخت و بسیار مقاوم
  • پورت XLR باکیفیت
مشخصات فنی
نوع میکروفون Dynamic
الگوی نمونه برداری Supercardioid
پاسخ فرکانسی
70HZ-20KHz
نهایت تحمل فشار صوتی 156dB
امپدانس 600 اهم
نوع اتصال XLR
سوالات و نظرات کاربران
    بد           خوب