قیمت خرید فروش باند اکتیو Electro-Voice ZLX-15BT
قیمت خرید فروش باند اکتیو Electro-Voice ZLX-15BT
قیمت خرید فروش باند اکتیو Electro-Voice ZLX-15BT
قیمت خرید فروش باند اکتیو Electro-Voice ZLX-15BT
قیمت خرید فروش باند اکتیو Electro-Voice ZLX-15BT

باند اکتیو الکتروویس مدل ZLX-15BT

چند خط درباره محصول:

اسپیکر الکتروویس Electro-Voice ZLX-15BT با سایز ووفر 15 اینچ و توییتر 1.5 اینچی ، توان خروجی 1000 وات ، نهایت سطح خروجی 127 دسی بل و پاسخ فرکانسی 42 هرتز تا 20 کیلوهرتز ، جنس بدنه Polypropylene ، در نهایت دارای 3 عدد ورودی (2 عدد XLR و 1 عدد AUX) و 1 عدد خروجی (XLR)

4.1 (9 رای)

قیمت خرید فروش اسپیکر الکتروویس ZLX-15BT

اسپیکر باند اکتیو الکترویس مدل ZLX-15BT

با اسپیکر باند اکتیو الکترویس مدل ZLX-15BT به صدایی بسیار باکیفیت در قالب یک فرم کم حجم و پرتابل دسترسی خواهید داشت. تنها کافیست یک میکروفون، ساز یا میکسر را با خود به روی استیج ببرید. بلندگوی الکترویس ZLX-15BT قدرت 1000 واتی را بین ووفر قدرتمند و درایور فرکانس بالای تیتانیومی اش تقسیم می کند تا فشار صوتی خارق العاده ی ۱۲۶ دسی بل در اختیار شما قرار بگیرد.

این اسپیکر باند اکتیو همچنین دارای ویژگی های هوشمندی می باشد، مانند DSP آنبورد با EQ و پریست هایی برای قرار گرفتن اسپیکر در محل های مختلف، نشانگر کلیپ شدن صدا در پنل پشتی و لیمیتینگ خودکار برای حفاظت از امپ و اسپیکرها در برابر اُورلود شدن سیگنال. همچنین با وجود اتصال بلوتوث به راحتی می توانید به بانک موزیک هایتان دسترسی داشته باشید. دی جی ها قطعا از این ویژگی استقبال خواهند کرد.

قیمت خرید فروش اسپیکر الکتروویس ZLX-15BT

دریافت صدایی محشر با اسپیکر باند اکتیو الکترویس مدل ZLX-15BT

برای اسپیکر باند اکتیو Electro Voice ZLX-15BT سه مُد در نظر گرفته شده که اسپیکر باند را برای هرگونه کاربردی در اجراهای زنده بهینه می کنند. با قرار دادن اسپیکر روی استند و استفاده از تنظیمات pole می توانید کاهش فرکانس های پایینی که بر اثر فاصله گرفتن اسپیکر از زمین ایجاد می شود را جبران کنید.

با قرار دادن اسپیکر روی زمین و استفاده از تنظیمات monitor می توانید مانع از افت کیقیت میکس به وسیله فرکانس های پایین شوید.

همچنین با قرار دادن اسپیکر روی دیوار و استفاده از تنظیمات bracket می توانید مانع از انباشت فرکانس های بیس شوید. به لطف این مُدها ، چه از یکی از دو جک کومبوی XLR/TRS یا جک ورودی 3.5 میلیمتری aux استفاده کنید، صدای شما واضح و باکیفیت باقی خواهد ماند.

بهینه شده برای ساب ووفر Electro Voice ELX-118

با این اسپیکر باند اکتیو الکترویس هروقت که بخواهید می توانید بیس های پرقدرت و شدیدی داشته باشید. اسپیکر باند اکتیو الکترویس ZLX-15BT به شکلی طراحی شده که با ساب ووفرهای ELX-118 (پسیو) و ELX-118P (اکتیو) به خوبی همراه شود. اگر خودتان از پیش یک ساب ووفر داشته باشید هم مشکلی نیست؛ تنها کافیست با استفاده از کراس اُور داخلی، مناسب ترین تنظیمات را انجام دهید.

قیمت خرید فروش اسپیکر الکتروویس ZLX-15BT
پریست هایی برای منحنی EQ

یکی دیگر از راه ها برای بهینه کردن اسپیکر باند اکتیو الکترویس مدل ZLX-15BT برای سالن ها و کلاب ها، پریست هایی است که برای موقعیت های مختلف به شما ارائه شده است. با کمی افزایش شدت بیس و تربل می توانید هیجان بیشتری در صدا ایجاد کنید و مخاطبان خود را به وجد بیاورید.

قیمت خرید فروش اسپیکر الکتروویس ZLX-15BT
با پریست neutral live می توانید اسپیکرها را برای موزیک بهینه کنید و یا با پریست speech صدای اسپیکر را مناسب سخنرانی ها و خوانش کتاب بسازید.

مشخصات فنی

نوع اسپیکر
Powered Loudspeaker with Bluetooth Audio
سایز ووفر
15"
سایز توییتر
1.5"
توان خروجی
1000W
ورودی
2 x XLR-1/4" combo (mic/line), 1 x 1/8" (aux in)
خروجی
1 x XLR
پاسخ فرکانسی
42Hz-20kHz (-10dB)
55Hz-18kHz (-3dB)
نهایت سطح خروجی
127dB
جنس بدنه
Polypropylene with 18 Gauge Steel Grille

نظر کاربران

هنوز نظری برای این محصول ثبت نشده

سوالات کاربران

هنوز سوالی برای این محصول ثبت نشده

ثبت سوال یا نظر

54,000,000 تومان