مشتریان عزیز با توجه به نوسانات نرخ ارز، برای اطلاع از موجودی کالا قبل از خرید با فروشگاه تماس حاصل نمائید.

نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)

اسپیکر مانیتورینگ ام آدیو

اسپیکر مانیتورینگ ها ذاتا برای پخش صدا همراه با تمام نواقص آن طراحی و تولید شده‌اند. این قابلیت آن‌ها به میکسرها اجازه می‌دهد تا با توجه به ضعف‌ و قوت‌های صدا تنظیمات مورد نیاز را روی صدا اعمال کنند. به عبارتی اسپیکر های مانیتورینگ مانند اسپیکر های معمولی برای پخش لذت بخش صدا طراحی نشده‌اند و عموما کاربردی هم برای افراد معمولی ندارند. این تجهیزات در استودیوها و برای مدیریت بهتر صدا به کار گرفته می‌شوند. اسپیکر های مانیتورینگ توسط برند های متعدد در سطوح مختلف طراحی می‌شوند و به همین ترتیب ارزش گذاری متنوعی هم دارند.

ویژگی های اسپیکر مانیتورینگ ام آدیو

ام آدیو یکی از شرکت های جوان و خوش ذوق در صنعت تولید تجهیزات موسیقی است. این برند در دهه 80 میلادی تاسیس شد و با شیب رشد قابل توجهی مسیر موفقیت را طی نمود تا اینکه در نهایت توسط کمپانی "این‌موزیک" خریداری شد تا بتواند عملکردی بهتر در میدان رقابت از خود نشان دهد.

سال ها تجربه موفق برند ام آدیو در زمینه تجهیزات موسیقی باعث شده است که هر ساله محصولاتی با کیفیت، کارآمد و محبوب را در سطوح مختلف و با قیمت های متنوع از این کمپانی ببینیم. اسپیکر مانیتورینگ ام آدیو هم از این دسته محصولات خارج نیست. اسپیکر های مانیتورینگ ام آدیو با کیفیت و کارایی بالا و همینطور قیمت هایی بصرفه نسبت به عملکردشان عرضه می‌شوند. خوشبختانه شما مراجعه کنندگان محترم می‌توانید مجموعه متنوعی از این محصولات را در فروشگاه اینترنتی داور ملودی شاهد باشید.

رنج قیمتی اسپیکر مانیتورینگ های ام آدیو

اسپیکر مانیتورینگ های ام آدیو با توجه به ویژگی ها، طراحی و سطح عملکردی در رده های قیمتی متفاوتی قرار می‌گیرند. اما به طور کلی این محصولات که در سطح معمولی تا حرفه ای تولید می‌شوند، بازه قیمتی چند میلیون تومانی تا چند ده میلیون تومانی دارند. نکته قابل توجه حضور محصولات متعدد و متنوع این برند در فروشگاه اینترنتی داور ملودی است. توصیه می‌کنیم که خریدتان را مطابق نیاز هایتان انجام دهید تا علاوه بر حفظ و صرفه جویی پول به خوبی از تجهیزات‌تان هم استفاده کنید. خرید محصولات حرفه‌ای بدون نیاز به آن‌ها، نه تنها باعث صرف هزینه زیاد می‌شود بلکه به دلیل متنوع بودن قابلیت های حرفه‌ای که به آن‌ها نیازی ندارید، اجازه استفاده درست و کارآمد را هم به شما نمی‌دهند.

داور ملودی مرجع خرید اسپیکر مانیتورینگ ام آدیو

داور ملودی به عنوان یک فروشگاه اینترنتی تخصصی در حوزه تجهیزات موسیقی، تنوعی بی نظیری از اسپیکر مانتیورینگ های ام آدیو دارد و خبر خوب آن که هر روز به تعداد محصولات این دسته افزوده می‌شود. شما در داور ملودی با تکیه بر اطلاعات دقیق و بی طرفانه ای که برای هر محصول اعم از مشخصات و نقد و بررسی درج شده است، می‌توانید مقایسه‌ای درست و اصولی را بین محصولات مورد نظرتان انجام دهید تا در نهایت خریدی کارآمد و با کیفیت را رقم بزنید. افزوده بر این پاسخگویی 24 ساعته در طی 7 روز هفته توسط تیم پشیبانی داور ملودی هیچ سوال و یا نقطه مبهمی را در خرید برای شما باقی نمی‌گذارد. داور ملودی ارائه دهنده تضمین های اصالت کالا و قیمت مناسب است تا دغدغه خریدی بصرفه و با کیفیت را از شما مراجعه کنندگان عزیز دور نماید.