با توجه به نوسانات نرخ ارز، ثبت درخواست اقساط تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نمی باشد.

کارت صدا فوکوسرایت Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen

Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen Audio interface


3,800,000 تومانچند خط درباره محصول:

کارت صدا فوکوسرایت Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen اتصال از طریق Type-C با نرخ نمونه برداری 24 بیت و 192 کیلوهرتز همراه با 2 عدد ورودی میکروفون دارای فانتوم پاور و دارای 2 عدد ورودی و خروجی لاین آنالوگ و 1 عدد خروجی هدفون ، همچنین سازگار با سیستم عامل های ویندوز و مک


قیمت خرید فروش کارت صدا فوکوسرایت Scarlett 2i2 3rd Gen

کارت صدا Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen

کارت صدا با اتصال2 USB-C ورودی و 2 خروجی، با کیفیت صدا 24-bit/192kHz، مجهز به ورودی‌های لاین و ساز، ورودی میکروفون ، دارای آپشن Air، تامین برق دستگاه به صورت USB، به همراه مجموعه نرم افزاری حرفه‌ای

همه‌ جا کیفیت استودیویی را وارد کارهای خود کنید

کمپانی Focusrite در ساخت نسل سوم از کارت صداهای سری Scarlett 2i2 ایده‌های بسیار جالب و البته امکانات فوق العاده کاربردی و حرفه‌ای برای کاربران خود در نظر گرفته است. با وجود مدرن ترین فناوری‌های پیشرفته روز در صنعت تولید کارت صدا، Scarlett 2i2 توانسته به راحتی در رده برترین کارت صداهای یو‌اس‌بی قرار گیرد. کارت صدا Focusrite Scarlett 2i2 G3 به دو پری آمپ Scarlett بسیار حرفه‌ای و به‌روز شده که مخصوص به میکروفون هستند، مبدل‌های AD/DA با قابلیت ارائه صدایی با رزولیشن 24-bit/192kHz، امکان دسترسی به تنظیم مقادیر گین از طریق کنترلرهای اختصاصی، میزان تاخیر رو به صفر در انتقال سیگنال‌ها و همچنین ورودی‌هایی که برای اتصال ساز به کارت صدا هستند و قابلیت دریافت سیگنال‌هایی با پیک‌های بالا را نیز دارند، مجهز شده است. هر دو پری آمپی که برای میکروفون در این کارت صدا تعبیه شده‌اند، به آپشن پیشرفته Air که یکی از فناوری‌های مختص به کمپانی Focusrite مجهز شده‌اند. این سیستم صدای ترنسفورمرهای کنسولی ISA مشهور و اسطوره‌ای را شبیه سازی می‌کند و کمک می‌کند تا ضبط‌های شما و رکوردهایی که از سازهای مختلف می‌گیرید صدایی شفاف، واضح و رساتری داشته باشند. کارت صدا Focusrite Scarlett 2i2 G3 که به طور یو‌اس‌بی برق مورد نیاز خود را تامین می‌کند، یکی از بهترین وسیله‌های پرتابلی به شمار می‌آید که قادر است تا در میان تجهیزات صوتی موجود در استودیوهای کوچک و یا ضبط‌های خارج استودیویی عملکرد فوق العاده‌ای از خود نشان دهد. این کارت صدا به دو ورودی میکروفون/ساز/لاین مجهز شده و به شما اجازه می‌دهد تا به طور همزمان از دو کانال ورودی ضبط بگیرید و playback آنها را گوش دهید. کافیست که کارت صدا را وصل کنید، نرم افزارهای مورد نیاز را روی کامپیوتر باز کنید و سپس با خیالی راحت ضبط بگیرید!

