مشتریان عزیز با توجه به نوسانات نرخ ارز، برای اطلاع از موجودی کالا قبل از خرید با فروشگاه تماس حاصل نمائید.

اسپیکر مانیتورینگ آدام Adam Audio A7X

Adam Audio A7X Speaker Monitoring


44,500,000 تومان

50,000,000 تومان

با خریدش 5.5 میلیون تومن به نفعت میشه%11 تخفیف
چند خط درباره محصول:

اسپیکر مانیتور آدام Adam Audio A7X با ووفر 7 اینچی از جنس Carbon, Rohacell, Glass Fiber، توییتر 2 اینچی X-ART و توان خروجی 150 وات، پاسخ فرکانسی 42Hz-50kHz، نهایت سطح خروجی 114 دسی بل، دارای ورودی XLR و RCA و تنظیمات کالیبره، خروجی هوای باکس از جلو، مناسب برای استفاده در استودیو حرفه ای و خانگی


قیمت خرید فروش اسپیکرمانیتورینگ آدام A7X

اسپیکر مانیتورینگ آدام Adam Audio A7X Speaker

بیش از 30 بازبینی و معرفی درخشان، تعداد زیادی جایزه و عنوان و مقدار بیشماری طرفدارA7 را بوجود آورد،نمونه اسبق این مدل جدید از برند Adam Audio ، یک افسانه واقعی در زمینه تجهیزات استودیویی ، پخش و سرگرمی. اکنون افسانه با A7X ادامه پیدا میکند:تمام پخش کننده ها،تقویت کننده ها و همچنین محفظه و بدنه بازبینی و اصلاح شده اند که باعث بوجود آمدن اسپیکری شده است که هیچ چیزی برای یک معیار عالی بودن در این صنعت کم ندارد.

تکنولوژی پخش کننده

اولین جنبه یا ویژگی ای که مدل جدید این اسپیکر مانیتورینگ را از مدل قدیمی جدا میکند tweeter X-ART میباشد(توییتر بلند گویی که دارای صدایی بلند و قدرتمند است) حرفX مخفف عبارت Extended frequency response میباشد که به معنای بازه پاسخ گویی فرکانس گسترده تر میباشد و بنابراین به عنوان یکی از ویژگی ها یا امکانات Accelerating Rebbon Technology به طور جدی و موثر تقویت شده است.(منظور بازه پاسخ گویی فرکانس است)

این بازه اکنون به 50kHz افزایش پیدا کرده است.علاوه براین Tweeter X-Art تاثیر و کارآمدی بیشتر و میزان و درجه صدای حداکثر بلندتری را داراست. یا یکپارچگی و کار بی‌نقص با فرکانس های پایین با کمک از یک میدوفر"7 که اخیرا طراحی و تولید شده است میسر شده. این میدوفر با یک کویل صوتی "1.5 بزرگتر دوباره طراحی و ساخته شده و با یک تقویت کننده که دارای قدرت و توانی 2برابر نمونه های پیشین است همراه شده است. این ترکیب صدایی خارق‌العاده و قدرتمند و تقریبا بدون ناهنجاری و نویز تولید میکند.

قیمت خرید فروش اسپیکرمانیتورینگ آدام A7X
قیمت خرید فروش اسپیکرمانیتورینگ آدام A7X

تقویت کننده ها/کنترل ها

هر پخش کننده تقویت کننده اختصاصی خود را داراست.

یک تقویت کننده 50W A/B مسئول پشتیبانی tweeter X-Art میباشد درحالی که میدوفر(midwoofer) با یک تقویت کننده PWM 100W همراه شده است

PWM=pulse width modulation=تحمیل یا مدولاسیون پهنای پالس

صفحه جلویی شامل یک کلید تغییرpower و یک کلید کنترل برای میزان صدا میباشد که تنظیمات صدا و ولوم را به طور جداگانه از کلید on!/off حفظ وثابت می‌کند. روی صفحه پشتی A7X چندین کنترل اضافی قرار دارد:1عدد Gain برای فرکانس های بالا(± 4dB) و 2عدد shelf filter براب فرکانس های بالا و پایین.برای اطمینان از سازگاری کامل و عالی هر دو اتصالاتXLR(نامتعادل)(unbalanced(و RCA(متعادل) (balanced)وجود دارند.

