نمايش 1 تا 28 از 28 (1 صفحه)

اسپیکر مانیتورینگ کی ار کی

اسپیکر مانیتورینگ نوعی ابزار استودیویی برای پخش صدا است. تفاوت این نوع از اسپیکر ها با اسپیکر های معمولی در نوع پخش صدا می‌باشد به عبارتی اسپیکر های معمولی طراحی شده‌اند تا صدا را شیواتر و رساتر پخش کنند اما اسپیکر های مانیتورینگ برای پخش صدا تمام ضعف‌ها و نواقص آن طراحی شده‌اند. به عبارتی پیدا کردن نقوص صدا، مدیریت بهتری را برای افراد مهیا می‌کند تا به راحتی بتوانند ضعف های صدا را از طریق نرم افزار های کامپیوتری بپوشانند. اسپیکر های مانیتورینگ در مدل های مختلف همراه با قابلیت های جانبی متنوع طراحی و تولید می‌شوند. برند های مشهور زیادی از جمله کی ار کی به طراحی و تولید اسپیکر مانیتورینگ مشغول هستند.

ویژگی های اسپیکر مانیتورینگ کی ار کی

برند جوان و رو به توسعه کی ار کی یکی از موفق ترین برندهایی فعال در حوزه تجهیزات استودیویی است که در میدان رقابت با تکیه بر اصولی همچون کیفیت، کارایی و قیمت مناسب توانسته اسم و رسم خوبی برهم بزند. اسپیکر مانیتورینگ کی ار کی از جمله محصولات این برند است که در آن به خوبی می‌توانید کیفیت بالا و کارایی با دوام را لمس کنید. این در حالی است که محصولات این برند قیمت مناسبی نسبت به رقبا خودشان ارائه می‌کنند و مطابق با همان قیمت عملکردی راضی کننده نیز دارند. کی ار کی محصولات اسپیکر مانیتورینگ خودش را در سطوح مختلف و با قابلیت های جانبی متعدد طراحی و عرضه می‌کند تا به خوبی قشر های مختلف مصرف کنندگان را پشتیبانی کند. خوشبختانه ما در داور ملودی مرجعی جامع از سری محصولات اسپیکر مانیتورینگ کی ار کی گردآوری کرده‌ایم تا شما مراجعه کنندگان محترم به دور از هر دغدغه ای با سهولت هر چه بیشتر به مجموعه محصولات KRK دسترسی داشته باشید.

رنج قیمتی اسپیکر مانیتورینگ های کی ار کی

اسپیکر مانیتورینگ های کی ار کی بر اساس طراحی و ساختار، عملکرد، کیفیت و قابلیت هایی که ارائه می‌کنند، ارزش گذاری می‌شوند. البته رزومه درخشان کی ار کی باعث شده است تا محصولات آن کمی ارزشمندتر بشوند. به هر حال مجموعه اسپیکر مانیتورینگ کی ار کی از چند میلیون تومان تا چند ده میلیون تومان قیمت گذاری می‌شوند. توصیه می‌کنیم محصولی مطابق با نیاز های خودتان تهیه کنید. در صورتی که یک مصرف کننده حرفه ای نیستید، از خرید محصولات حرفه ای خودداری کنید چرا که علاوه بر افزایش هزینه، به علت زیاد بودن قابلیت های جانبی دستگاه از دریافت کارایی کامل با بازدهی مناسب دور می‌مانید.

داور ملودی مرجع خرید اسپیکر مانیتورینگ کی ار کی

فروشگاه داور ملودی به عنوان یک فروشگاه تخصصی در حوزه تجهیزات استودیویی شناخته می‌شود. ما در داور ملودی تمام سعی مان را برای گردآوری بیشتر مجموعه اسپیکر مانیتورینگ کی ار کی می‌کنیم تا مراجعه کنندگان، گستره انتخابی وسیع تری را پیش رو داشته باشند. افزوده بر این شما با تکیه بر محتوای بی طرفانه ای که برای تک تک محصولات کی ار کی نگارش شده است، می‌توانید به مقایسه محصولات با یکدیگر بپردازید تا در نهایت خریدی کارآمد و بصرفه را تجربه کنید. داور ملودی در راستای افزایش کیفیت خرید، تضمین هایی همچون اصالت کالا و قیمت مناسب را نیز ارائه کرده است.