اسپیکر مانیتورینگ PreSonus Eris E4.5

PreSonus Eris E4.5 Speaker Monitoring


3,850,000 تومانچند خط درباره محصول:

اسپیکر مانیتورینگ پریسونوس PreSonus Eris E4.5 با ووفر 4.5 اینچی، توییتر 1 اینچی، آمپلی فایر کلاس AB, دارای خروجی هدفون و AUX، پاسخ فرکانسی 70Hz-22kHz ، نهایت سطح خروجی 100 دسی بل، دارای ورودی RCA و TRS و تنظیمات کالیبراسیون، مناسب برای استفاده در استودیوی خانگی


اسپیکر مانیتورینگ PreSonus Eris E4.5

لازم نیست برای خرید اسپیکرهای مانیتورینگ حرفه ای هزینه زیادی صرف کنید ، با اسپیکر مانیتورینگ PreSonus Eris E4.5 با ووفرهای قدرتمند Kevlar و توییترهای ابریشمی با کیفیت صدایی صاف ، شفاف و بدون اعوجاج داشته باشید ، جزئیات صدا را دقیق بشنوید ، پروژه های حرفه ای انجام دهید و میکس های عالی خلق کنید،بدون اینکه هزینه ی گزافی صرف خرید اسپیکر مانیتورینگ حرفه ای کنید.

یکی از مشکلات بزرگی که برای اکثر مهندسان صدا پیش می آید ، صداهای اضافه ایست ( مخصوصا فرکانس های پایین و صداهای باس ) که بر اثر نزدیک بودن اسپیکر با دیوار و یا نامتعادل و نامتقارن بودن اندازه اتاق ایجاد می شود . ولی کمپانی Presonus در طراحی بدنه اسپیکرهای مانیتورینگ PreSonus Eris E4.5 از مهندسی خاصی استفاده کرده است که تا مقدار زیادی از بروز چنین مشکلاتی کاسته ، صدایی تمیز و با کیفیت به شما ارائه داده و اجازه می دهد از این طریق صدا را دقیق و با جزئیات درست بشنوید تا بتوانید پروژه های خود را به صورت حرفه ای به اتمام برسانید و از کیفیت نهایی کارتان لذت ببرید.

پشت این اسپیکر مانیتور ماژول هایی قرار دارد که بوسیله آن میتوانید صدا را با توجه به اندازه اتاق تنظیم کنید ، همچنین دو کلید 3 حالته ( یک فیلتر LOW CUT و ACOUSTIC SPACE ) وجود دارد که با وجود آن ها همه ی المان های صدا را میتوانید کنترل و تنظیم کنید.

به لطف آمپلی فایرهای کلاس AB با قدرت 50 وات صدایی پرقدرت و عالی داشته باشید بدون اینکه با بالا بردن حجم و سطح صدا خروجی دچار اعوجاج و افت کیفیت شود. گاهی اوقات شما نیاز دارید صدا را فلت و یا با تنظیماتی خاص بشنوید با PreSonus Eris E4.5 دست شما برای اعمال تغییرات آنی باز است و می توانید خیلی سریع با ناب های متغیر فرکانس های پایین و فرکانس های بالا ، محدوده فرکانسی قابل پخش از این اسپیکر را تغییر داده و به صدای مورد پسندتان برسید.

ورودی آنبالانس RCA و ورودی بالانس TRS اجازه می دهد تا PreSonus Eris E4.5 با سیستم های متعدد سازگار شده و همیشه برای شما آماده به خدمت باشد. علاوه بر این خروجی هدفون و ورودی AUX نیز بر روی این اسپیکر مانیتورینگ تعبیه شده تا بتوانید تلفن همراه هوشمند یا هدفون مورد علاقه تان را به آن متصل کنید و هرطور که راحت تر هستید از آن استفاده کنید.

ویژگی های اسپیکر مانیتورینگ PreSonus Eris E4.5 در یک نگاه :

  • اسپیکر مانیتورینگ با آمپلی فایر 50 واتی کلاس AB ( 25 وات برای هر اسپیکر )
  • ورودی های RCA و TRS 1.4 اینچ
  • خروجی مخصوص هدفون
  • توییتر ابریشمی (1 اینچ ) با کیفیت و ووفر قدرتمند Kevlar (4.5 اینچ )
  • محدوده فرکانسی 70 Hz to 20 kHz
  • کلید LOW CUT و ACOUSTIC SPACE
مشخصات فنی
نوع اسپیکر
2-way
سایز ووفر 4.5 اینچ
جنس ووفر Kevlar
سایز میدرنج ندارد
جنس میدرنج ندارد
سایز توییتر 1 اینچ
جنس توییتر فلزی
خروجی هوای باکس پشت
توانایی خروجی توییتر
10 W
توانایی خروجی ووفر
15 W
پاسخ فرکانسی
70Hz-20kHz
نهایت سطح خروجی
100 dB
ورودی آنالوگ
2 x 1/4" TRS, 1 x Dual RCA Stereo, 1 x 1/8" (aux in)
خروجی آنالوگ
1 x 1/8" (headphones), Bare Wire strip (out to right speaker)
ورودی دیجیتال ندارد
خروجی دیجیتال ندارد
خروجی هدفون
1 x 1/8" (headphones)
تنظیمات فرکانس بالا دارد
تنظیمات فرکانس میانی ندارد
تنظیمات فرکانس پایین دارد
تنظیمات آکوستیکی محیط ندارد
جنس بدنه MDF
متعلقات
Power Cord , 5' Stereo 3.5mm TRS to Dual RCA Cable , 5' Stereo 3.5mm TRS Cable
سوالات و نظرات کاربران
    بد           خوب