فناوری بهینه شده نسل سوم

نسل سوم سری کارت صداهای Focusrite Scarlett 2i2 دستخوش تغییرات و به روز رسانی‌های فراوانی بوده است. آپشن‌ها و طراحی این کارت صدا طوری بهینه شده تا بتواند به نسبت نسخه‌های قبلی خود به مراتب صدای بهتری ارائه دهد،‌ تا حد امکان تاخیر کمتری در انتقال سیگنال‌ها داشته باشد و البته نحوه استفاده از آن نیز آسان تر باشد. سمپل ریت این کارت صدا حداکثر 192 کیلوهرتز است، بنابراین نتیجه می‌شود که در قالب یک کارت صدای پرتابل، این دستگاه می‌تواند هر جا که باشید، بالاترین کیفیت صدا را در سطح استودیویی ارائه دهد. کمپانی Focusrite  در ساخت این کارت صدا فوکوسرایت علاوه بر پری آمپ حرفه‌ای که برای میکروفون در نظر گرفته، از مدار Air نیز استفاده کرده است. همچنین ورودی مخصوص به اتصال ساز در این کارت صدا بار دیگر طوری طراحی شده است تا ظرفیت بیشتری در دریافت سیگنال‌هایی با پیک بالا داشته باشد. در آخر، کمپانی Focusrite  برای حفاظت از کارت صدا در مقابل آسیب‌های احتمالی از یک مدار حفاظتی آنالوگ سیمی روی ورودی‌ها و خروجی‌های Scarlett 2i2 استفاده کرده است.

قیمت خرید فروش کارت صدا فوکوسرایت Scarlett 2i2 3rd Gen

کمترین میزان تاخیر در انتقال سیگنال‌ها به منظور ارتقا سطح کیفی عملکرد کارت صدا

همگی می‌دانیم که وقتی شما بتوانید میکس مانیتور شده بهتری بشنوید که تمام جزئیات لازم همچون ریورب و delay روی صدای یک گیتار سولو را به گوش شما می‌رساند، مطمئنا بازده بهتری خواهید داشت. مانیتورینگ صدا از طریق کارت صدا Scarlett 2i2 بسیار ساده است. این دستگاه با تاخیر فوق العاده ناچیزی که در انتقال سیگنال‌های صوتی دارد، به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید افکت‌های صوتی مورد نظر خود را روی ترک‌ها اعمال کنید و به صورت همزمان و درلحظه آنچه را که تغییر داده‌اید بشنوید. مسلما این ویژگی عملکرد و نتیجه کار شما را بهتر می‌کند. شما می‌توانید به سادگی هر چه تمام تر، به منظور مانیتورینگ مستقیم سیگنال‌های دریافتی از ورودی کارت صدا، با استفاده از سوئیچ Direct Monitor با خیالی آسوده و تضمین شده، ترک‌های ضبط شده خود را به سادگی مانیتور کنید.

قیمت خرید فروش کارت صدا فوکوسرایت Scarlett 2i2 3rd Gen

مجهز به پری آمپ مشهور و حرفه‌ای از کمپانی Focusrite همراه با آپشن Air

کارت صدایG3 Focusrite Scarlett 2i2 به یک پری آمپ فوق العاده با کیفیت، با دقت و عملکرد حرفه‌ای که خود نیز ساخت کمپانی Focusrite می‌باشد، مجهز شده است. بیش از 25 سال است که پری آمپ‌های حرفه‌ای شرکت Focusrite توانایی و عملکرد فوق العاده دقیق خود را به تمامی استودیوهای پیشرفته در سراسر دنیا ثابت کرده‌اند. حال این کمپانی به طور هوشمندانه‌ای در ساخت کارت صدا Scarlett 2i2 نیز از همین پری آمپ‌ها استفاده کرده تا در نهایت کارت صدایی در اختیار کاربران قرار دهد که نویز فوق العاده ضعیفی دارد، میزان دیستورشن آن بسیار کم است و صدای بی نهایت شفاف و واضحی ارائه می‌دهد. این درست همان فناوری است که در محصولات برتر کمپانی Focusrite نیز به کار برده می‌شده و در نتیجه آن حجم هدرووم فراوانی در دسترس شما قرار می‌گیرد که آزادانه می‌توانید آن را با انواع میکروفون‌های ریبون، کاندانسر و داینامیک مطابق سازید. و البته همانطور که انتظار می‌رود، برای میکروفون‌های شما یک فانتوم پاور نیز در داخل کارت صدا تعبیه شده است. با قرار دادن کارت صدا روی حالت Air، Scarlett 2i2 قابلیت دریافت صداهایی با بالاترین پیک‌ها را نیز خواهید داشت.

