تجهیزات استودیویی

آنقدر که وجود تجهیزات استودیویی اهمیت دارد، مکان و موقعیت استودیو ارزش ندارد! به عبارتی این تجهیزات هستند که ارزش و کیفیت کاری شما را در استودیو تعیین می‌کنند. صرفا تجهیزات گران قیمت دلیلی بر با کیفیت بودن و عملکرد مناسب نیستند، شما تنها می‌توانید از تجهیزات با کیفیت و اورجینال، عملکرد با کیفیت بطلبید با این حال باز هم راه اندازی یک استودیو نیازمند حداقل بودجه چند ده میلیونی برای تامین تجهیزات آن که عبارتند از کارت صدا، اسپیکر مانیتورینگ، میکروفون استودیویی، میدی کنترلر، پری آمپ و پردازنده، کنترلر نرم افزار، کنترلر صدا، میکسر، هدفون، رکوردر صدا و ... است.

شاید قصد راه اندازی یک استودیو شخصی یا خانگی را داشته باشید یا شاید هم در فکر راه اندازی یک استودیو حرفه‌ای باشید، به هر حال می‌بایست برای هر کدام تجهیزات کافی و درست را خریداری کنید تا بهترین بازدهی ممکن را دریافت نمایید. علاوه بر این موارد عملکرد استاندارد و سازگار تجهیزات استودیویی با یکدیگر هم در ارائه نتیجه مطلوب بی تاثیر نیست.

برند های تولید کننده تجهیزات استودیویی

تجهیزات استودیویی گستره وسیعی را از نرم افزار تا سخت افزار و از ورودی‌ها تا خروجی‌ها شامل می‌شوند.این گستره وسیع حضور پررنگ برندهای متعدد و خوش نام این صنعت را همچون ایو آدیو، آیکان، یونیورسال آدیو، وارم آدیو، ام آدیو،رود، فوکوسرایت، موتو، پریسونوس، ام آدیو، ار ام ای، اشتنبرگ، زوم، بهرینگر، تسکم، آودینت، آپوجی و... را مطلبد. این برندها مطابق استانداردهای روز هر سال محصولات جدیدی را طراحی و روانه بازار می‌کنند و یا اینکه بروزرسانی هایی را برای محصولاتشان در نظر می‌گیرند که در نهایت باعث پیشرفت روزافزون صنعت موسیقی می‌شوند.

خوشبختانه شما خریداران محترم در فروشگاه داور ملودی می‌توانید محصولات مختلف اکثر برند های فعال در این حوزه را مشاهده، مقایسه و خریداری کنید. داور ملودی با تضمین اصالت کالا دغدغه شما را پیشاپیش بابت کیفیت و اورجینال بودن اجناس موجود در سایت رفع کرده است.

بودجه مورد نیاز برای راه اندازی استودیو

بسته به نیاز و سطح فعالیت شما بودجه‌ای که برای راه اندازی یک استودیو و تهیه تجهیزات آن نیاز دارید، متغیر خواهد بود. شما یک استودیو شخصی و کوچک را با بودجه پایین و چند میلیونی می‌توانید راه بیاندازید اما اگر قرار است کمی حرفه‌ای تر کار کنید، باید سقف بودجه‌تان را افزایش دهید و حداقل روی چند ده میلیون تومان حساب باز کنید.

متاسفانه بارها گزارش شده است که خریداران به علت نداشتن بودجه کافی سراغ خرید تجهیزات استودیویی فیک رفته‌اند. خرید تجهیزات فیک و نامناسب همیشه با مشکل عدم تطابق با سایر تجهیزات اورجینال همراه بوده‌اند. این محصولات آنقدر شوم هستند که برای فروش‌شان به عنوان تجهیزات استودیویی دسته دوم هم حسابی به مشکل خواهید خورد.

ما در داور ملودی با شما همراه خواهیم بود تا بهترین تجهیزات را با کاربرد بالا نسبت به نیازهایتان به شما پیشنهاد دهیم. ما به شما می‌گوییم که چطور تجهیزات کامل و با کیفیت را در سطح نیاز خودتان انتخاب کنید تا نیازی به پرداخت هزینه های گزاف برای خرید محصولاتی که عملکردی فراتر از نیاز شما ارائه می‌کنند، نداشته باشید.

داور ملودی مرجع خرید تجهیزات استودیویی

فروشگاه اینترنتی داور ملودی به عنوان مرجعی کامل از انواع تجهیزات استودیویی در قالب برند های مختلف، محیطی قابل اعتماد را برای مشاهده، بررسی و خرید آنلاین این تجهیزات برای شما فراهم کرده است. ما در داور ملودی سعی مان را برای نگارش نقد و بررسی کامل و بی طرفانه تمام محصولات و ارائه مشخصات کامل از همه آن‌ها کرده‌ایم، تا شما مراجعه کنندگان عزیز به راحتی به بررسی و مقایسه آن‌ها بپردازید و در نهایت خریدی کارآمد و بصرفه را تجربه کنید. گفتنی است که تمام محصولات موجود در داور ملودی ضمانت اصالت کالا و قیمت مناسب را دارند.