با توجه به نوسانات نرخ ارز، ثبت درخواست اقساط تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نمی باشد.

نمايش 1 تا 30 از 292 (10 صفحه)

میکروفون استودیویی چیست؟

بدون شک میکروفون ها را می‌توانیم به عنوان پاهای صنعت هنر بشناسیم چرا که بدون حضور آن‌ها هیچ اکشنی رخ نخواهد داد. میکروفون نوعی ابزار استودیویی است که صدا را به سیگنال های الکتریکی تبدیل می‌کند تا از طریق پردازنده‌ها در کامپیوتر قابل مشاهده و تنظیم کردن باشد. این ابزار به ظاهر ساده نبض پیش برنده هر استودیو موسیقی محسوب می‌شود.

انواع میکروفون استودیویی

میکروفون های استودیویی از نظر ساختار و عملکرد به دو دسته کلی تقسیم بندی می‌شوند. میکروفون های داینامیک و میکروفون های خازنی از انواع میکروفون های استودیویی هستند. میکروفون های داینامیک به علت حساسیت کمتری که دارند کارکرد عمومی تری را میطلبند، این میکروفون ها در شرایط سخت هم عملکردی خوب را ارائه می‌کنند اما همیشه برتری در کیفیت و عملکرد با میکروفون های خازنی است. میکروفون های خازنی آنقدر با کیفیت و حساس هستند که گاهی این خصیصه‌هایشان به بزرگترین نقطه ضعف های آن‌ها تبدیل می‌شود. البته بد نیست بدانید که سری میکروفون های داینامیک ارزان‌تر هستند و بیشتر برای ضبط صدای گیتار الکتریکی و درامز از این میکروفون ها استفاده می‌کنند.

برند های تولید کننده میکروفون استودیویی

چنین تجهیزات ظریف و مهمی، می‌بایست با بهترین کیفیت ممکن و به دور از هر نقصی طراحی و تولید بشوند. برند های نام دار متعددی در حال حاضر مشغول طراحی و تولید میکروفون های استودیویی هستند که هر سال مدل های جدید را با کیفیت بیشتر و مطابق استاندارد های جهانی معرفی می‌کنند. از جمله این برند ها می‌توانیم به رود، نیومن، سنهایزر، مرنتز، بیرداینامیک، آدیو تکنیکا، اس ای الکترونیک و... اشاره کنیم. خرید محصولات با کیفیت از برند های معتبر توصیه همیشگی ما به خریداران حرفه ای است.

رنج قیمتی میکروفون های استودیویی

میکروفون های استودیویی یکی از ضروری ترین و همینطور ظریف ترین تجهیزاتی هستند که در استودیوها مورد استفاده قرار می‌گیرند پس بدون شک تکنسین‌ها و فعالان موسیقی ارزش این ابزار را به خوبی درک می‌کنند. طراحی و ساختار متفاوت میکروفون های استودیویی در کنار کیفیت و عملکردی که دارند، باعث شده است تا حداقل قیمت آن‌ها بالغ بر چند صد هزار تومان باشد. از طرفی فعالان حرفه‌ای و کسانی که نیاز به کیفیت هر چه بیشتر دارند، می‌توانند با خرید محصولات با کیفیت و خاص تر چند ده میلیون تومانی کیفیت کارشان را بیش از پیش توسعه دهند. این میکروفون ها علاوه بر افزایش کیفیت، کاهش حداقلی مشکلات و نقص های احتمالی را همراه خواهند داشت.

داور ملودی مرجع خرید میکروفون استودیویی

داور ملودی به عنوان یک فروشگاه اینترنتی پیشگام در حوزه فروش تجهیزات استودیویی فعالیت می‌کند. علاوه بر این شما خریداران محترم می‌توانید اطلاعات دقیق و نقد وبررسی کامل هر محصول که کاملا بی طرفانه نگارش شده‌اند را مطالعه کنید تا با مقایسه آن‌ها انتخابی درست و خریدی لذت بخش را رقم بزنید. همچنین در صورتی که برای خرید تجهیزات استودیویی مورد نیازتان به پرسش‌وپاسخ و یا مشاوره نیاز داشته باشید، می توانید در 7 روز هفته با پشتیبانی داور ملودی تماس بگیرید. ما در داور ملودی با ارائه تضمین های اصالت کالا و بهترین قیمت ممکن دغدغه شما را در خصوص کیفیت و قیمت مناسب از بین برده‌ایم و فضایی قابل اعتماد برای خرید مطمئن تجهیزات موسیقی را برایتان فراهم کرده‌ایم.