با نگاه به نمایشگرهای پیشرفته روی پنل کارت صدا، میزان پارامترها را در نظر بگیرید

همه می‌دانیم که بررسی مداوم مقادیر مرتبط به پارامترهای مختلف در حین انجام ضبط صدا، یکی از اعمال واجب برای دریافت بازخورد بهتر می‌باشد. این کار با استفاده از کارت صدا Focusrite Scarlett 2i2 بدون دردسر و بسیار ساده خواهد بود. نمایشگرهای پیشرفته‌ای که روی پنل جلویی کارت صدا تعبیه شده‌اند، به طور مرتب شما را از وضعیت سیگنال‌ها آگاه می‌سازند. به عنواند مثال وقتی یکی از آنها به رنگ قرمز درآید بدان معناست که سیگنال دچار پرش و به اصطلاح کلیپ شده و شما باید میزان گین را پایین آورید. به همین ترتیب به محض آنکه این مقادیر به سطح نرمال خود برگردند، رنگ نمایشگر هم به حالت عادی که سبز رنگ است باز می‌گردد.

مجموعه‌ای از نرم افزارهای حرفه‌ای برای ارائه امکانات بیشتر

کارت صدا Focusrite Scarlett 2i2 G3 به همراه پکیج نرم افزاری فوق العاده قوی شامل Ableton Live Lite و Pro Tools First Focusrite Creative Pack ارائه می‌گردد. به علاوه پلاگین‌هایی شامل Time and Tone Bundle از برند Softube و Focusrite Red Plug-In Suite نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد. همچنین امکان دسترسی به پلاگین‌های Focusrite Plug-in Collective نیز موجود است. کمپانی Focusrite تمام آنچه که شما احتیاج دارید را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید به راحتی ایده‌های خود را پیاده سازید.

نرم افزارهای همراه:

 • نرم افزار مخصوص آهنگ سازی Ableton Live Lite
 • Pro Tools First Focusrite Creative Pack
 • Focusrite Red 2 & Red 3 Plug-in Suite
 • امکان انتخاب یکی از 4 ساز مجازی از مجموعه XLN Audio Addictive Keys
 • Softube Time & Tone Bundle
 • دسترسی به پلاگین‌های موجود در Focusrite Plug-in Collective
 • سه ماه عضویت رایگان در وب سایت Splice Sounds

کمپانی Focusrite با مشارکت با Splice ، سه ماه عضویت رایگان در وب سایت Splice Sounds را به خریداران نسخه سوم کارت صداهای اسکارلت هدیه می‌دهد. Splice Sounds میلیون‌ها لوپ و پری ست با کیفیت و حرفه‌ای را در دسترس شما قرار می‌دهد که هر کدام به صورت روزانه توسط بهترین و محبوب ترین تکنسین‌های صدا، آرتیست‌ها و تهیه کنندگان در سرار دنیا به روز می‌شوند.

