کارت صدا AVID(اوید)

کارت صدا AVID را می توانیم به عنوان محصولاتی خاکستری در این بخش معرفی کنیم. با وجود اینکه AVID کارت صداهایی با کیفیت و در سطوح مختلف اعم از حرفه ای، میان رده و پایین رده طراحی و عرضه می کند اما فوکوس آن برای تولید محصولاتی برتر و رقابتی روی این دسته نیست. برند آمریکایی AVID به لطف متخصصین کار کشته خودش طراحی کم نظیری برای سری محصولات کارت صدا خودش در نظر گرفته است. طراحی ظریف، کیفیت بالا، ماندگاری، قابلیت های متنوع و قیمت مناسب از جمله مواردی هستند که در تک تک محصولات کارت صدا اوید می توانید بیابید. تنوع محصول اوید در دسته کارت صدا قابل تحسین است به نحوی که انواع محصول حرفه ای، میان رده و پایین رده را در این دسته بندی می توانید مشاهده، مقایسه و خریداری نمایید. 

در مقایسه با رقبا

قطعاً اوید و محصولاتش در بازار های مختلف جهانی طرفداران زیادی دارند و جزء پر مصرف ترین محصولات در بین تجهیزات استودیویی به شمار می روند اما این قضیه کمی برای مصرف کنندگان ایرانی متفاوت است. سیاست های بازار و همینطور قیمت گذاری ها کمی مصرف سری محصولات اوید را در مقایسه با رقبا آن در بازار ایران کاهش داده است. مصرف کنندگان محدود این برند در کشور عموماً فید بک هایی مثبت از کیفیت، کارایی و ماندگاری این محصولات به ویژه سری محصولات کارت صدا اوید ارائه کرده اند. به هر حال اگر بخواهیم مقایسه ای منصفانه بین کارت صدا های اوید و سایر برند ها داشته باشیم با در نظر گرفتن بازار جهانی باید بگوییم که محصولات AVID در لیست برترین کارت صدا ها جایگاه مطلوبی دارند. استفاده از محصولات اوید به علت ارائه قابلیت های کاربردی و همینطور ماندگاری با عملکردی با کیفیت توصیه ای است که از طرف خریداران این دسته از محصولات به سایر خریداران می شود.

داور ملودی مرجع خرید کارت صدا اوید

فروشگاه اینترنتی داور ملودی به عنوان یک مرجع شناخته شده در زمینه خرید و فروش ادوات و تجهیزات موسیقی محیطی قابل اعتماد را برای خرید کارت صدا اوید در انواع مختلف با قیمت های رقابتی ایجاد کرده است. مراجعه کنندگان در فروشگاه اینترنتی داور ملودی به انواع مدل های کارت صدا اوید دسترسی دارند و با توجه به محتوای غنی موجود برای هر کدام می توانند به راحتی محصولات را با یکدیگر مقایسه نمایند. افزوده بر این جهت تسهیل شدن فرایند خرید آنلاین، داور ملودی به اقدام به ارائه تضمین اصالت کالا و قیمت مناسب برای خرید کارت صدای AVID و سایر محصولات فروشگاه نموده است.