همراهان عزیز به اطلاع میرسانیم به علت محدودیت های اعمال شده، خرید فقط به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد.

نمايش 1 تا 30 از 35 (2 صفحه)

میدی کنترلر آکایی

قطعا خرید میدی کنترلر آکایی یک انتخاب اصیل برای هر دی جی خواهد بود. برند AKAI به عنوان یکی از قدیمی ترین برند های جهانی ژاپنی فعالیت خودش را از دهه 20 میلادی شروع کرده است. این برند با دهه ها تجربه مستمر و مستقیم در بازار جهانی تجهیزات استودیویی و ادوات موسیقی در حال حاضر به عنوان یکی از برترین برند های فعال این حوزه شناخته می شود. کیفیت عالی و تمایز دو خصیصه ای است که در هر محصول آکایی از جمله میدی کنترلر های آن قابل لمس است. مجموعه محصولات میدی کنترلر آکایی با طراحی هایی منحصربفرد و عملکردی عالی همراه با قابلیت های جانبی کم نظیر به عنوان مدعیان برترین محصولات در دسته بندی میدی کنترلر ها در سطح جهانی شناخته می شوند. احتمالا طراحی هایی که در مجموعه محصولات میدی کیبورد آکایی مشاهده می کنید را در کمتر محصولی بتوانید بیابید! چرا که این برند ژاپنی با توجه به جزئیات و همینطور اکشن های مختلف دی جی ها در حین اجرا طراحی هایی مرتبط در محصولات مختلف برای آن ها در نظر گرفته است تا در کنار قابلیت های متنوع موجود در محصولات تجربه ای موفق در اجرا های شان را ثبت نمایند.

در مقایسه با رقبا

برند ژاپنی آکایی از جمله اولین برندهایی است که به صورت تخصصی و حرفه ای وارد عرصه طراحی و تولید تجهیزات استودیویی و ادوات موسیقی شده است. اصالت این برند به طول دهه ها طولانی است و این بدان معنی است که آکایی تجربه تطابق با شرایط مختلف، نیاز های متنوع و همینطور بازار های متفاوت را دارد. مجموعه آکایی بهتر از هر برند دیگری مصرف کنندگان موسیقی را می شناسد و به خوبی می تواند برای آن محصولاتی تخصصی با کیفیت و کارایی عالی تولید نماید. افزوده بر این ها در تک تک محصولات میدی کنترلر آکایی قابلیت های کاربردی جای گرفته که تجربه استفاده از کنترلر را برای دی جی ها فوق العاده مطلوب تر می سازد. همه موارد با در نظر گرفتن ارزش گذاری مناسب آکایی روی محصولاتش باعث شده تا محصولات مختلف این برند از جمله میدی کنترلر های آن به عنوان بهترین محصولات موجود شناخته شوند.

داور ملودی مرجع خرید میدی کنترلر آکایی

داور ملودی به عنوان یک فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه تجهیزات استودیویی مرجعی معتبر برای خرید انواع محصولات میدی کنترلر آکایی محسوب می شود. داور ملودی تمام تلاش خودش را برای گردآوری محصولات بیشتر از این برند می کند تا مراجعه کنندگان با گستره انتخابی وسیع تری به خرید بپردازند. شایان ذکر است که کاربران با تکیه بر محتوای نگارش شده برای هر محصول در داور ملودی، می توانند به مقایسه آن با دیگر محصولات بپردازند تا در نهایت با انتخابی ایده آل، خریدی کارآمد را تجربه نماید. همچنین داور ملودی در راستای افزایش رضایت مشتریان به ارائه تضمین های اصالت کالا، قیمت مناسب و... نیز پرداخته است.