قیمت خرید فروش افکت گیتار الکتریک Mooer GE100
قیمت خرید فروش افکت گیتار الکتریک Mooer GE100
قیمت خرید فروش افکت گیتار الکتریک Mooer GE100

افکت گیتار الکتریک موئر مدل GE100

چند خط درباره محصول:

افکت گیتار الکتریک موئر مدل GE100 با 66 عدد افکت، 2 عدد ناب، ورودی AUX و 80 عدد پریست

قیمت خرید فروش افکت گیتار الکتریک موئر مدل GE100

افکت گیتار الکتریک Mooer GE100

پردازشگر مولتی افکت گیتار GE100 یکی از جدید ترین محصولات درخط تولید پردازشگرهای مولتی افکت کمپانی Mooer می‌باشد. GE100 که بر اساس یک پلتفورم دیجیتالی کاملا نوین طراحی و ساخته شده، تناژهای صوتی متنوع و البته مدرنی در اختیار شما قرار می‌دهد. فرقی ندارد که چه افکتی در نظر دارید، حال می‌خواهد صدای شبیه ساز شده استامپ باکس باشد یا آمپ، در هر صورت با استفاده از GE100 Guitar Multi-Effects Processor به هر آنچه می‌خواهید دسترسی پیدا می‌کنید. صدای افکت‌های پردازشگر مولتی افکت GE100 کاملا منحصر به فرد و خاص می باشد و با وجود عملکرد ساده و امکانات مختلفی که این افکت گیتار موئر ارائه می‌دهد قادر خواهید بود تا تناژهای مورد علاقه خود را روی صدای ساز خود پیاده نمایید.

قیمت خرید فروش افکت گیتار الکتریک موئر مدل GE100

دیستورشن GE100 هر آنچه که از دیستورشن انتظار دارید را در اختیار می‌گذارد

همانطور که می‌دانیم افکت دیستورشن روی صدای گیتار یکی از المان‌های فوق العاده حساس و مهم برای نوازندگان این ساز می‌باشد. این امر به خاطر آن است که دیستورشن به عنوان قلب موزیک‌های Rock N Roll شناخته می‌شود. اگر طرفدار هر کدام از انواع دیستورشن هستید، چه لایت باشد و چه کرانچ و حتی دیستورشن متال و خشن، می‌توانید مطمئن باشید که پردازشگر GE100 قادر است تا طیف گسترده‌ای از انواع دیستورشن را در اختیارتان قرار دهد. مهندسین طراح کمپانی Mooer در ساخت پردازشگر GE100 تمام تمرکز خود را روی المان دیستورشن قرار داده‌اند. بعد از چندین بار تست و بررسی دقیق، در نهایت 23 صدای دیستورشن و 7 افکت شبیه ساز شده آمپ در این پردازشگر تعبیه شد که ترکیب آنها تمام خواسته‌های شما در مورد دیستورشن را برطرف می‌نماید.

دارای قابلیت های کاربردی با وجود اندازه بدنه‌ای کوچک

با آنکه پردازشگر GE100 از لحاظ ظاهری تفاوت قابل مشاهده‌ای با دیگر محصولات مشابه خود ندارد، اما نحوه عملکرد و قابلیت‌های این افکت گیتار به خوبی یونیک و هوشمندانه بودن ایده ساخت آن را به نمایش می‌گذاردند.

یکی از همین نقاط قابل تمایز در ساختار بدنه پردازشگر GE100 ، وجود یک صفحه LCD بزرگ است که روی آن تعبیه شده است. این ویژگی منحصر به فرد یکی از مواردی است که کمتر می‌توان در دیگر پردازشگرهایی با این قیمت پیدا کرد. در حین استفاده از GE100 ، تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد روند عملکرد پردازشگر از طریق این صفحه LCD به شما نشان داده می‌شود و از این رو کار کردن با آن به مراتب ساده تر می‌شود. دقیقا همین موضوع باعث می‌شود که GE100 انتخابی مناسب برای افراد مبتدی و تازه کاری باشد که هنوز در مقطع یادگیری از دستگاه استفاده می‌کنند.

از طریق پردازشگر GE100 به 8 ماژول دسترسی دارید که شامل 66 نوع افکت مختلف می‌باشند و از این طریق آرشیوی خاص از صداهای منحصر به کمپانی Mooer در اختیار خواهید داشت. کافیست به راحتی ناب تعبیه شده بالای اسکرین را بچرخانید و با این حرکت تغییرات تن صدا را تحت کنترل خود گذارید. 80 پچ پیش فرض و 80 پچ مخصوص کاربر نیز به شما کمک می‌کنند تا بتوانید آرشیو صوتی مختص به خود را تهیه نمایید. شما می‌توانید هر یک از تناژهای مورد علاقه خود را تنها با فشار دکمه Save روی حافظه دستگاه ذخیره نمایید. حتی بدون نیاز به کامپیوتر و فقط با استفاده از 180 صدای لوپر و درام ماشینی که خود شامل الگوهای ریتمیک متنوعی می‌باشد می‌توانید موزیک دلخواه خود را بسازید.

قیمت خرید فروش افکت گیتار الکتریک موئر مدل GE100
قیمت خرید فروش افکت گیتار الکتریک موئر مدل GE100

نوآوری

مهندسین و طراحان کمپانی Mooer در ابتدای تولید پردازشگرهای خود، ‌به دنبال ایده‌ای جدید و خلاقانه بودند تا بتواند محصولات این شرکت را از دیگر برندها متمایز سازد. از این رو بررسی و تحقیقات دقیقی را روی بازار مخاطب خود شروع کردند. در نتیجه این جست و جو، بالاخره تصمیم بر آن شد که یک دیکشنری از اسکِیل‌ها و کوردهای مختلف (Scales&Chords dictionary) در حافظه پردازشگر GE100 تعبیه کنند. همه می‌دانیم که نه تنها افراد مبتدی، بلکه گاهی افراد حرفه‌ای نیز ممکن است با بعضی از کوردها و اسکِیل‌های پیچیده گیج شوند. حتی ممکن است برای خود شما هم پیش آمده باشد که با خود بگویید باید کدام اسکیل را انتخاب کنید و طبق آن پیش بروید. اما با استفاده از پردازشگر GE100 دیگر نگران چنین موقعیت‌هایی نباشید. دیکشنری موجود در این دستگاه شامل تعداد بسیار زیادی از اسکیل‌ها و کوردهای موجود می‌باشد. شما می‌توانید به راحتی و با استفاده از آپشن Lesson اسکیل‌ها و کوردهای مختلفی را تمرین کرده و روی آنها مسلط شوید.

نظر کاربران

هنوز نظری برای این محصول ثبت نشده

سوالات کاربران

هنوز سوالی برای این محصول ثبت نشده

ثبت سوال یا نظر

محصولات مشابه

3,150,000 تومان