تکنولوژی X-ART

Tweeter X-Artها و midrangeها بایکدیگر تطبیق یافته و همکاری میکنند تا گامی بلندتر به سوی قابلیت و امکان Air Motion Transform بردارند که در اصل اولین بار توسط دکتر Oslar Heil ارائه و به کارگرفته شد.کمپانی ADAM Audio روی این ایده عالی و باشکوه با استفاده از علم هندسه و مواد ساخت باکیفیتی کار کرده و به صدایی بی سابقه دست یافته است.درX-ART روش جدیدی از جنبش شناسی به کار رفته که باعث پیشرفت بسیار قابل ملاحظه کیفیت صدا شده است.

غشای قسمت مرکزی X-ART از پرده دیافراگم(پرده ای که با برخورد امواج صوتی مرتعش میشود)چین یا پلیسه داری تشکیل شده است و زمانی که سیگنال صوتی با آنها برخورد میکند متراکم و یا باز و گسترده میشود.نتیجه این است که هوا به داخل کشیده شده و یا از داخل به خارج رانده میشود درست همانند دمیدن های اکوردئون.

طراحی ADAM X-ART بر حرکت های پیستون مانند و مشکلات غیرقابل پیش گیری تمام پخش کننده های متداول و موجود غلبه میکند که این توسط یک پیشرفت بزرگ در بارگذاری هوا میسر شده است.برای بیان واضح تر به مثال زیر توجه کنید:

زمانی که شما نفس میکشید قفسه سینه شما به آرامی حرکت میکند در حالی که هوای درون آن به نسبت سریع حرکت میکند.به طور مشابه پرده دیافراگم X-ARTهوا را سریع تر از آنچه خودش حرکت میکند در چین و پلیسه های خود فشار میدهد.این موتور عالی و قدرتمند مسئول تولید صدای بسیار طبیعی و واضح بی سابقه ای است که از دستگاه های ADAM X-ART شنیده میشود.

علاوه براین غشار مرکزی پلیسه و چین دار Tweeter X-ART از ناهنجاری/فروپاشی متداول در دیگر دستگاه ها و محدودیت در فرکانس های بالا در بلند مدت جلوگیری میکند.همچنین کارایی این غشا از کویل مسی موجود در Tweeterهای گنبدی یا برآمده و مخروطی شکل بیشتر میباشد.مزیت دیگر طراحی X-ART این است که خطوط پخش در تماس مستقیم با هوای خارجی بوده و فورا خنک میشوند.

قیمت خرید فروش اسپیکرمانیتورینگ آدام A7X

مهندسی و ساخت آلمان

به عنوان یک محصول بسیار حرفه ای، هرAdam A7X به طور سخت گیرانه درون کمپانی Adam Audio در برلین تست شده است و واضح است که مهندسان این کمپانی تمام جزئیات را در نظر گرفته اند. .

برای راحتی شما یک کنترل Master Gain روی صفحه جلویی اسپیکر مانیتورینگ آدام مدل  A7X دقیقا کنار کلید سویچ Powerقرار داده شده است.شما همچنین میتوانید هر دو نوع ورودیRCA و XLR را روی صفحه پشتی بیابید.

ویژگی ها

  • ووفر 7inch Active
  • پاسخ گویی بی نقص به فرکانس های پایین تا 42Hz
  • برنده عنوان و جایزه های ارزشمند و معتبر
مشخصات فنی
نوع اسپیکر
2-way
سایز ووفر 7 اینچ
جنس ووفر Carbon Fiber Woofer
سایز توییتر 2 اینچ
جنس توییتر
X-ART
خروجی هوای باکس جلو
توانایی خروجی توییتر
50 W
توانایی خروجی ووفر
100 W
پاسخ فرکانسی
42Hz - 50kHz
نهایت سطح خروجی
114dB
ورودی آنالوگ
1 x XLR Input, 1 x RCA Input,
تنظیمات فرکانس بالا دارد
تنظیمات فرکانس پایین دارد
جنس بدنه MDF
متعلقات
Power Cord
سوالات و نظرات کاربران
    بد           خوب