به علت نوسانات نرخ ارز لطفا قبل از خرید برای اطلاع از موجودی و قیمت تماس حاصل فرمایید.

قیمت خرید فروش میکروفون دستی بی سیم Sennheiser XSW 1-835

میکروفون دستی بی سیم سنهایزر مدل XSW 1-835

چند خط درباره محصول:

میکروفون دستی بی سیم سنهایزر Sennheiser XSW 1-835 با الگو نمونه بردرای Cardioid، نهایت تحمل فشار صوتی 130dB، پاسخ فرکانسی 80Hz-16kHz، عمر باطری 10 ساعت

4.6 (5 رای)

قیمت خرید فروش میکروفون دستی بی سیم سنهایزر XSW 1-835

میکروفون بی سیم Sennheiser XSW 1-835

یک سیستم بی سیم ساده و آسان از کمپانی Sennheiser میکروفون بی سیم مدل Sennheiser XSW 1-835 صدایی عالی و سهولت استفاده را در یک سیستم بی سیم دستی قرار می دهد. فرستنده داری یک کپسول کاردیوئیدی 835 با صدای گرم، صاف و فیدبک ریجکشن می باشد. در واقع فیدبک میکروفون به خصوص در اجرای زنده باعث ایجاد صدای ناهنجاری می شود که عملکرد اجرا را زیر سوال می برد و حتی خطر اسیب شنوائی دارد. بنابراین در این میکروفون از تکنولوزی استفاده شده که با اسفتاده از یک کپسول کاردیوئیدی استفاده شده که باعث می شود آن صدای ناهنجار که بهش فیدبک میکروفون گفته می شود را دیگر نداشته باشیم و کنترل SPL عالی داشته باشد. ویژگی های مناسب مانند اسکن و همگام سازی با یک دکمه در یک گیرنده ساده با آنتن های داخلی قرار دارد. شاخص های مبتنی بر نماد بصری این میکروفن سنهایزر را به یک تکه از کیک تبدیل می کند. همچنین می توانید حداکثر 10 سیستم را به طور همزمان استفاده کنید.

میکروفون سنهایزر مدل XSW 1-835 یک سیستم بی سیم دستی عالی برای خوانندگان ، مجریان و نوازندگان ساز است.

با سیستم های XS Wireless 1 کیفیت Sennheiser را دریافت کنید و هزینه کمتری پرداخت نمایئد سیستم های Sennheiser XS Wireless 1 ظاهر مدرن را با صدای عالی و استفاده آسان ترکیب می کند. قیمت مناسب این میکروفون به به کاربران اجازه می دهد تا کیفیت Sennheiser واقعی را با پرداخت هزینه مقرون به صرفه، دریافت کنند.

قیمت خرید فروش میکروفون دستی بی سیم سنهایزر XSW 1-835

کپسول 835 عملکرد فوق العاده ای روی صحنه دارد

میکروفون مدل Sennheiser XSW 1-835 مجهز به کپسول 835 است. برای یک میکروفون بی سیم عالی از هر جنبه که در نظر بگیرید، نمی توانید 835 را شکست دهید.

الگوی نمونه برداری کاردئیود میکروفون، بازخورد عالی و حذف صداهای اطراف را ارائه می دهد. پاسخ فرکانسی متعادل آن، صدای گرم و صاف را به نمایش می گذارد و مدیریت SPL آن بی نظیر است. همچنین از مقاومت آن در برابر نویز نیز لذت خواهید برد.

Sennheiser - کیفیت صدا و قابلیت اطمینان فوق العاده

نام سنهایزر مترادف با میکروفون های با سیم و بی سیم، سیستم های بی سیم کامل و هدفون های استودیویی است. به عنوان مثال، گیتاریست های سراسر جهان می دانند که میکروفون های داینامیک e609 و e906 تقریباً با هر آمپلی فایر گیتار، بسیار عالی به نظر می رسند و استحکام این مدلها، آنها را برای اجرای زنده عالی می کند.

میکروفون داینامیک MD 421 توسط مهندسین استودیو، یک راه حل انعطاف پذیر برای صدا، درام، آمپلی فای شناخته می شود، با استفاده از SPL بالا و قدرت عالی.

قیمت خرید فروش میکروفون دستی بی سیم سنهایزر XSW 1-835

هنرمندان روی صحنه می دانند که وقتی میکروفون های e865 ،e935 ، e945 یا دیگر میکروفون های سنهایزر به آنها تحویل داده می شود، می توانند انتظار یک اجرای فوق العاده با کیفیت استودیو و فیدبک ریجکشن را داشته باشند. در دنیای سیستم های میکروفون بی سیم، سیستم های انقلابی بی سیم سنهایزر به شما این امکان را می دهد که بسیاری از کانال های بی سیم همزمان را بدون هیچ مزاحمتی، راه اندازی کنید.

قیمت خرید فروش میکروفون دستی بی سیم سنهایزر XSW 1-835

ویژگی های میکروفون بی سیم دستی Sennheiser XSW 1-835

  • استفاده آسان از سیستم بی سیم دستی با صدای عالی
  • اسکن و همگام سازی فقط توسط یک دکمه، راه آندازی این میکروفون را بسیار سهل و آسان می کند.
  • دارای کپسول 835 با صادای گرم و صاف و فیدبک ریجکشن و با قدرت مدیریت SPL عالی
  • شاخص های مبتنی بر نماد بصری برای عملکرد ساده
  • طراحی ساده، ظاهری شیک و مدرن
  • آنتن های گیرنده متنوع داخلی برای ایجاد ظاهری ساده تر
  • قابیلیت استفاده حداکثر 10 سیستم به طور همزمان

مشخصات فنی

نوع میکروفون بی سیم
Dynamic
نوع فرستنده
Analog
رنج فرکانسی فرستنده
548-572 MHz
برد مفید
Up to 250 ft. Line-of-sight
الگوی نمونه برداری میکروفون
Cardioid
پاسخ فرکانسی میکروفون
80Hz-16kHz
عمر باتری میکروفون
10 ساعت

نظر کاربران

هنوز نظری برای این محصول ثبت نشده

سوالات کاربران

هنوز سوالی برای این محصول ثبت نشده

ثبت سوال یا نظر

27,000,000 تومان