کارت صدا تاندربولت

کارت صدا تاندربولت قطعا یکی از بهترین و محبوب ترین کارت صدا های موجود بشمار می رود. تاندربولت نوعی تکنولوژی انتقال اطلاعات می باشد که در کنار کارت های صدا قرار می گیرد و محصولی ایده آل و منحصربفرد را خلق می کند. این تکنولوژی امکان انتقال اطلاعات با سرعت بالا را مهیا می سازد که در پردازش و تولید صدا های موسیقی تاثیر بسزایی دارد و کیفیت دو چندانی را به ارمغان می آورد. تکنولوژی تاندربولت در دو نسل ارائه شده؛ نسل اول آن امکان انتقال اطلاعات با سرعت 10 گیگابایت بر ثانیه و نسل دوم آن امکان انتقال اطلاعات با سرعت 20 گیگابایت بر ثانیه را ایجاد می کنند. در حال حاضر به لطف این تکنولوژی کیفیت و عملکرد کارت های صدا در حوزه موسیقی به شدت رشد نموده است.

جالب است بدانید که تکنولوژی تاندربولت نسل سوم با درگاه های USB رایج امکان انتقال اطلاعات با سرعت 40 گیگابایت بر ثانیه را مهیا می کند اما در حال حاضر محصولات منحصربفرد و محدودی به این تکنولوژی مجهز شده اند. به طور کلی کارت صدا تاندربولت بهترین گزینه برای پردازش سریع و فارق از هر گونه نقص می باشد.

برند های سازنده کارت صدا تاندربولت

تاندربولت یک تکنولوژی خاص و منحصربفرد می باشد از همین رو کمپانی های محدودی امکان استفاده از آن و افزودن تاندربولت به کارت های صدا را دارند. عموما برند های برتر حوزه تولید تجهیزات موسیقی مانند فوکوسرایت، پریسینوس، یونیورسال آدیو و زوم محصولات متنوع و متعددی را تحت عنوان کارت صدا تاندربولت ارائه کرده اند. این محصولات در مدل های مختلف و با قابلیت های منحصربفرد عرضه شده اند. هر کدام از آن ها بسته به قیمت شان به نسل های مختلف تکنولوژی تاندربولت مجهز شده اند.

قیمت کارت صدا تاندربولت

قیمت گذاری روی یک کارت صدا تاندربولت بسته به قابلیت ها، تکنولوژی، طراحی و دیگر پارامتر های موجود در آن صورت می گیرد. در این محصولات مهم ترین معیار برای قیمت گذاری تکنولوژی تاندربولت به کار رفته در آن می باشد. استفاده از نسل اول، دوم و یا سوم این تکنولوژی بخش قابل توجهی از قیمت محصولات این دسته را مشخص می کند. فارق از تکنولوژی تاندربولت سایر معیار ها و پارامتر های تاثیر گذار در قیمت کارت صدا های تاندربولت مانند کارت صدا های رایج می باشد.

به طور کلی قیمت مجموعه کارت صدا تاندربولت نسبت به کارت صدا های معمولی و رایج بیشتر می باشد. این تکنولوژی به عنوان یک عملکرد برتر و طراحی ایده آل، ارزش بیشتری را ارائه نموده و قیمت بالاتری نیز دارد.

داور ملودی مرجع خرید کارت صدا تاندروبولت

فروشگاه اینترنتی داور ملودی به عنوان یکی از پویا ترین فروشگاه های آنلاین و حضوری تخصصی در حوزه خرید تجهیزات موسیقی مرجع مناسبی برای خرید کارت صدا تاندربولت در مدل ها و مارک های متنوع می باشد. در این فروشگاه محصولات متنوع از برند های برتر جهان گردآوری و ارائه شده تا تمام مصرف کنندگان از سراسر کشور امکان خرید آنلاین کارت صدا های تاندربولت را داشته باشند و در نهایت محصولات مورد نظرشان را درب منزل تحویل بگیرند.