با توجه به نوسانات نرخ ارز، ثبت درخواست اقساط تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نمی باشد.

میکروفون استودیویی آدیو تکنیکا Audio-Technica AT4040

Audio-Technica AT4040 Studio Microphone


برای اطلاع از زمان موجود شدن


ناموجود


چند خط درباره محصول:

میکروفن کاندانسر Audio-Technica AT4040 با دیافراگم 0.8 اینچی ، دارای سوئیچ پد ، امپدانس 100 اهم


قیمت خرید فروش میکروفن کاندانسر آدیو تکنیکا AT4040

میکروفون آدیو تکنیکا Audio-Technica AT4040

یک میکروفون کاندانسر پرکاربرد مناسب برای ضبط‌های استودیویی، اجراهای زنده و مصاحبه ها

زمانی که کمپانی Audio-Technica برای اولین بار میکروفون دیافراگم بزرگ AT4040 را به بازار معرفی کرد، طرفداران بسیاری شیفته عملکرد فوق العاده این میکروفون آدیو تکنیکا شدند. میکروفون کاردیئودی AT4040 برای ضبط صدای گیتار آکوستیک و پرکاشن بسیار مناسب است. البته وقتی این مدل را تهیه کنید متوجه می‌شوید که کاربردهای AT4040 تنها به همینجا ختم نمی‌شود.

میکروفون AT4040 به طور اختصاصی برای ضبط‌های حرفه‌ای در مصاحبه‌ها و اجراهای زنده طراحی شده است. AT4040 مخصوص هنرمندان، تکنسین‌ها و تهیه کنندگانی است که به دنبال میکروفونی می‌گردند که به خوبی روی صدا تمرکز کند و در همین حال قابل اطمینان باشد.

با دیستورشن و نویز ذاتی بسیار ضعیف

مطمئنا وقتی فقط یک بار از میکروفون AT4040 استفاده کنید، از اینکه چنین میکروفونی در فرکانس‌های پایین هیچ گونه دیستورشن و اعوجاج صوتی ندارد شگفت زده می‌شوید. این ویژگی بی‌نظیر میکروفون AT4040 نتیجه طراحی مدار بدون مبدلی است که کمپانی Audio Technica در ساخت آن به کار برده است. همین طراحی موجب شده تا میکروفن AT4040 در دریافت و ضبط موج‌های صوتی زودگذر توان زیادی داشته باشد و از این رو یکی از بهترین میکروفون‌هایی به شمار ‌رود که برای ضبط انواع سازهای کوبه‌ای بسیار مناسب است.

قیمت خرید فروش میکروفن کاندانسر آدیو تکنیکا AT4040
قیمت خرید فروش میکروفن کاندانسر آدیو تکنیکا AT4040

صدایی خالص و با کیفیت

میکروفون AT4040 صدای فوق العاده با کیفیت، شنیدنی، طبیعی و موزیکال دریافت می‌کند که داینامیک رنج گسترده‌ای دارد. شما می‌توانید از این میکروفون برای ضبط تمام رزونانس های صوتی موجود در هر منبع صدایی، چه یک گیتار آکوستیک باشد و چه صدای وکال استفاده نمایید. دیافراگمی که در داخل بدنه میکروفون AT4040 قرار دارد به نسبت قطر زیادی داشته و از این رو می‌تواند حتی در بالاترین فرکانس‌ها نیز صدای با کیفیتی ضبط کند بدون آنکه به آن لطمه‌ای وارد شود.

قابلیت دریافت فشار صوتی بالا و طراحی داخلی بسیار دقیق

با آنکه میکروفون AT4040 حساسیت بسیار بالایی دارد و نسبت به تمامی فرکانس‌ها واکنش نشان می‌دهد، اما توان فوق العاده‌ای هم در دریافت و ساپورت فشارهای صوتی بالا تا حداکثر 145 دسی بل دارد. در داخل بدنه میکروفون AT4040 از یک پد 10 دسی بلی استفاده شده که کمک می‌کند تا میکروفن توان ضبط صداهایی با فشار صوتی ماکسیمم 155 دسی بل را داشته باشد و همچنین وجود یک فیلتر High-Pass 80 هرتزی نیز موجب می‌شود تا هنگام ضبط فرکانس‌های پایین از ایجاد لرزش و اعوجاج صوتی جلوگیری شود. بدنه میکروفون AT4040 که از ترکیب دو متریال نیکل و برنج است باعث افزایش سطح مقاومت این میکروفون و میزان پاسخگویی بهینه آن نسبت به سیگنال‌های صوتی شده است. بدنه میکروفن که دارای طراحی مقارنی است فضای آکوستیکی مناسبی ایجاد می‌کند تا از بروز مشکلاتی از قبیل بازتاب فرکانس‌های امواج صوتی در داخل میکروفون جلوگیری شود و تا حد امکان مانع ایجاد نویز و یا رنگ روی صدای اصلی گردد. اگر قرار است تنها یک میکروفون برای استودیو خود انتخاب کنید، بدون شک میکروفون AT4040 بهترین گزینه خواهد بود!

قیمت خرید فروش میکروفن کاندانسر آدیو تکنیکا AT4040

ویژگی‌های میکروفون Audio-Technica AT4040:

  • میکروفون کاردیئودی کاندانسر با دیافراگم بزرگ و کاربردهای بسیار
  • استفاده از تکنولوژی پیشرفته دیافراگم‌های بزرگ به طور اختصاصی برای ایجاد صدایی شفاف و طبیعی
  • نویز ذاتی فوق العاده ناچیز، داینامیک رنج گسترده و ظرفیت بسیار زیاد در تحمل فشار صوتی بالا به منظور افزایش تعداد کاربردهای میکروفون
  • طراحی مدار بدون مبدل به ویژه کمک می‌کند تا فرکانس‌های پایین بدون دیستورشن و اعوجاج صوتی دریافت شوند و قابلیت میکروفون را در ضبط سیگنال‌های صوتی زودگذر و سریع بالا ببرد
  • طراحی بدنه هوشمندانه به منظور کاهش لرزش و ایجاد نویز اضافی روی صدا
  • دارای یک فیلتر High-Pass 80 هرتزی و یک پد 10 دسی بلی
  • به همراه شاک مونت AT8449 
  • برای استفاده نیاز به فانتوم پاور +48V دارد
مشخصات فنی
نوع میکروفون Condenser
الگوی نمونه برداری Cardioid
سایز دیافراگم 0.8 اینچ
پاسخ فرکانسی
20Hz-20kHz
امپدانس 100 اهم
نسبت سیگنال به نویز
82 dB
نویز ذاتی
12 dB
نهایت تحمل فشار صوتی
145 dB (155dB w/10dB Pad)
برش فرکانس پایین
80Hz
سوئیچ پد
-10dB
نوع اتصال XLR
متعلقات Shock Mount, Dust Cover, Carry Case
سوالات و نظرات کاربران
    بد           خوب