کنترلر نرم افزار آکایی Akai Fire

Akai Fire DAW Controller


7,500,000 تومان

7,800,000 تومان

با خریدش 300 هزار تومن به نفعت میشه%4 تخفیف
چند خط درباره محصول:

کنترلر نرم افزار آکایی Akai Fire مخصوص نرم افزار اف ال استودیو و سازگار با سیستم عامل های ویندوز و مک ،‌ دارای 8 عدد ناب و 64 عدد پد ، اتصال از طریق USB و دارای کنترل ترنسپورت


قیمت خرید فروش کنترلر نرم افزار آکایی Fire

کنترلر آکایی Akai Professional Fire Grid مخصوص نرم افزار FL Studio

کنترلر برای مدیریت نرم افزار FL Studio، مجهز به کنترل‌هایی با چیدمان ماتریسی 4 x 16، مجهز به کنترل Transport ، به همراه نرم افزار FL Studio 20 Fruity Edition

مجهز به کنترل‌های هماهنگ شده با نرم افزار FL Studio

کنترلر Akai Professional Fire grid اولین کنترلری است که مخصوص نرم افزار FL Studio ساخته شده و امکانات بسیار پر کاربردی برای آهنگ سازان و نوازندگانی که از در ساخت پروژه‌های خود از این نرم افزار استفاده می‌کنند، ارائه می‌دهد. کمپانی Akai Professional با همکاری نزدیکی که با طراحان نرم افزار FL Studio داشته توانسته است با ساخت کنترلر Fire grid، امکانات مدیریتی بهینه و دقیقی برای تنظیمات این نرم افزار در اختیار کاربران قرار دهد. کنترلر Akai Professional Fire grid به 64 عدد پد کنترلی مجهز شده که با آرایه ماتریسی 4 x 16 روی دستگاه تعبیه شده‌اند. از این رو با استفاده از کنترلر Fire می‌توانید بدون نیاز به ماوس کامپیوتر، تنظیمات مربوط به منوهای Channel Rack، Browser، Tool Bar و Playlist را به طور دستی انجام دهید. البته این امکان را دارید که به طور همزمان حداکثر 4 عدد کنترلر Akai Professional Fire grid را به سیستم خود متصل کنید و از این رو به واقع به 8 x 32 پد کنترلی برای تنظیمات نرم افزار FL Studio دسترسی پیدا کنید.

قیمت خرید فروش کنترلر نرم افزار آکایی Fire
قیمت خرید فروش کنترلر نرم افزار آکایی Fire

اولین کنترلر مخصوص برای تنظیمات نرم افزار FL Studio

با آنکه می‌توان برای آهنگ سازی و اجرا توسط نرم افزار FL Studio ، از بسیاری از کنترلر‌های موجود در بازار استفاده کرد، اما تا به حال به غیر از کنترلر Akai Professional Fire grid هیچ کنترلر دیگری صرفا به طور اختصاصی برای این نرم افزار طراحی و ساخته نشده است. با تنظیمات ویژه‌ای که کمپانی Akai Professional در ساخت کنترلر Fire grid به کار برده است، امکانات بسیاری برای مدیریت آپشن‌های این برنامه همچون Channel Rack و منوهای دیگر، کنترل ترنسپورت، امکان ساخت دنباله و حتی نواختن سازهای مجازی را نیز در اختیار کاربران قرار داده است.

همراه با نرم افزار FL Studio 20 Fruity Edition، آماده برای استفاده

اگر تا به حال مجبور بوده‌اید که به طور دستی تنظیمات کنترلر خود را با المان‌های موجود در نرم افزار FL Studio هماهنگ کنید، پس قطعا استفاده از کنترلر Akai Professional Fire راه حل فوق العاده‌ای برای شما به حساب می‌آید. این کنترلر آکایی با هر دو سیستم عامل ویندوز و Mac سازگار است و شما می‌توانید به محض اینکه دستگاه را از داخل جعبه‌اش خارج کردید، برای کار با نرم افزار FL Studio استفاده کنید. کمپانی Akai Professional برای اطمینان از آنکه تمامی امکانات مورد نیاز برای راه اندازی سریع و آسان کنترلر Akai Professional Fire در اختیار کاربر قرار می‌گیرد، در کنار این دستگاه یک عدد کابل USB، دفترچه راهنما و یک نسخه از نرم افزار FL Studio 20 Fruity Edition به شما ارائه می‌دهد.

قیمت خرید فروش کنترلر نرم افزار آکایی Fire

ویژگی‌های کنترلر Akai Professional Fire Grid مخصوص نرم افزار FL Studio :

  • کنترلر مخصوص برای نرم افزار میزبان FL Studio DAW (سازگار با سیستم‌ عامل‌های Mac و ویندوز)
  • دارای 64 پد رنگی با نور پشتی با آرایه ماتریسی 4 x 16
  • امکان تنظیم منوهای Channel Rack، Browser، Tool Bar و Playlist به طور دستی و بدون نیاز به ماوس کامپیوتر
  • دارای کنترل ترنسپورت، امکان ساخت دنباله و حتی نواختن سازهای مجازی
  • شامل یک عدد کابل USB، دفترچه راهنما و یک نسخه از نرم افزار FL Studio 20 Fruity Edition
مشخصات فنی
نوع دستگاه کنترلر نرم افزار اف ال استودیو
تعداد ناب 5x
کنترلر ترنسپورت دارد
دیگر کنترلها
64 x Velocity-Sensitive RGB Performance Pads
نوع اتصال به سیستم USB
سازگاری با نرم افزار
FL Studio 20
سوالات و نظرات کاربران
    بد           خوب