قیمت خرید فروش افکت گیتار الکتریک Mooer GE300
قیمت خرید فروش افکت گیتار الکتریک Mooer GE300
قیمت خرید فروش افکت گیتار الکتریک Mooer GE300

افکت گیتار الکتریک موئر مدل GE300

چند خط درباره محصول:

افکت گیتار الکتریک موئر مدل GE300 با 164 عدد افکت، دارای 256 عدد پریست، ورودی و خروجی میدی، صفحه نمایش اطلاعات

قیمت خرید فروش افکت گیتار الکتریک موئر مدل GE300

افکت گیتار MOOER GE300

مولتی افکت GE300 از MOOER گل سرسبد ابزار پردازنده افکت چند منظوره است. افکت گیتار GE300 با ترکیب سری Micro Preamp با استقبال خوب مواجه شد. فناوری تطبیق ساز TONE CAPTURE ، ماژول سینت سایزر چند صدایی و دارای طیف گسترده ای از جلوه ها و افکت های گیتار می باشد که تک تک انگیزه های ایجاد را از ذهن شما با جزئیات ظریف تزئین می کند.

GE300 شامل پردازنده های دوگانه DSP است که مشخصات دقیق هر مدل (Delay) ، (Revarb) ، (Modulation) یا آمپ را در درون خود جای داده است. به لطف رابط کاربری خوب و ساده ، کنترل ها و درگاه های اتصال این افکت گیتار یک ایستگاه کاری همه جانبه برای نوازندگان است ، چه در یک اجرای زنده ، چه در خانه یا استودیو شما.

با استفاده از ماژول synth ، ابزار شما بدون نیاز به پیکاپ ویژه یا تغییر در قطعات گیتار به یک سینتی سایزر الکترونیکی تبدیل می شود و به شما امکان می دهد خلاقیت خود را با امکانات فوق الاده جرقه بزنید.

همانطور که در نمودار مشاهده می کنید ، SYNTH ENGINE دارای 3 صدای مستقل با پارامترهای خاص شکل موج ، (Pitch) ، (Attack) ، (Level) ، (Filter و Arpeggiator) است. مسیر سیگنال از ورودی ساز تقسیم شده و مستقیماً به هر از سینت ها هدایت می شود تا کاملاً موازی و مستقل از یکدیگر باقی بمانند. سیگنال همچنین می تواند به طور موازی با کل بلوک افکت synth میکس شود ، بنابراین شما می توانید فقط synth را انتخاب کنید یا آن را با سیگنال گیتار خود میکس کنید.

قیمت خرید فروش افکت گیتار الکتریک موئر مدل GE300

TONE CAPTURE

یک موتور یادگیری و مقایسه هوشمند است که می تواند با استفاده از نمونه برداری از تجهیزات واقعی گیتار ، مدل های دیجیتالی خود را ایجاد کند، GE300 تنها محصول MOOER است که از سه حالت مختلف TONE CAPTURE بهره می برد. میتوان از AMP & STOMP MODE برای شبیه سازی استامپ یا آمپلی فایر مورد علاقه خود استفاده کنید. سپس می توان آن را به مدل آمپ یا پدال درایو موجود در یکی از صداهای از پیش تعیین شده اعمال کرد تا آن را به نمونه صدای ساخته شده توسط شما تبدیل کند.

Guitar Mode

حالت گیتار به شما امکان می دهد مشخصات EQ ساز خود را ضبط کنید. آیا تا به حال برایتان پیش آمده که به دنبال یک ساز باشید که دارای تمام صداهای مختلف انواع گیتار مورد نیاز شما باشد؟ صدا هایی با رنگ های آبی گرم ، تونهای فانکادلیک "4 موقعیتی" ، Piezo acoustic-electric - حالت گیتار می تواند از هر گیتار نمونه برداری کند ، به شرط داشتن نوعی پیکاپ ، و ایجاد یک مدل دقیق گیتار دیجیتال با استفاده از فناوری غیر خطی اختصاصی MOOER

CAB MODE

CAB MODE به شما این امکان را می دهد که مدل های Impulse Response خود را از بلندگو کابینت ها ایجاد کنید تا از (Cab Effect Block) که قبلاً در GE300 نصب شده است استفاده کنید. افکت گیتار الکتریک موئر مدل GE300 دارای 108 مدل آمپ دیجیتال است که از فناوری مدل سازی غیر خطی MOOER استفاده می کند. هر مدل براساس نمونه هایی گرفته شده است که مستقیماً از تقویت کننده های Tube واقعی گرفته شده اند. این نه تنها نمونه دقیق صدای آمپر اصلی بلکه پویایی و احساس آمپ Tube واقعی است. 43 مدل شبیه ساز کارخانه ای کابین بلندگو مبتنی بر IR با 20 اسلات کاربر برای بارگذاری در پروژه IR مورد علاقه خود. (حداکثر 2048 نمونه نمونه)

164 افکت با کیفیت بالا که تمام پایه های stompboxes ، پلاگین ها و واحدهای قفسه استودیویی مورد علاقه شما را پوشش می دهد. 30 دقیقه ظرفیت لوپ ایستگاه با قابلیت Undo - Redo ، Direct Dubbing، Reverse + 1/2 جلوه های زمانی. ازLooper می توان برای inport / export فایل های صوتی ذخیره و پشتیبان تهیه کرد که ایده آهنگ جدیدی را که هر زمان داشتید به یاد بیاورید یا در آهنگ های پشتیبان مورد علاقه خود بارگیری کنید!

قیمت خرید فروش افکت گیتار الکتریک موئر مدل GE300
قیمت خرید فروش افکت گیتار الکتریک موئر مدل GE300

MIDI IN / MIDI OUT / THRU با Mapping آسان و سوئیچینگ ctrl خارجی برای کنترل سایر پدال ها و آمپرها.

تأخیر کم USB باعث می شود GE300 به عنوان یک رابط صوتی دیجیتال به یک راه حل "یک مرحله ای" برای ضبط گیتار تبدیل شود. جدا از آن ، نرم افزار ویرایشگر در کامپیوتر باعث می شود همه این ها در یک ایستگاه کار جمع شود. و به روزرسانی نرم افزار از از طریق USB امکان پذیر است.

نظر کاربران

هنوز نظری برای این محصول ثبت نشده

سوالات کاربران

هنوز سوالی برای این محصول ثبت نشده

ثبت سوال یا نظر

محصولات مشابه

24,500,000 تومان

%18

19,990,000 تومان