میکروفون باسیم AKG C 5

AKG C 5 Wired Microphones


3,000,000 تومان


تماس برای خرید


چند خط درباره محصول:

میکروفن کاندانسر AKG C 5 با الگو نمونه برداری Cardioid ، نهایت تحمل فشار صوتی 140dB ، امپدانس 200 اهم


میکروفن باسیم AKG C 5

زمانی که بر روی استیج میکروفون AKG C5 را در اختیار دارید ، نیازی نیست نگران صدایی تمیز و تفکیک شده باشید. کمپانی محبوب و مشهور AKG میکروفون دستی AKG C5 را ، برای اجراهای زنده ای که نیاز دارید صداهای سازها و المان های دیگر از صدای وکال جدا و تفکیک باشد ، طراحی کرده است.

AKG C5 دارای الگوی قطبی کاردیوئید می باشد که کمک میکند صدایی تمیز و گسترده بدون دریافت فیدبک در اختیار داشته باشید. همچنین بر روی کپسول میکروفون شبکه ی فولادی خاصی قرار گرفته تا صدای دریافتی از منبع صوتی را از صدای پاپ و نویز های اضافه تمییز دهد.

در اجراهای زنده که معمولاً همزمان سازهای زیادی بر روی صحنه در حال نواختن هستند در دست داشتن صدای وکالی واضح در بین حجم عظیمی از صدای سازهای مختلف کار دشواریست ، به همین دلیل میکروفون کاندانسر وکال AKG C5 طوری طراحی شده تا به شما کمک کند ، صدای وکال با حفظ ساختار و جنس اصلی خود ، در بین سازهای دیگر واضح و تمیز به نظر برسد.

فیدبک یکی از مشکلات آزاردهنده و عدیده ایست که هنگام اجراهای زنده به وفور اتفاق می افتد. به همین دلیل میکروفون AKG C5 با بهره وری از الگوی قطبی کاردیوئید میزان دریافت از پشت میکروفون را به حداقل رسانده که نتیجه ی آن کاهش بسیار زیاد میزان فیدبک هاست.AKG C5 نسبت بر روی صداهای دریافتی از جلوی میکروفون بسیار متمرکز بوده و صداهای اطراف و پشت میکروفون را تا حد زیادی نادیده میگیرد که نتیجه ی آن صدای وکالی صاف ، تمیز و تفکیک می باشد.

در ساختار این میکروفون از متریال مقاوم و مستحکم استفاده شده تا برای اجراهای زنده ی شما بسیار مناسب باشد. به علاوه ، کپسول این میکروفون دارای لرزه گیر داخلی است که در کنار محافظ فولادی قرار گرفته بر روی کپسول ، تا حد زیادی از میزان نویز ها و صداهای اضافه می کاهد.

با این اوصاف مطمئن باشید مانند تمام محصولات باکیفیت دیگر کمپانی AKG ، با خرید این میکروفون محصولی بی نظیر و فوق العاده با قیمت کاملاً مشتری مدارانه در اختیار خواهید داشت که اجراهای زنده ی شما را جلا خواهد بخشید.

ویژگی های میکروفون اجرای زنده AKG C5 در یک نگاه :

  • میکروفون کاندانسر لایو با الگوی قطبی کاردیوئید
  • نهایت سطح خروجی 145 دسی بل
  • نویز بسیار پایین
  • امپدانس خروجی 200 اهم
  • محدوده فرکانسی 65Hz-20kHz
  • بدنه ی مقاوم و محکم
  • دارای قابلیت کاهش فیدبک
مشخصات فنی
نوع میکروفون Condenser
الگوی نمونه برداری Cardioid
پاسخ فرکانسی 65Hz-20kHz
نهایت تحمل فشار صوتی 140dB
امپدانس 200 اهم
نسبت سیگنال به نویز
49dB (A weighted)
نویز ذاتی
25dB (A weighted)
نوع اتصال XLR
سوالات و نظرات کاربران
    بد           خوب