به علت نوسانات نرخ ارز لطفا قبل از خرید برای اطلاع از موجودی و قیمت تماس حاصل فرمایید.

قیمت خرید فروش چنل استریپ Universal Audio 6176
قیمت خرید فروش چنل استریپ Universal Audio 6176
قیمت خرید فروش چنل استریپ Universal Audio 6176
قیمت خرید فروش چنل استریپ Universal Audio 6176

چنل استریپ یونیورسال آدیو مدل 6176

چند خط درباره محصول:

چنل استریپ یونیورسال آدیو Universal Audio 6176 ترکیب پری امپ 610 و کمپرسور 1176 ، دارای 1 عدد ورودی میکروفن ، 1 عدد ورودی گیتار الکتریک و فانتوم پاور

5.0 (5 رای)

قیمت خرید فروشچنل استریپ یونیورسال آدیو 6176

چنل استریپ یونیورسال آدیو Universal Audio 6176

ترکیبی از دو محصول حرفه ای و افسانه ای یعنی پری امپ لامپی 610 و کمپرسور، لیمیتر فوق العاده ی 1176LN می باشد تا هر آنچه که می خواهید را با کیفیت بی نظیر برای شما ممکن سازد. قسمت پری آمپ Universal Audio 6176 دارای امکاناتی ویژه مانند ورودی های mic ،line و hi-Z، اکولایزر دو باند shelving و پَد 15 دسیبل می باشد. این چنل استریپ بی نظیر سعی داشته تا تمام ویژگی های کلاسیک موجود در 1176LN را حفظ کند. هر واحد دارای ورودی ها و خروجی های متنوع است که بوسیله سوئیچ های قرار گرفته بر روی آن می تواند به صورت Split mode و یا Join mode استفاده شود.

Universal Audio 6176 با کیفیت بی نظیر و فوق العاده به صورت دست ساز در California lab تولید و ساخته می شود. پیشرفت در تکنولوژی ضبط دیجیتال، باعث شده تا کاربران با قدرت و انعطاف پذیری بیشتر در کنار صرف هزینه کمتر به انجام پروژه های خود بپردازند. با این حال اغلب اوقات کیفیت صدای این سیستم ها بوسیله ورودی ها محدود شده و کاهش می یابد . بسیاری از کاربران که قدرت و انعطاف پذیری تکنولوژی ضبط امروز را تقاضا می کنند، به دنبال گرما و مدارهای آنالوگ دست ساز ساخته شده در سال های گذشته هستند.

قیمت خرید فروشچنل استریپ یونیورسال آدیو 6176

حال کمپانی Universal Audio چنل استریپ 6176 خود را، از ترکیب پری آمپ میکروفون لامپی قدرتمند 610 و کمپرسور افسانه ای 1176LN ساخته است، تا صدایی خاص و عالی برای هر سلیقه و کاربری برای شما به ارمغان بیاورد.

بخش پری آمپ ، DI و اکولایزر 6176 بر اساس ماژول های افسانه ای طراحی شده توسط Bill Putnam (در اواخر دهه 50 و اواخر دهه ی 60) ساخته و ارتقا داده شده اند. Sinatra، Beach Boys، Van Halen، Coldplay و موزیک های کلاسیک بسیاری صدای گرم و غنی رکورد شده خود را وام دار 6176 هستند. این ویژگی باعث می شود تا صدایی گرم، شفاف و تمیز با رنگی خاص به مخاطب ارائه شود که مانند امضایی برای 6176 می ماند. این دستگاه بسیار انعطاف پذیر ، ابزاری فوق العاده برای انجام پروژه های جدی و حرفه ای با نرم افزار های DAW می باشد.

این محصول فوق العاده تمام امکانات مورد نیاز شما از قبیل پیش تقویت کننده قدرتمند لامپی با ورودی های micو line مجهز شده به فانتوم پاور 48 ولت، ورودی مستقیم ساز، پَد 15 دسیبل ، قابلیت polarity reverse و قابلیت انتخاب امپدانس برای ورودی های Mic و DI را برایتان فراهم آورده است تا هر آنچه که میخواهید را یکجا در دسترس شما باشد. شما صدای مثال زدنی این چنل استریپ را در موزیک های بی نظیر آرتیست های معروف مانند Stones ، Zeppelin ، مایکل جکسون شنیده اید به این دلیل که 6176 با بهره وری از 1176LN دقیقا همان صدای خاص را در اختیار شما میگذارد.

قیمت خرید فروشچنل استریپ یونیورسال آدیو 6176
قیمت خرید فروشچنل استریپ یونیورسال آدیو 6176

چنل استریپ بی نظیر و منحصر به فرد Universal Audio 6176 با امکاناتی خاص و صدایی غنی در کنار قیمت متناسب با این ویژگی ها محصولی بسیار عالی برای تجهیز حرفه ای استودیو شماست.

مشخصات فنی

نوع پردازنده
ترانزسیتوری،لامپی
تعداد کانال
1
فانتوم پاور
دارد
کمپرسور
دارد
اکولایزر
دارد
ورودی آنالوگ
1 x XLR (Preamp, Mic), 1 x XLR (Preamp, Line), 1 x XLR (Compressor, Line) 1 x 1/4" (Hi-Z)
خروجی آنالوگ
1 x XLR (Preamp), 1 x XLR (Compressor)
ورودی دیجیتال
ندارد
خروجی دیجیتال
ندارد
پاسخ فرکانسی
20Hz-20kHz
ورودی و خروجی کلاک
ندارد

نظر کاربران

هنوز نظری برای این محصول ثبت نشده

سوالات کاربران

هنوز سوالی برای این محصول ثبت نشده

ثبت سوال یا نظر

ناموجود