میکسر Yamaha MGP32X

Yamaha MGP32X Mixer


24,500,000 تومان


تماس برای خرید


چند خط درباره محصول:

میکسر Yamaha MGP32X با 32 کانال ، دارای 24 ورودی میکروفن و فانتوم پاور ، دارای LED تک رنگ و تاک بک


میکسر Yamaha MGP32X

کمپانی YAMAHA با میکسر MGP32X ، گرمای خاص مدارهای آنالوگ در کنار تکنولوژی پیچیده ی DSP در بدنه ای خوش ساخت و مستحکم به شما ارائه می دهد. سیگنال ابتدا از پری آمپ D-PRE با مدار کلاس A که به مدار اینورتر Darlington مجهز شده عبور می کند.سپس اکولایزر های این میکسر در کنار کمپرسور های قدرتمند و دقیق به شما صدایی بی نظیر ارائه می دهد. با استفاده از فانکشن های متنوع مانند Priority Ducker ، Leveler ، Stereo Image functions و Stereo Hybrid channel امکاناتی جدید در عصر صدای دیجیتال در دسترس شما خواهد بود.

میکسر یاماها MGP32X یاماها محصولی است فوق العاده ، که از ترکیب تکنولوژی دیجیتال و آنالوگ در کنار فناوری پیچیده ی DSP تولید شده تا شما بتوانید نظارت دقیق بر روی پروژه های خود داشته باشید.یکی از دلایلی که ما به ابزارهای آنالوگ علاقه مند می کند ، عملیات مستقیم و دستی می باشد ، که MGP32X این حس را در طول طراحی حفظ کرده و شما را با ویژگی های ساده و کاربر پسند مشتاق به کار کردن با آن می کند.

پیش تقویت کننده میکروفون D-PRE با مدار کلاس A و مدار اینورتر Darlington برای تولید صدایی خاص و با جزئیات طراحی شده است. مهندسان یاماها با سال ها تلاش و مطالعه مدار اکولایزر X-Pressing را برای ایجاد صدایی گرم و بدون حتی کمترین نویز طراحی کردند. کمپرسور هوشمندانه ی 1-knob این امکان را فراهم می آورد که تا تنظیمات ویژه ای را بر روی منابع مختلف ورودی اعمال کنید.

در زیر بدنه ی فلزی این میکسر سیستم کنترل دیجیتال پیچیده ای پنهان شده است. این طراحی خاص ، تلفیقی از احساس آنالوگ با قابلیت هاییست که فقط دیجیتال می تواند ارائه دهد. میکسر MGP32X به شما یک DSP قدرتمند ارائه می دهد ، که 3 ویژگی منحصر به فرد برای برنامه های مختلف و اجراهای لایو در اختیار شما می گذارد.

هرکدام از قابلیت های (Priority Ducker, Leveler, and Stereo Image) به راحتی توسط یک دکمه قابل کنترل و در دسترس هستند. با قابلیت های mid-sweep ، اکولایزر 3 باند دقیق و مبدل high-performance ، کانال های Stereo Hybrid صدایی بسیار خاص به شما ارائه می دهند.

در نهایت با توجه به تمام امکانات و قیمت مناسبی که میکسر یاماها MGP32X در اختیار کاربران می گذارد، خرید میکسر MGP32X می تواند انتخاب درستی برای کاربران باشد.

ویژگی های میکسر MGP32X در یک نگاه :

  • میکسر آنالوگ 36 کاناله
  • خروجی های اصلی 2xXLR ,2xTRS ,1xXLR(Mono)
  • مجهز به فانتوم پاور
  • ورودی های لاین 32xTRS (16 x Mono, 4 x Stereo)
  • ورودی های رفت و برگشت 6xTRS ,4xStereo
مشخصات فنی
نوع میکسر Analog
تعداد کانال 32
ورودی میکروفون
24 x XLR
فانتوم پاور 24
ورودی لاین
32 x TRS (16 x Mono, 4 x Stereo)
فیدر 36
اکولایزر
3-band, Sweepable Mid
افکت دارد
خروجی اصلی
2 x XLR, 2 x TRS, 1 x XLR (Mono)
دیگر خروجی ها
4 x TRS (Monitor, Matrix), 4 x TRS (Bus)
دیگر ورودی ها
4 x Stereo (RCA)
خروجی هدفون
1 x 1/4"
Aux Sends
6 x Sends
Send/Return I/O
6 x TRS, 4 x Stereo
Busses/Groups
4 x Bus
I/O Expansion Slots ندارد
تاک بک دارد
نوع اتصال به کامپیوتر
1 x USB (Device, iPod, iPhone)
سوالات و نظرات کاربران
    بد           خوب