اسپیکر مانیتورینگ EVE Audio SC204

EVE Audio SC204 Speaker Monitoring


11,000,000 تومانچند خط درباره محصول:

اسپیکر مانیتورینگ ایو آدیو EVE Audio SC204 با ووفر 4 اینچی با توان 50 وات و توییتر AMT RS1 با توان 50 وات، پاسخ فرکانسی 64Hz - 21kHz و نهایت سطح خروجی 96 دسی بل، دارای Protection limiter و قابلیت کالیبراسیون، جنس بدنه از MDF و خروجی هوای باکس از پشت، مناسب برای استودیوی خانگی و مکمل در کنار اسپیکر اصلی استودیو حرفه ای


اسپیکر مانیتورینگ EVE SC204

اسپیکرهای مانیتورینگ EVE SC204 به صورت two-way و اکتیو طراحی شده است تا صدایی عالی و فوق العاده در اختیار شما بگذارد . یکی از ویژگی هایی که اسپیکر مانیتور EVE SC204 را از دیگر اسپیکر مانیتورینگ ها متمایز میکند ، بهره وری از تکنولوژی فوق العاده ی DSP ( Digital signal processing ) در طراحی این اسپیکر است.

این اسپیکر مانیتورینگ مبدل آنالوگ به دیجیتال Burr-Brown را در قلب خود دارد که صدایی با کیفیت و رزولوشن 24bit/192kHz به شما ارائه می دهد . علاوه بر این ، ووفر SilverCone این اسپیکر بوسیله ی voice coil حساس 1.5 اینچی ، صدایی پرقدرت و تفکیک به شما ارائه می دهد ؛ علاوه بر این توییتر AMT RS1 صدای فرکانس های بالا را نرم و واضح به گوش شما می رساند.

سایز کوچک اسپیکر مانیتورینگ EVE SC204 آن را برای استفاده در هر محیطی مناسب کرده است . آمپلی فایر قدرتمند 100 واتی به هر درایو ، صدا را با قدرت 50 وات می رساند . در پنل پشتی این اسپیکر پورت بالانس XLR و پورت آنبالانس RCA تعبیه شده تا اسپیکر شما برای اتصال به هر سیستمی سازگار باشد.

در اکثر استودیو ها ، به دلیل معماری و اندازه خاص فضا ، معمولا صداها و هارمونیک های اضافی در اثر بازتاب ها و اعوجاج های داخل اتاق ایجاد میشود که گوش را به اشتباه می اندازد ؛ این دلیلی است بر کاهش کیفیت خروجی پروژه های حرفه ای که مهندسان صدا باید نسبت به آن آگاه باشند. بدنه ی EVE SC204 به شکلی منحصر به فرد و با استفاده از متریال خاص طراحی شده تا از میزان این بازتاب ها و اعوجاج ها بکاهد .

کیفیت فوق العاده ی صدای خروجی با بهره وری از مهندسی دقیق کمپانی EVE و طراحی منحصر به فرد متخصصان این کمپانی ، در کنار به کارگیری مواد اولیه ی مرغوب و با کیفیت به علاوه قیمت مناسب ، تمام گزینه ها را برای کاربر مهیا کرده تا شما از خرید EVE SC204 احساس رضایت کامل داشته باشید.

ویژگی های اسپیکر مانیتورینگ EVE SC204 در یک نگاه :

  • ووفر قدرتمند SilverCone woofer چهار اینچ و توییتر AMT RS1
  • آمپلی فایر قدرتمند 100 وات
  • پورت های ورودی آنبالانس RCA و بالانس XLR
  • مجهز به لیمیتر برای مصون ماندن اسپیکر از آسیب صداهای بلند
مشخصات فنی
نوع اسپیکر
2-way System
سایز ووفر
4 اینچ
جنس ووفر Cone
سایز میدرنج ندارد
جنس میدرنج ندارد
سایز توییتر
1 اینچ
جنس توییتر
AMT RS1
خروجی هوای باکس از پشت
توانایی خروجی توییتر
50 W
توانایی خروجی میدرنج ندارد
توانایی خروجی ووفر
50 W
پاسخ فرکانسی
64Hz - 21kHz
نهایت سطح خروجی
96 dB
ورودی آنالوگ
1 x XLR, 1 x RCA
خروجی آنالوگ ندارد
ورودی دیجیتال ندارد
خروجی دیجیتال ندارد
خروجی هدفون ندارد
تنظیمات فرکانس بالا دارد
تنظیمات فرکانس میانی ندارد
تنظیمات فرکانس پایین دارد
تنظیمات آکوستیکی محیط ندارد
جنس بدنه MDF
متعلقات کابل برق ، دفترچه راهنما
سوالات و نظرات کاربران
بهراد
ارسال شده در تاریخ 27/01/2019

اسپیکر مانیتورینگ EVE Audio SC204 را بدون کارت صدا هم می توانم استفاده کنم؟

کارشناس:

با سلام،این اسپیکر مانیتور را بدون کارت صدا هم می توانید استفاده کنید.

    بد           خوب