قیمت خرید فروش کارت صدا فوکوسرایت Scarlett 2i2 3rd Gen

ویژگی‌های کارت صدا Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen:

 • مجهز به مبدل‌هایی با کیفیت بالا و کیفیت صدای 24-bit/192kHz
 • مجهز به 2 عدد از نسخه سوم پری آمپ‌ میکروفون Scarlett
 • مجهز به 2 ورودی با هدرووم بسیار بالا برای اتصال سازهای از جمله گیتار، بیس و یا سینت
 • مجهز به 2 ورودی لاین مناسب برای اتصال دستگاه‌هایی با سیگنا‌ل‌های لاین
 • مجهز به نمایشگرهای اختصاصی برای نشان دادن میزان گین
 • امکان مانیتورینگ بسیار ساده با تاخیر فوق العاده ناچیز با استفاده از افکت‌های صوتی
 • دارای آپشن Direct Monitor برای مانیتورینگ آسان و تضمین شده بدون تاخیر روی سیگنال‌های ورودی
 • خروجی‌های مانیتور TRS L/R بالانس شده به همراه کنترل‌هایی برای تنظیم میزان ولوم
 • دارای خروجی هدفون با کنترل اختصاصی برای تنظیم میزان ولوم صدا
 • 3 ماه عضویت رایگان در وب سایت Splice Sounds
 • همراه با پکیج نرم افزاری کاملا مجهز و پیشرفته
 • دسترسی به پلاگین‌های موجود در Focusrite Plug-in Collective
مشخصات فنی
نوع کارت صدا Desktop
نوع اتصال
1 x Type USB-C
ورودی و خروجی همزمان
2 x 2
نرخ نمونه برداری
Up to 24-bit/192kHz
ورودی میکروفون 2
فانتوم پاور دارد
ورودی لاین آنالوگ
2 x XLR-1/4" combo (mic/line/Hi-Z)
خروجی لاین آنالوگ
2 x 1/4" TRS
خروجی هدفون
1 x 1/4"
سازگاری با سیستم عامل
macOS 10.12 or later ، Windows 10 v1809 or later
تغذیه برق Bus Powered
سوالات و نظرات کاربران
امیر
ارسال شده در تاریخ 1399/2/22

سلام ببخشید تفاوت این مدل با مدل سولو چی هست؟؟ اون هم دو تا ورودی داره پس با این چه تفاوتی هست؟ ممنون

کارشناس:

با سلام، این مدل دارای ۲ ورودی میکروفون است، ولی در کارت صدا Solo یک ورودی میکروفون، در مدل 2i2 ولوم هدفون و ولوم اسپیکر مانیتورها به صورت جداگانه کنترل می شود که در مدل Solo این امکان رو ندارید.

دانیال
ارسال شده در تاریخ 1399/1/26

با سلام کیفیت پری امپ این کارت صدا با کیفیت پری امپ ورژن solo یکی است یا تفاوت دارد؟

کارشناس:

با سلام، کیفیت پری آمپ میکروفون در نسل سوم متفاوت می باشد.

Sep
ارسال شده در تاریخ 1399/1/20

سلام
میخواستم بدونم به جز تعداد ورودی این مدل چه تفاوتی با مدل solo داره ؟
از لحاظ کیفیتی هم متفاوتن ؟
و یه سوال دیگه اگه اینترنتی سفارش بدم چقدر طول میکشه تا به دستم برسه ؟

کارشناس:

با سلام، تفاوت این دو مدل در تعداد ورودی و خروجی می باشد، اگر تهران هستین روزی که سفارش می دهید به دستتون میرسه و اگر شهرستان هستین ۲ الی ۳ روز زمان میبره.

محمدرضا
ارسال شده در تاریخ 1399/1/17

سلام ببن این کارت صدا و کارت صدای Steinberg UR22mkII کدوم بهتره بگیرم کلا از نظر کیفیت و latency

کارشناس:

با سلام، هر دو کارت صدا انتخاب خوبی می باشد، و هیچ کدام latency ندارد.

کیام
ارسال شده در تاریخ 1399/1/16

سلام من قصد خرید این کارتصدا رو دارم لطفا راهنمایی کنید برای استدیو خانگی

کارشناس:

با سلام، در رنج قیمتی خود برای استودیو خانگی انتخاب مناسبی می باشد.

    بد           خوب