کارت صدای یو اس بی یونیورسال آدیو Universal Audio

کارت های صدا جز اصلی ترین وسایل موجود در استودیوها می باشند ، این کارت ها برای تبدیل فرمت آنالوگ به دیجیتال و برعکس آن یعنی فرمت دیجیتال به آنالوگ می باشد. از نمونه کارت های صدا می توان به کارت های صدای لپتاپ و کامپیوتر اشاره کرد. البته این کارتها کیفیت و وضوح صدایی را که کارت صداهای حرفه ایی ضبط می کنند ندارند. از دیگر برتری های کارتهای صدای پیشرفته نسبت به کارت های صدای لپتاپ می توان به عدم تاخیر ، پشتیبانی از اتصالات و پورتهای مختلف و زیاد ، عدم ایجاد نویز و پارازیت و... اشاره کرد. کمپانی Universal Audio بیست سال پیش در یکی از ایالت های آمریکا به نام کالیفرنیا تاسیس و در همان سال شروع به تولید محصولاتش کرد ، این کمپانی خیلی زود به محبوبیت و فروش راضی کننده ایی رسید. از محصولات پرفروش و باکیفیت این کمپانی می توان به کارت صدای یو اس بی اشاره کرد. در بین کمپانی های سازنده کارت صدا ، یونیورسال آدیو دارای جایگاهی ویژه می باشد چرا که جز اولویت های مشتریان در هنگام خرید می باشد. طراحی و کیفیت بالا ، دوام و دقت بی نظیر این کارت های صدا باعث شده تا مشتریان زیادی را به سمت خود بکشد.

انواع کارت صدای یو اس بی یونیورسال آدیو

از انواع این محصولا می توان به کارت صدا یو اس بی ، کارت صدا فایروایر ، کارت صدا تاندربولت و... اشاره کرد. کارت صداهای یو اس بی یونیورسال آدیو همانطور که از نام گذاریشان معلوم است از پورت یو اس بی پشتیبانی می کنند. این پورت ها دارای انواع خاصی می باشند اما مدل های بالاتر آنها سرعت نسبتا زیاد و قابل قبولی را پشتیبانی می کنند که مناسب فعالیت های حدودا حرفه ایی می باشد.

قیمت کارت صدای یو اس بی یونیورسال آدیو

قیمت کارت صدا به طور میانگین از نصف تجهیزات استودیوی بیشتر می باشد. حدود قیمت کارت صدای یو اس بی یونیورسال آدیو بین دو تا سی میلیون تومان می باشد. این قیمت با توجه به معیارهای زیادی از جمله جنس مواد به کار رفته ، تعداد پورت های قابل پشتیبانی ، نوع پورت ها ، مناسب PC یا MAC بودن و... قابل تغییر می باشد. فروشگاه داورملودی مرجعی کامل برای خرید انواع تجهیزات استودیوی از جمله کارت صدای یونیورسال آدیو با بهترین و نازلترین قیمت در میان رقبا می باشد.

داورملودی مرجع خرید کارت صدای یو اس بی یونیورسال آدیو

فروشگاه اینترنتی داور ملودی به عنوان یکی از پویا ترین و شناخته شده ترین فروشگاه های آنلاین و حضوری تخصصی در حوزه خرید و فروش تجهیزات و ادوات موسیقی مرجع مناسبی برای خرید کارت صدا یو اس بی یونیورسال آدیو در سبک ها و مدل های مختلف می باشد. در این فروشگاه انواع کارت صدا یو اس بی یونیورسال آدیو در مدل های مختلف و با ویژگی های متنوع گردآوری و عرضه شده تا علاقمندان امکان خرید آنلاین کارت صدا یو اس بی یونیورسال آدیو را از سراسر کشور با چند کلیک داشته باشند و در نهایت محصولات را درب منزل تحویل بگیرند.