میز استودیویی یا آهنگسازی

میز استودیویی یکی از سری تجهیزات آکوستیک استودیو ها محسوب می شود. میز های استودیو تفاوت های زیادی با میز های معمولی دارند. از نوع ساختار گرفته تا جنس به کار گرفته شده در آن ها مطابق محیط استودیو و آکوستیک سازی آن است. نه تنها میز های استودیویی برای محیط استودیو مناسب هستند بلکه ساختار آن ها به نحوی است که به خوبی تجهیزات مورد نیاز جایگذاری می شوند و هیچ تداخلی بین آن ها به وجود نمی آید. این میز ها جلوی ایجاد صداهای مزاحم و یا هر نقصی مانند این را می گیرند تا محیط آرام استودیو به همان شکل باقی بماند.

میز استودیویی بله یا خیر؟

از آن جایی که میز استودیویی طراحی استاندارد و مطابق استودیو دارد؛ باید به استفاده از این میز ها در استودیوی خود بله بگویید. این کار جوانب مثبت زیادی برای شما دارد! برای مثال ساختار این میز ها به نحوی است که به راحتی می توانید سیستم کامپیوتر، میکسر ها و... را روی آن بچینید و هیچ مشکلی از نظر مکانی برای تان پیش نیاد. از طرفی همانطور که گفتیم این میز ها مطابق استاندارد های استودیویی طراحی شده اند پس به هیچ وجه عاملی برای ایجاد آلودگی صوتی، بازگشت امواج، نویز، صداهای اضافه و... نمی شوند در نتیجه کار شما را با کیفیت مناسب تری دنبال می کنند.

رنج قیمتی میز استودیویی

با توجه به تمام نقاط مثبتی که میز های استودیویی برای شما به ارمغان می آورند، باید بگوییم که قیمت بسیار مناسبی دارند. این میزهای استاندارد و خوش ساخت صرفا با بودجه یک تا سه میلیون تومانی قابل تهیه هستند. البته اگر بخواهید سراغ نسخه های پیشرفته با طراحی های خاص بروید، باید بودجه بسیار بیشتری را در نظر بگیرید اما به طور معمول با بودجه بیان شده، می توانید یک میز استودیویی کارآمد و استاندارد را تهیه کنید.

داور ملودی مرجع خرید میز استودیویی

فروشگاه اینترنتی داور ملودی به عنوان مرجع خرید تجهیزات موسیقی، دسته بندی غنی از میز استودیویی را برای خرید مراجعه کنندگان مهیا کرده است. شما می توانید انواع میز استودیویی مطابق استاندارد ها و با طراحی های متنوع را در این دسته بندی انتخاب، مقایسه و خرید کنید.