مشتریان عزیز با توجه به نوسانات نرخ ارز، برای اطلاع از موجودی کالا قبل از خرید با فروشگاه تماس حاصل نمائید.

نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

اسپیکر مانیتورینگ بهرینگر

اسپیکر مانیتورینگ نوعی اسپیکر استودیویی است که برای مدیریت بهتر صدا به کار گرفته می‌شود. بزرگترین تفاوت اسپیکر مانیتورینگ با اسپیکر های معمولی در این است که اسپیکر های معمولی صدا را گوش نواز پخش می‌کنند اما اسپیکر های مانیتورینگ صدا را با تمام نواقص و ضعف هایش پخش می‌کنند تا افراد کنترل بیشتری روی ضعف های صدا داشته باشند و بتوانند از طریق نرم افزار های کامپیوتری آن‌ها را پوشش دهند. اسپیکر های مانیتورینگ در مدل های مختلف و با سطح عملکردی متنوع توسط برند های مختلف طراحی و عرضه شده‌اند. یکی از برند های تولید کننده اسپیکر مانیتورینگ، بهرینگر است.

ویژگی های اسپیکر مانیتورینگ بهرینگر

برند آلمانی بهرینگر که در اواخر دهه 80 میلادی به عنوان زیر مجموعه کمپانی موزیک گروپ شروع به فعالیت کرده است از ابتدا تا کنون با سه اصل طراحی بهینه، کیفیت ممتاز و عملکرد مناسب همراه بوده و به لطف همین موارد هم توانسته به محبوبیت زیادی بین مصرف کنندگان دست یابد. مجموعه اسپیکر مانیتورینگ بهرینگر هم در همین راستا دقیقا از همین اصول پیروی می‌کنند به عبارتی در اسپیکر مانیتورینگ های این برند کیفیت، طراحی و عملکردی عالی را لمس خواهید کرد.

بهرینگر در طراحی و تولید سری محصولات اسپیکر مانیتورینگ خودش تنوع قابل توجهی اعمال کرده که خوشبختانه می‌توانید به بسیاری از آن‌ها در فروشگاه اینترنتی داور ملودی دسترسی داشته باشید. برند جوان بهرینگر نه تنها تنوع محصول بالایی دارد بلکه سعی کرده است تا به خوبی برای سطوح مختلف عملکردی محصولات تخصصی طراحی و عرضه کند تا در رزومه خودش محصولاتی مناسب برای نیاز کاربران در همه سطوح داشته باشد. افزوده بر تمام این موارد باید به نمره قابل قبولی که مصرف کنندگان به محصولات اسپیکر مانیتورینگ بهرینگر داده‌اند هم اشاره کنیم. این محصولات نه تنها کیفیتی بی‌نظیر را ارائه می‌کنند بلکه ماندگاری عالی هم دارند.

رنج قیمتی اسپیکر مانیتورینگ بهرینگر

مجموعه اسپیکر مانیتورینگ بهرینگر بر اساس کیفیت، طراحی، عملکرد، قابلیت های جانبی و... ارزش گذاری می‌شوند. این محصولات آلمانی به دلیل ماندگاری قابل توجه هم محبوبیت خوبی بین مصرف کنندگان دست ‌و پا کرده‌اند تا کمی نسبت به رقبا ارزشمندتر شوند. به هر حال رنج قیمتی اسپیکر مانیتورینگ های بهرینگر از چند میلیون تا چند ده میلیون تومان متغییر است. توصیه می‌کنیم حتما بر اساس نیازتان محصولی را انتخاب و خرید کنید. خرید محصولات فوق حرفه ای در صورتی که شما یک مصرف کننده حرفه ای نباشید علاوه بر صرف هزینه بسیار زیاد، به علت زیاد بودن قابلیت های جانبی و... به شما اجازه به کار گیری تمام قابلیت های محصول را نمی‌دهد در نتیجه نمی‌توانید عملکردی مناسب ارائه کنید.

داور ملودی مرجع خرید اسپیکر مانیتورینگ بهرینگر

فروشگاه اینترنتی داور ملودی به عنوان یک فروشگاه تخصصی در حوزه تجهیزات و ادوات موسیقی، مرجعی مطمئن برای خرید محصولات اسپیکر مانیتورینگ بهرینگر شناخته می‌شود. ما در داور ملودی تمام سعی مان را برای گردآوری و ارائه تمام محصولات این برند در دسته اسپیکر مانیتورینگ می‌کنیم تا شما گستره انتخابی وسیع تری در اختیار داشته باشید. افزوده بر این می‌توانید با تکیه بر اطلاعات درج شده از تک تک محصولات در داور ملودی مانند مشخصات و یا نقدوبررسی محصول، آن‌ها را جهت خریدی بهتر و مفیدتر با یکدیگر مقایسه نمایید. شایان ذکر است که داور ملودی در راستای ارائه فضایی بهتر برای خرید اینترنتی، تضمین اصالت کالا و قیمت مناسب را ارائه کرده است تا هر نوع دغدغه‌ای را از مراجعه کنندگان دور نماید.