با توجه به نوسانات نرخ ارز، ثبت درخواست اقساط تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نمی باشد.

اسپیکر مانیتورینگ جنلک Genelec 8030C

Genelec 8030C Speaker Monitoring


برای اطلاع از زمان موجود شدن


ناموجود


چند خط درباره محصول:

اسپیکر مانیتور Genelec 8030C با ووفر 5 اینچی از جنس پلی پرامید و توییتر 3.4 اینچی فلزی ، جنس بدنه آلومینیوم


قیمت خرید فروش اسپیکرمانیتورینگ جنلک 8030c

اسپیکر مانیتورینگ جنلک Genelec 8030C

اسپیکر مانیتورینگ جنلک سری Genelec 8030C، یکی از بهترین اسپیکرهای استودیویی است که در میان کاربران و مهندسین صدا در سراسر جهان بسیار محبوب می باشند.کمپانی Genelec، سری مانیتور های nearfiled 8030C را به ویژگی های منحصر به فردی مجهز کرده است به طوری که با ظرفیت ارائه بیشترین سطح خروجی صدا و قدرت بسیار زیاد، انرژی کمتری نیز مصرف می کنند. این اسپیکر مانیتورینگ  با ارائه صدایی با وضوح فراوان و شفافیت بی نظیر،stereo imaging فوق العاده ای ایجاد می کنند. با وجود این قابلیت عالی، صداهای باس با قدرت و عمق بالایی پخش می شوند که لذت شنیدن موزیک برای شما چندین برابر می شود. به هنگام گوش دادن موسیقی توسط این اسپیکر مانیتورها، با کیفیت بالایی که به هنگام پخش موزیک دریافت می کنید، می توانید تمامی جزییات صدا را به صورت بسیار دقیق بشنوید. صدا های ظریفی که با هیچ مانیتور دیگری نمی توانید تشخیص دهید.

یکی از ویژگی های منحصر به فردی که کمپانی Genelec منحصرا برای اسپیکرهای خود در نظر گرفته وجود یک iso-pad در کف بدنه مانیتور هاست. وجود iso-pad نتایج بسیار مهمی را به دنبال دارد. این iso-pad ها بسیار محکم به بدنه متصل شده اند و از لرزش هایی که با پخش صداهای بلند برای بدنه ایجاد می شود، جلوگیری می کند. اینگونه لرزش ها باعث می شوند تا موج ها و فرکانس هایی ناخواسته وارد موزیک شوند که در اثر آنها کیفیت موزیک نیز پایین آید. نکته دیگری که در استفاده از iso-pad در بدنه این اسپیکرها وجود دارد، قابلیتی است که در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید مانیتور خود را در جهتی متناسب با مکانی که هستید فیکس کنید. این ویژگی در بهتر شنیده شدن موزیک بسیار تاثیر گذار است.

قیمت خرید فروش اسپیکرمانیتورینگ جنلک 8030c
قیمت خرید فروش اسپیکرمانیتورینگ جنلک 8030c

طراحی فیزیکی

طراحی آکوستیک کمپانی Genelec برای بدنه این سری اسپیکرها، در جهت از بین بردن هرگونه صدای اضافی بوده که ممکن است به کیفیت موزیک شما لطمه بزند. بدنه اسپیکر مانیتورهای Genelec 8030C به گونه ای طراحی شده که قادرند گستره بسیار زیادی از صداهای بالا را پخش کنند. درنتیجه تمام این ویژگی ها، قابلیت های فوق العاده ای به این اسپیکر ها بخشیده شده که آن ها را از دیگر مانیتورهای موجود در بازار متمایز کرده است.

ووفر 5 اینچی و توییتر ¾ اینچی فلزی تعبیه شده در سری مانیتورهای Genelec 8030C به وسیله یک آمپلی فایر کلاس D با قدرت 50 وات شروع با کار می کنند و صدای فوق العاده شفاف و تمیزی را پخش می کنند.

یکی دیگر از قابلیت های منحصر به فرد سری مانیتورهای Genelec 8030C سیستم ISS آنها می باشد. سیستم ISS به طور مداوم سیگنال های ورودی را چک می کنند. بعد از مدت زمان مشخصی، اگر سیگنالی دریافت نشود، سیستم ISS به طور خودکار دستگاه را به حالت sleep تغییر می دهد. این حالت باعث می شود تا ایمنی دستگاه شما حفظ شود و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی شود.

در کنار تمام ویژگی ها و قابلیت های فراوان سری مانیتورهای Genelec 8030C ، قیمت فوق العاده مناسبی برای این مانیتورها در نظر گرفته شده که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است.

قیمت خرید فروش اسپیکرمانیتورینگ جنلک 8030c

ویژگی های اسپیکر مانیتور Genelec 8030C در یک نگاه :

  • پاسخ فرکانسی 47Hz-25kHz
  • نهایت سطح خروجی 104 دسی بل
  • ورودی آنالوگ XLR
  • خروجی هوای باکس از پشت
  • دارای آمپلی فایر کلاس D
مشخصات فنی
نوع اسپیکر
2WAY اکتیو
سایز ووفر 5 اینچ
جنس ووفر پلی پرامید
سایز توییتر 0.75" اینچ
جنس توییتر فلزی
خروجی هوای باکس از پشت
توانایی خروجی توییتر
50 W
توانایی خروجی ووفر
50 W
پاسخ فرکانسی
47Hz-25kHz (-6 dB)
نهایت سطح خروجی
104 dB
ورودی آنالوگ
1 x XLR
تنظیمات فرکانس بالا دارد
تنظیمات فرکانس پایین دارد
تنظیمات آکوستیکی محیط دارد
جنس بدنه آلومینیوم
متعلقات کابل برق ، دفترچه راهنما
سوالات و نظرات کاربران
    بد           خوب